Zpět na Horyinfo

***Welcome! ***Log In ***Create A New Profile

***Advanced

Raxalpe

Raxalpe
June 10, 2010 02:12AM
Tomáš Tuček (Facebook): Ahoj sháním spolubojovníka/bojovnici na tento víkend+pondělí za lezenim do Raxalpe. Pojedem přes Prahu v pátek večer, nazpátek stejnou trasou v pondělí večer. Jedem zatím ve 3 dodávkou.Ozvěte se mi případně na mob 739250116 nebo neophoto@seznam.cz
***Author:

***Your Email:


***Subject:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **     **  **    **   ******   ********   **    ** 
  **   **    **  **   **    **  **     **  **   **  
   ** **      ****    **        **     **  **  **   
    ***        **     **        ********   *****    
   ** **       **     **        **         **  **   
  **   **      **     **    **  **         **   **  
 **     **     **      ******   **         **    ** 
***Message: