Zpět na Horyinfo

Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

záchranáři

Martin Čapek
záchranáři
28. 03. 2008 19:05
Pro naší činnost hledáme další dobrovolné záchranáře.

Jednotka dobrovolných záchranářů a hasičů hledá nové členy.
Specializujeme se na záchranu pomocí lanové techniky, na nedostupné a podzemní prostory, pátrání po pohřešovaných osobách, poskytování první pomoci,… Disponujeme záchrannou, vyprošťovací a zdravotní technikou.

Zaujala Vás tato problematika a chtěli byste se stát součástí profesionálního týmu?

Pouze písemné nabídky včetně životopisu zasílejte na e-mail: mcapek(zavináč)hasici-rescue.cz
Diškanec David
Re: záchranáři
04. 10. 2010 10:07
Dobrý den já se moc omlouvám jsem zběratelem Hasičskejch nášivek a zalíbyla jse mi ta vaše je možný jí nák získat mám skoro už všechny až na tuhle hrozně bych si jí přál nebo bych koupil od vás 2 jednu do zbýrky a druhou zasklít děkuji moc předem a nezlob te se můj tel je 733663121 hrozně bych vám byl vděčný děkuji moc confused smiley Diškanec David
Autor:

Váš email:

Předmět:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Příspěvek:
// Google mereni