Zpět na Horyinfo

Calanques
March 25, 2010 08:03PM
Verca: Jsme s Honzou a Irenou v Cassis. Je zatazeno. Dopoledne prselo. 15st a neprijemny studeny mistral. Brrr, dneska jsme v Morgiou pekne vymrzli.
Re: Calanques
March 26, 2010 10:48AM
Verca: Jaka slunna Francie? Hlasime, ze Calanques 10st a vytrvaly dest. Obloha neutralni seda. Ale vino a bagety skvele. Dnes nuceny rest day. P.S. Maji tady nejakou hmyzi havet, jsme celi poknusani!
Re: Calanques
March 29, 2010 02:02PM
Verča: Tak konecne muzeme nahlasit, ze vcera do Calanques doslo krasne pocasi. Odkladame cepice a mikiny a na nos pokladame slunecni bryle. Vcera jsme vylezli nadhernou cestu 6A+ na Cap Canaile. Je to naprosto jina skala nez vsude tady, neco mezi piskovcem a zvetralou zulou ... A skvele exponovane. Ted vyrazime z Luminy na Grande Candelle. VaH
Verca
Re: Calanques
April 02, 2010 11:24AM
Po chladne noci plne hvezd hlasime z Provence, ze slunce uz nabyva na sile a zacina pekne hrat. Dnes bude opet krasne! VaH
***Author:

***Your Email:


***Subject:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **    **  ********   **     **  ********  ******** 
 **   **   **     **   **   **      **     **       
 **  **    **     **    ** **       **     **       
 *****     ********      ***        **     ******   
 **  **    **           ** **       **     **       
 **   **   **          **   **      **     **       
 **    **  **         **     **     **     **       
***Message: