Na sedle teploty jak v létě, v noci však mrzne a tak je sníh pěkně tvrdy, ale i rychle zfirnovatělý.
Dnes, po dlouhé jízdě, kratší túra ze sedla: Pic ouest du Combeynot. Ve 3000 docela zima a v severu žádný firn, ale krusta od větru a sněžení minulého úterka. Předpověd do středy slunce a tak hurá do hor.