Zpět na Horyinfo

Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

skialp 19-21.1 Ridnaun, ITA

HonzaS
skialp 19-21.1 Ridnaun, ITA
22. 01. 2018 10:53
prodloužená víkendovka v Itálii pod Brennerem ... minulý týden na italské straně hřebene mrzlo, takže kvalita sněhu zůstala výborná.

Pá 19.1 - údolí Ratschingstal , Kleine Kreuzspitz 2518m , diky S orientaci svahu dobrý sníh , proměnlivé počasí , prašan až na parkoviště
So 20.1 - údolí Flerschtal , Ellesspitze + částečně Maurerspitze, krásné počasí, mrazivo a velké množství místní skialpinistů. Zatímco v Rakousku za hřebenem řádilo počasí, zde sluněčno a parádní prašan směrem na Ellespitze a výborné svahy směrem k Maurerspitze
Ne 21.1 - údolí Ridnauntal , Zunderspitze . Přes noc napadlo více jak 1/2 metru sněhu , šlapání stopy po pás směr Zunderspitze, vzhledem ke stoupající lavinovce na 4 a ohromnému množství sněhu to otáčíme ve 2000 mnm , jízda dolů po pás ve sněhu.

během návratu přes Rakousko bouřlivé počasí, spousta údolí zavřená a lavinovka stoupůla na maximální stupeň 5. je třeba teď počkat, než se vše uklidní.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Příspěvek:
// Google mereni