Zpět na Horyinfo

Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Lezení na východní Krétě

Petr Fiala
Lezení na východní Krétě
20. 10. 2019 10:58
Ahoj, přijeďte lézt na východní Krétu do oblastí vesnic Zakros a Xerokambos. Výhodou je nádherná příroda, pláže ke koupání, spousta kaňonů k chození a lezení. Koupací sezóna začíná v dubnu a končí koncem října, otužilecká sezóna pro koupání je kdykoliv. Lézt se dá i v zimě. Klima je podobné, jak na Kalymnosu a typicky o 3-5 st.C teplejší, jak na pevninském Řecku. Děláme tady lezecké cesty, máme v Zakrosu pronajatý domek. Kdokoliv se může zapojit do našich aktivit a pomoc. Výměnou nabízíme ubytování za 10 Eur/noc ( celý domek). Víc informací najdete na www.climbcrete.com nebo mi zavolejte na tel: 603179357. Ahoj, Petr Fiala.
Re: Lezení na východní Krétě
20. 10. 2019 20:43
Ahoj, díky to je zajímavá informace. Pokud bys nám poslal nějaký článek o lezeckých možnostech na Krétě, rádi ho uveřejníme.Upraveno 1krát. Naposledy upravil pjandik (20. 10. 2019 20:44).
J.Kocourek
Re: Lezení na východní Krétě
08. 06. 2021 19:15
Ahoj, dočetl jsem se ,že děláte na východě Kréty sportovní cesty. Mám dotaz existuje průvodce, jestli jo . jak se k němu dostat /koupit/. Děkuji za info. P.S. klasifikace od do. J.Kocourek
Autor:

Váš email:


Předmět:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Příspěvek:
// Google mereni