Zpět na Horyinfo

***Welcome! ***Log In ***Create A New Profile

***Advanced

ledy GROSSARLTAL

ledy GROSSARLTAL
January 04, 2007 12:16PM
Zdravim z GROSSARLTALu.(kousek od Zell am See). Ledy prakticky nejsou,sem tam kousky u potoka.Teploty kolem nuly a zatazeno.Vcera napadlo asi 10az15cm ale taje. Honza Polák
Honza Polák
Re: ledy GROSSARLTAL
January 08, 2007 02:06PM
Vrátili jsme se z pátka na soboru. V 950 metrech přšelo a všechno tálo. Podmínky jsou mizerné. Na lyže taky nic moc, vleky jezdí, ale sníh je mokrý. Něco jako poslední jarní sníh.
Honza
***Author:

***Your Email:


***Subject:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********   ********  ********  ********  ********  
 **     **     **     **    **     **     **     ** 
 **     **     **         **       **     **     ** 
 **     **     **        **        **     ********  
 **     **     **       **         **     **        
 **     **     **       **         **     **        
 ********      **       **         **     **        
***Message: