Zdravim z GROSSARLTALu.(kousek od Zell am See). Ledy prakticky nejsou,sem tam kousky u potoka.Teploty kolem nuly a zatazeno.Vcera napadlo asi 10az15cm ale taje. Honza Polák
Vrátili jsme se z pátka na soboru. V 950 metrech přšelo a všechno tálo. Podmínky jsou mizerné. Na lyže taky nic moc, vleky jezdí, ale sníh je mokrý. Něco jako poslední jarní sníh.
Honza