Info od přátel:
Mezi svátky minimum sněhu. Na skialp to nebylo ani omylem. Teď tam vytrvale sněží, tak to snad již bude lepší. Pro Salzbursko hlásí lavinovku 3.
Pozor!!! Při mojí poslední návštěvě v listopadu navážela paní Sudrová do winterraumu dříví na zátop. Mezi svátky tam již nebylo ani polínko!!! Někdo skrátka stopil celou zimní zásobu... Takže teplé spacáky nebo brikety sebou!