Zpět na Horyinfo

Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

předpověď počasí z 12.4.

předpověď počasí z 12.4.
12. 04. 2006 21:57
Situace: Dnes ve středu přechází fronta severozápad Alp, zítra následuje po mezivylapšení znovu vlhčí vzduch ze severozápadu.

Výhled na čtvrtek:
Západní Alpy:
Na severní straně proměnlivo s častými mlhami kolem vrcholů, přes den ale budou i delší pasáže s vyjasněním. Později odpoledne opět přeháňky. Uvnitř Alp delší slunečné pěriody a nejprve žádné srážky. K večeru se bude zatahovat a budou ojedinělé sněhové přeháňky. Nulová izoterma 1400m. Vítr bude slabý až silný, ve 2000m okolo -3 st., ve 3000m kolem -8 stupňů a ve 4000m cca -13 st.
Východní Alpy: Výhledy na čtvrtek: Ráno zataženo s občasnými srážkami v severních a centrálních Alp. Přes den se zvláště uvnitř Alp vyjasní a budou delší slunečné pasáže. Na severu zůstane proměnlivo, ale ani zde nebudou přeháňky. Na večer bude ale větší sklon k přeháňkám, hranice sněhu bude kolem 1300m. V jižních Alpách bude kromě zbytkových mraků poblíž hlavního hřebene od rába opravdu slunečné počasí. Vítr severozápadní, ve 2000m -3 a ve 3000m kolem -9 st.

Další vyhlídky:
Západní Alpy:
Pátek: V severních Alpách ještě silněji zataženo, na východě ještě poslední přeháňky. Přes den přechod ke slunečřnému počasí. Uvnitř Alp a na jihu od ráno slunečno a pěkně. V sobotu ještě částečně slunečno. Na jihu ale již znatelně zataženo. Odpoledne se bude zatahovat i na severu. Od neděle vlis fronty a následně opět chladněji.
Ostalpen: Další vyhlídky od pátku: Od pátku v severních Alpách ještě silněji zataženo a především na východě vydrží něco srážek. Přes den od západu vylapšení a slunečno. Uvnitř Alp zbytkové mraky, potom slunečno. Na jihu slunečno celý den. V sobotu všeobecně slunečno, odpoledne na jihozápadě mlhová pole.Předpokládá se v neděli vliv fronty a bude opět chladněji.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Příspěvek:
// Google mereni