Zpět na Horyinfo

Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: kde skladovat vybavení když v bytě není místo?

kde skladovat vybavení když v bytě není místo?
18. 10. 2009 13:32
zdravím všechny! rád bych se poradil jak vyřešit problém s místem kde skladovat vybavení když zrovna člověk není venku. bydlím v garzonce což by nebyl takový problém ale od té doby co se ke mně nastěhovala přítelkyně je to s místem trochu naštíru. problém je zejména s lany které se opravdu pletou a zavěsit je na zeď si vzhledem k váze neumím moc představit. nízké panelákové stropy ani neumožnují vybudovat půdičku - a sklípek nám už třikrát kompletně vykradli takže tam už nechávám jen nedůležité krámy. uvítám jakoukoliv radu či tip jakým způsobem řeší ostatní uskladnění vybavení v malém bytě.
19. 10. 2009 12:58
Ahoj, v paneláku těch možností moc není, ale jeden kamarád řešil nedostatek místa vysokou postelí, pod kterou měl úložní skríně. myslím, že tak metr vysoká by se udělat dala.

Petr
01. 11. 2009 14:51
Ahoj...mozna by mohlo pomoci toto [www.cityselfstorage.cz] Sama s tim ale zkusenosti nemam, nicmene vazne uvazuju je kontaktovat, protoze zacinam s nedostatkem mista bojovat take. K.
01. 11. 2009 15:22
Na tohle jsem taky myslel, ale nepřijde mi moc praktické mít tyhle krámy mimo a muset pro ně jezdit někam jinam.
10. 10. 2010 23:07
Tak po roce se ozyvam znovu, protoze toto mi dnes prislo mailem smiling smiley http://www.youtube.com/watch?v=RP22Ny7-NH8
Autor:

Předmět:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Příspěvek:
// Google mereni