Zpět na Horyinfo

Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Balení lana do vaku

Balení lana do vaku
01. 12. 2009 17:02
Ahoj
Nikde jsem to tu nenašel tak jestli se to už řešilo omlouvám se.
Koupil jsme si lano
Beal Booster III 9,7mm
v 60m. Zakoupil jsem ho společně s vakem na toto lano >>>TADY<<<. (prodává se to dohromady, zakoupeno v hudysport).
Jde o to že nějak nemůžu přijít ani nikde najít jak ve vaku lano skladovat. Klasickým způsobem to není monžé pokud "smyčky" třeba vázáním na panenku nedělám zoufale malé. Nejvíce se mi osvědčilo lano prostě volně do vaku nacpat tak jak je... Nevím zda to tak má být či ne... Nemá někdo skušenosti? Je nutnost vázat lano na nějaký způsob jak je to normální? Může tomu uškodit? Někde jsem se dočetl že "volným nacpáním" se redukuje "paměť" lana, prý se pak tolik netočí
Re: Balení lana do vaku
01. 12. 2009 22:32
Ahoj, lano se do vaku obvykle skutečně dává tak, že se jeden konec přiváže na ucho v jednom rohu, druhý konec na ucho v protilehlém rohu a lano se na plachchtu nahází a celé se to zamotá a zapnou řemínky. Takže se ti osvědčilo, jak se to skutečně obvykle dělá.
Autor:

Váš email:

Předmět:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Příspěvek:
// Google mereni