Zpět na Horyinfo

***Welcome! ***Log In ***Create A New Profile

***Advanced

Re: Prodám expresky a lanovice

Viki
Prodám expresky a lanovice
August 05, 2010 02:07PM
Ahoj. Prodám nepoužité, nové expresky, lanovice a pár dalších věcí... Zájemci pište;-)
:)
Re: Prodám expresky a lanovice
August 10, 2010 12:41AM
ahoj,
aké expresky predávaš a vieš ich poslat na SVK?
dakujem
Kuba
Re: Prodám expresky a lanovice
October 28, 2010 01:25PM
Ahoj, chc ise zeptat jestli je to ještě aktuální a kolik jich máš a kolik za ně chceš? Kuba
klkkkl
Re: Prodám expresky a lanovice
December 07, 2010 10:26PM
Ahoj, koupím expresky za rozumnou cenu. Pokud je to stále aktuální. Kolik jich máš? Díky za info. Milan
***Author:

***Your Email:


***Subject:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********  ********  ********   **    **  **       
 **           **     **     **  ***   **  **       
 **           **     **     **  ****  **  **       
 ******       **     ********   ** ** **  **       
 **           **     **         **  ****  **       
 **           **     **         **   ***  **       
 ********     **     **         **    **  ******** 
***Message: