Pozvánka na závody -PR-

Autor: redakce <redakce(at)horyinfo.cz>, Zdroj: Pavel Doležal, Vydáno dne: 27. 04. 2007

Vážení příznivci lezení,
obzvláště toho technického


rádi bychom vás pozvali na ojedinělou a zatím první akci svého druhu pořádanou na území ČR – na závod v technickém lezení Sambarsteel 2007. Půjde o akci, kde si budou moci poměřit své síly všichni, kteří umí zacházet s jistícími prostředky a lanem.

Dvoudenní závod Sambarsteel se bude konat od 19. do 20. května 2007 v prostorách malého zimního stadionu na Kladně.
Závodit se bude v kategorii jednotlivců i týmů ve dvou disciplínách – překonání dráhy na čas a v jumarování na 50m. Ale pozor, akce není určena jen jedincům se závodním duchem. Také široká veřejnost se může zdarma přijít podívat na výkony soutěžících a vyzkoušet si něco z umu technických záchranářů, výškařů či speleologů. Připravena bude celá řada lanových atrakcí pro malé i velké, zkušení záchranáři předvedou záchranu zraněného z nedostupného terénu a od věci nebude ani přednáška o nebezpečí pádů z výšek.

Na tomto všem se budou spolupodílet významní matadoři svého oboru, firmy Signign rock, Alpin Bupex a Sambarsport.cz další významní sponzoři, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit – Craft, Silva, Asolo, Tilak, Zapa beton, Samk.

O mediální podporu akce se postarají Horydoly.cz, Horyinfo.cz, Světoutdooru.cz, radio Beat a Info radio. Veškeré informace a novinky o tomto závodě můžete zhlédnout na stránkách www.steel.sambar.cz.

Pavel Doležal.