HOLEŠOVICKÝ RAMPOUCH

Autor: Jakub Thůma <JakubThuma(zavináč)seznam.cz>, Zdroj: Jakub Thůma, Vydáno dne: 07. 04. 2008

Elegantní patička - Jirka Pelikán12. 4. 2008

Napětí, akci, adrenalin, vzrušení…to vše můžete zažít v soboru 12.4. na 1. závodě LOAP Česko-slovenského poháru v drytoolingu. Střetnou se zde ostřílení, zkušení borci s mladými, nadějnými lezci. Zvítězí zkušenosti starších závodníků nebo odhodlání a elán mladých lezců? Síla nebo technika? Že netušíte? Přijďte se tedy podívat.Lucka páčí co to dá
Lucka páčí co to dá, foto: Libor Hroza


Nebudete litovat. Drytooling je více než divácky vděčná disciplína. Nebojte se přijít všichni. A kdyby se někdo nespokojil s rolí diváka, může si samozřejmě zazávodit. Prezentace závodníků bude možná do 9:00 a samotné sportovní klání vypukne přesně v 9:30. Stavitelem cest nebude nikdo jiný než Honza „Horák“ Horáček. Polezou se 2 kvalifikační cesty v lezečkách a finálová cesta potom naostro s mačkami.

Silva špekuluje
Silva špekuluje, foto: Libor Hroza


Souběžně proběhne závod v olympijském šplhu na laně (4 a 8,5 m), takže kdo by chtěl změřit své síly bude mít tu možnost. Nad regulérností bude dohlížet elektronická časomíra :-) Prezentace závodníků „lanařů“ bude probíhat od 13:00 do 13:30.

Jen neuletět... Kvak v Busteni
Jen neuletět... Kvak v Busteni, foto: Libor Hroza


A kdyby i přes tuto lákavou nabídku chtěl někdo jet na víkend do skal tak hodně zdaru :-) Těšíme se na všechny závodníky i diváky. Vaše Lezecké centrum Mammut.

Jitka drtí ... Saas Fee
Jitka drtí ... Saas Fee, foto: Libor Hroza


Elegantní patička - Jirka Pelikán
Elegantní patička - Jirka Pelikán, foto: Libor Hroza