Sherpafest 2011 - Horolezecký filmový festival

Autor: redakce <redakce(at)horyinfo.cz>, Zdroj: Ondřej Smrž, Vydáno dne: 15. 11. 2011

thumb

Zveme vás na osmý ročník festivalu horolezeckých filmů - Sherpafest 2011. Přijďte v sobotu 26.11.2011 od 13:30 do pražského Divadla Dobeška na filmy, přednášky, prodejní výstavu fotek a posezení v divadelním baru, to vše odehrávající se v pohodové atmosféře malého festivalu.

Na tento ročník jsme opět připravili výběr filmů s horolezeckou tématikou, z nichž mnohé byly oceněny na velkých festivalech. Dále přivítáme plejádu zajímavých hostů, kteří se s vámi podělí o nevšední zážitky a životní zkušenosti.

Vstupenky a festivalová trička si můžete již teď objednávat v e-shopu na webu www.sherpafest.cz, kde naleznete další informace o akci. Z důvodu omezené kapacity sálu bohužel nemůžeme garantovat dostupnost lístků na místě v den konání festivalu.Plakát
Plakát
Program
Program


Upoutávky k uvedeným filmům:

Stopy písku


Tenkrát v Ráji


Ahoj a Díky za lezení


The Prophet


Co se stalo na ostrově Pam


Tato ukázka moc neodpovídá obsahu filmu, ve skutečnosti je tam více lezení a celkově je to velmi povedená vtipná záležitost, kde si na své přijdou i romantické duše :)

Sherpa Soda II je pokračováním staré Sherpa Sody. Upoutávka ještě není a doufáme, že publikum bude koncem festivalového dne dostatečně unavené nebo opilé a nevypíská tu snůšku našich pubertálních a obscéních skečů :)

Na shledanou se těší,

Ondřej Smrž, Pavel Trnka, Ondřej Řípa, Jiří Řehor a Lukáš Pospíšil