FOR OUTDOOR -PR-

Autor: redakce <redakce(at)horyinfo.cz>, Zdroj: Kateřina Lázničková, Vydáno dne: 14. 03. 2013

5. - 7. 4. 2013

Jarní výstava vybavení a potřeb do přírody – FOR OUTDOOR se po loňské premiéře začíná řadit mezi významné sportovní akce svého druhu!

Na ploše 4200m2 se ve dnech 5 .- 7. 4. 2013 představí na 50 firem s více jak 140 outdoorovými značkami.
Kromě ochutnávek energetických tyčinek Chempanzee, zde budete moci vyzkoušet nejen energetické žvýkačky Bitters, ale i expediční stravu z nabídky Expres Menu.
Ve stanovém městečku je připravena k prohlédnutí celá řada stanů, spacáků a karimatek značek Ferrino, Husky, Jurek, Pinguin, Vango, Hilleberg, které si budete moci rovnou zakoupit na místě.
K firmám, které se výstavy účastnily v loňském roce - Acron, Kronium, Corazon, TransAlpinus, Potten&Pannen, Moris, R-Sport, NIKWAX, SOS lahve,..… se letos přidaly firmy jako např. Asolo, Tilak, Warmpeace, Alpi Sport, Direct Alpine, Summit Trade, Sport Schwarzkopf, LitexPress, Boll, Jitex, prostřednictvím kamenného obchodu Matum Alpine zde jsou zastoupeny značky Salewa, Petzl, Carrimor, MSR, Gerber, Victorinox, Seal-Line, Platypus,..

V rámci doprovodného programu proběhnou závody v boulderingu Prague Open Bouldering – v sobotu 6.4. – děti, v neděli – dospělí

Pro příznivce slackline je určitě jméno GIBBON zárukou nejen kvalitních závodů ale i exibicí na slacklinech , upevněných ve výšce 7 metrů.

Velmi zajímavým exponátem akce je určitě i TATRABUS cestovní kanceláře ADVENTURA, jehož základem je podvozek Tatrovky z Dakaru, na kterou byla v roce 2008 namontována autobusová nástavba. Jedná se o jedinečné expediční vozidlo určené pro naše unikátní výpravy do posledních divočin Evropy, Afriky i Asie.

2 nd Gibbon Trickline Contest.

Promítání toho nejlepšího z filmového festivalu Expediční kamera bude probíhat již od pátku v sále číslo 2.

Návštěvníci FOR OUTDOORU mohou zároveň navštívit 4. ročníky jarních veletrhů FOR CARAVAN a FOR BIKES