Sbírka na podporu rehabilitace M. Holanové

Autor: Božena Valentová, tajemnice ČHS <info/zavináč)horosvaz.cz>, Zdroj: horosvaz.cz, Vydáno dne: 25. 08. 2014

Z vozíčku zpět na nohy

Přede dvěma roky jsme psali o velmi vážném pádu z cesty Karamora. Jeho následkem je Michaela zatím upoutána na vozík a aby se dostala zpět na nohy, vyhlásil horolezecký oddíl v Hodkovicích nad Mohelkou sbírku. Níže zveřejňujeme jejich prosbu o pomoc a doufáme, že bude vyslyšena a pomůže Michaele k návratu do běžného života.

Vážení přátelé,
 
je tomu již přes dva roky, co se Michaela velmi vážně poranila pádem ze skály. Po překonání nejtěžších chvil nastoupila cestu náročné a zdlouhavé rehabilitace. Michaela za podpory rodiny dělá velké pokroky.
 
Pořádáme proto sbírku a tímto Vás prosíme o pomoc, aby Michaela mohla pokračovat v návratu zpět do běžného života a získala tak svobodu a mohla žít bez invalidního vozíku.& Finanční prostředky získané touto sbírkou budou použity na speciální terapii a na ambulantní dojíždění do specializovaných pracovišť.
Finanční prostředky můžete zasílat na účet 209083791/0600  vs 2852012  nebo do rukou předsedy oddílu pana Štěpána Laurina.
 
Již v brzké době se budete moci na celý příběh Michaely podívat na stránkách www.chransvujzivot.cz/, které připravujeme.
 
kontakty
Štěpán Laurin 
e-mail: laurinstepan@seznam.cz
tel.: +420 725 708 750
 
Informace o stavu Michaely a podrobnosti o rehabilitacích:
Lukáš Dostrašil
e-mail: LukasDostrasil@seznam.cz
tel: +420 724 227 088

 
Děkujeme za podporu
 
odkazy:
 
./view.php?cisloclanku=2012050028&nazevclanku=tezky-pad-z-karamory