25. ročník Pelikánova semináře

Autor: Božena Valentová, tajemnice ČHS <info/zavináč)horosvaz.cz>, Zdroj: Božena Valentová, tajemnice ČHS, Vydáno dne: 12. 09. 2014

<!-- ČHS logo 200-->pozvánka

Lékařská komise ČHS ve spolupráci s Medicínskou komisí SHS James a se Společností horské medicíny pořádají již 25. ročník Pelikánova semináře. Seminář je zaměřen na problematiku horské, expediční a cestovní medicíny, zejména na první pomoc a záchranu v horách, výškovou nemoc, omrzliny a podchlazení apod.; na programu jsou i zprávy z kongresů a jiných odborných akcí a promítání z expedic.

Letošní Pelikánův seminář se bude konat ve dnech 24. - 26.10. 2014 v Teplických skalách, na zámečku Bischofstein, kde je možno pro účastníky zajistit ubytování i stravování.
Rámcový program semináře:
Podrobné informace a přihláška:
Akce je určena všem zájemcům o horskou medicínu a obdobná témata. Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte a zašlete na info@horosvaz.cz přihlášku, ve které si můžete objednat i ubytování a stravování.
Přihláška včetně požadované rezervace ubytování a stravování je platná až po uhrazení příslušné částky na účet ČHS (vše naleznete v přihlášce).  
Účastnický poplatek činí 200 Kč, aktivní účastníci (přednášející) mají účast zdarma. Nocleh se snídaní stojí 390 Kč.
Přihlášky na semináři zasílejte prosím co nejdříve, nejpozději však do 30.9. 2014.
 
Na seminář bude navazovat kurz první pomoci a záchrany, který pořádá Lékařská komise ČHS. Pozvánku a podrobné informace naleznete v tomto článku.