Metodický víkend ČHS v ledolezení

Autor: Božena Valentová, tajemnice ČHS <info/zavináč)horosvaz.cz>, Zdroj: Božena Valentová, tajemnice ČHS, Vydáno dne: 12. 01. 2015


Pozvánka

Český horolezecký svaz zve na další metodický víkend zaměřený na lezení v ledu. Akci pořádá metodická komise ČHS ve spolupráci s HO Vír, výcvik povedou lektoři ČHS.


Umělá ledová stěna Vír, Veronika
Umělá ledová stěna Vír, Veronika, foto: Petr Jandík

 

 

Metodický víkend se bude konat 7. a 8. února 2015 na ledové stěně Vír cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem. 
Akce bude opět zaměřena na seznámení s lezením v ledu; mohou tedy přijet i ti, kdo nemají s ledolezením žádné zkušenosti, je určena široké lezecké veřejnosti, nejen členům ČHS. 
Účastnický poplatek je 100 Kč pro členy ČHS a 150 Kč pro ostatní, platí se na místě. 
 
Umělá ledová stěna Vír, Honza 
Umělá ledová stěna Vír, Honza, foto: Petr Jandík

 

 

 
Program je po oba dny stejný, doporučujeme zúčastnit se pouze jeden den. 
Kapacita je omezená (max. 50 osob v jednom dni), na základě zkušeností z předchozích let doporučujeme včasné zaslání přihlášky. 
Konání metodického dne je závislé na počasí, nemůžeme vyloučit, že v případě spatných podmínek, které neumožní dostatečné zalednění, může být akce přesunuta na jiný termín nebo zrušena. Všechny zájemce budeme včas informovat. 
 
Podrobné informace o programu, vybavení apod. naleznete v této pozvánce
Ve víru motyk se občas utrží i nějaké to zranění 
Ve víru motyk se občas utrží i nějaké to zranění, foto: Petr Jandík

 

 

 
Pokud chcete na metodický den přijet, přihlaste se prostřednictvím e-mailu na info@horosvaz.cz, do předmětu zprávy napište "Metodický den Vír". Do e-mailu uveďte jména přihlašovaných osob, zda se jedná o členy ČHS, a hlavně, zda chcete přijet v sobotu nebo v neděli. Přihlášky přijímáme do 2.2. 2015
Pokud budete mít dotazy týkající se programu metodického víkendu, obraťte se na hlavního organizátora akce Radana Keila - radan.keil@gmail.com, 603 489 772. S dotazy týkajícími se přihlášek se obraťte na sekretariát ČHS. 
 
Připomínáme, že v letošním roce se bude konat několik metodických akcí, které budou zaměřeny na základy lezení a jištění. Budeme vás o nich včas informovat. 
 
B. Valentová, sekretariát ČHS