Nepál: pomoc lidem z Gokyo Namaste Lodge

Autor: Markéta Syllová <MSyllova(zavináč)seznam.cz>, Zdroj: Markéta Syllová, Vydáno dne: 15. 05. 2015

jak pomoci konkrétním lidem?

Hodně z nás tam bylo, hodně z nás si odtamtud něco odneslo. Třeba kamení, nebo lišejníky, tangu, mandalu, mlejnek, zážitek, průjem, nebo malárii. Co takhle poslat něco pozitivního zpátky? Drsní hoši z loňské expedice Mt. Abi zorganizovali sbírku na pomoc jedné konkrétní rodině, která provozuje Namaste Lodge v Gokyo:

 

 

Pomoc Gokyo Namaste Lodge
Pomoc Gokyo Namaste Lodge

 

 

Jak jste jistě zaznamenali, Nepál postihlo zničující zemětřesení. Možná jste stejně jako my poslali nějaké peníze charitativním organizacím a možná si stejně jako my říkáte, že byste raději pomohli kokrétním lidem...Máte příležitost...

Gokyo Namaste lodge, kde jsme před výstupem a po něm trávili mnoho času, a kde jsme si majitele velmi oblíbili už neexistuje. Zemětřesení jí srovnalo se zemí. A nejen to. Didi, majitelka lodge utrpěla vážná zranění hlavy a potřebuje pomoc lékařů, která v této zemi není levná. Rozhodli jsme se tedy, že našim přátelům pomůžeme a tímto vyhlašujeme sbírku na pomoc těmto konkrétním lidem.

 

Lodge po 2. zemětřesení
Lodge po 2. zemětřesení

 

 

 

Lodge po 2. zemětřesení II
Lodge po 2. zemětřesení II

 

 

Gokyo Namaste Lodge po druhém zemětřesení v Nepálu

 

Jak pomoci? Jsou dvě možnosti, obě postavené na důvěře v naší partu.

1. Převeďte peníze na náš soukromý účet. Číslo účtu - 1197189015/3030. Jako variablilní číslo uveďte 6103 (výška Mt.Abi :-)). Po skončení sbírky (26.5.) tyto pomocí služby Western Union (http://www.intercash.cz/pobocky.asp?IDKraj=8), odešleme přímo rodině vlastnící Namaste Lodge.

2. Přijďte na promítání, které je v rámci Budějovického Majálesu zdarma a které si dalo za cíl, oslovit návštěvníky promítání a požádat je o finanční dar se stejným účelem.
Promítání se uskuteční 26.5. od 19:00 v Cafe clubu Slavie.
https://www.facebook.com/events/1402007683457472/

Předem moc děkujeme nejen za případnou pomoc, ale také šíření této zprávy, či informace o promítání...

Děkujeme

Kleboň, Dejv, Poki