LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest 2015
LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest JUNIOR 2015

Autor: Radek Lienerth <(at)>, Zdroj: Zoban, Vydáno dne: 22. 10. 2015

6. – 8. listopadu

O víkendu 6. – 8. listopadu bude velká část pavilonu V brněnského výstaviště patřit boulderingu. V pátek proběhnou závody dětí LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest JUNIOR, v sobotu je na program hlavní závod dospělých LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest a v neděli budou na závodních profilech probíhat boulderingové workspy s Petrou Růžičkovou.

Všechny podstatné informace o průběhu akce, program, pravidlech a vůbec všem okolo závodu naleznete na www.bouldercontest.cz a také na FB, kde nás naleznete pod LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest.

Každopádně několik základních informací, proč nezůstat sedět doma za pecí a přijet 6. až 8. Listopadu do Brna vám mohu nabídnout hned.

Lézt se bude na pěti profilech od PILKA – KAMENY, kdy tři profily jsou zcela nové a budou použity úplně poprvé. Pestrou směs chytů a struktur značek HRT, TR WALLS, AIX,FICTION a další bude nahazovat tým stavěčů pod vedením Honzy Zbranka, jediného stavěče s licencí IFSC. Dále se můžete těšit na zcela nové dopadiště, nad kterým bude pro páteční závod dětí postaveno 15 bouldrů, kvalifikace dospělých proběhne na 12 kouscích a finale bude už klasicky OS na čtyřech vypečených boulderproblémech. Jak dětský závod, tak kvalifikace dospělých budou připraveny tak aby si zalezli I výkonnostně slabší lezci, nicméně vše má být vyvážené takže počítejte třetina bouldrů lehčích (do 6B), třetina náročnější (do 7A) a třetina bude kotel. U dětí v pátek rozložení obdobné, jen samozřejmě s klasifikačním posunem a úpravou vzdálenosti mezi chyty.

Pro závod je nezbytná registrace, tak abychom vám mohli zajistit vstup do areálu BVV. Registrace bude možná i na místě, ale pak budete muset hradit plný vstup do areálu.

Startovné zahrnuje pro každého ze závodníků vstup do areálu BVV, občerstvení, triko HUDY / LA SPORTIVA a prvním 50 zaregistrovaných závodníků obdrží pozornost od našeho partnera.

Po celé tři dny budou k dispozici lezečky LA SPORTIVA k testování, modely STICK IT pro děti, FUTURA a GENIUS pro dospělé. V pavilonu V pak nebude chybět bohatý “lezecko lanový” doprovodný program zahrnující stěnu, drytoolingový sekrot se zhruba desítkou cest až do M9, 110 m dlouhá lanovka nebo oblíběný Barmský most a Tarzaní skok na zavěšenou hrazdu.

Těšíme se na vás

Za organizační tým HUDY stěna Brno, lezecká stěna Rajče a HO Lokomotiva Brno
Zoban

Takto se lezlo v roce 2014


 

 

 
, foto: HN - Lukas Biba

 

 

 

 
foto: HN - Lukas Biba

 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


foto: denis buco