Pozvánka na setkání týkající se boulderingu

Autor: redakce <redakce(at)horyinfo.cz>, Zdroj: Karel bernd, Marek Rottenborn, Vydáno dne: 18. 05. 2017


Sobotu 17. června 2017 Teplice n.M.

Pozvánka na setkání členů oblastních vrcholových komisí a boulderistů.

 

Severní úbočí- Přísná tchýně 3, Martin Tomášek
Severní úbočí- Přísná tchýně 3, Martin Tomášek, foto: Petr Jandík

 

 

 
Zdravíme všechny přátele, kolegy lezce,
 
jak již bylo uvedeno na Valné hromadě ČHS, Centrální vrcholová komise (CVK) připravuje na sobotu 17. června 2017 setkání členů vrcholových komisí a správců skal s boulderisty ze všech krajů - oblastí, kde se bouldering provozuje.
 
Cílem setkání je popsat problémy, které jsou s boulderingem v některých oblastech spojeny, prodiskutovat možnost vytvoření pravidel či kodexu pro bouldering a hlavně domluvit spolupráci mezi oblastními vrcholovými komisemi a zástupci boulderistů, bez které není možné vyjednání povolení lezení s orgány ochrany přírody či s vlastníky pozemků apod.
 
Setkání se uskuteční od 16.00 hodin v jídelně Základní školy v Teplicích nad Metují (adresa Rooseveltova 106). 
 
Budeme velmi rádi, když o toto setkání projevíte zájem a přijedete. Prosíme, abyste nás o svém záměru přijet informovali, abychom věděli, s jakou účastí máme počítat; stačí zpráva na e-mail: karel.berndt@horosvaz.cz nebo marek.rottenborn@climber.cz. Pokud budete chtít vystoupit s nějakým rozsáhlejším příspěvkem, informujte nás, abychom s tím v programu počítali.
 
Doufáme, že toto setkání přispěje k postupnému odstranění stávajících problémů a k lepší spolupráci mezi vrcholovými komisemi a boulderisty. Děkujeme za pochopení a pomoc při řešení této záležitosti.
 
Karel Berndt
předseda CVK
 
Marek Rottenborn
koordinátor akce

 

 

U lípy - Pětka vlevo dole SD 6A, boj na dolezu
U lípy - Pětka vlevo dole SD 6A, boj na dolezu, foto: Petr Jandík