Zpět na Horyinfo

Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak odkazovat na HORYINFO

Jak odkazovat na HORYINFO
14. 03. 2006 14:24
Server HORYINFO.CZ je zatím ještě ve vývoji na adrese [horyinfo.kahstudio.cz], ale po dokončení bude celá struktura přenesena na adresu [www.horyinfo.cz].

Aby bylo možno uvádět linky, jejichž platnost se přesunutím serveru na cílovou adresu nezruší, je od dneška funkční přesměrování tak, že se požadavek na www.horyinfo.cz automaticky přesměruje na horyinfo.kahstudio.cz.

Pokud chcete, aby vámi uvedené linky platily i po přestěhování serveru, nahraďte v odkazu horyinfo.kahstudio.cz/view.php.... za www.horyinfo.cz/view.php....

Dokud bude server běžet na nynější adrese, presměruje se na ni link z www.horyinfo.cz automaticky. Po přenesení serveru na cílovou adresu již nebude přesměrování potřeba a odkazy budou platit beze změny.

redakce
Autor:

Váš email:


Předmět:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Příspěvek:
// Google mereni