Zpět na Horyinfo

***Welcome! ***Log In ***Create A New Profile

***Advanced

podmínka Grossglockner

Petr T.
podmínka Grossglockner
September 19, 2014 10:51AM
Chtěl bych jet příští týden s kámošem na Glock. Nevíte někdo jaké jsou tam podmínky? Cesty asi pallavicini a nebo mayerampe. Díky odpověď
Re: podmínka Grossglockner
September 21, 2014 12:27AM
Jak je to teď konkrétně nevím, ale obecně v poslední době bývá málo firnu a spíš tvrdý led. Lepší bývá na tyhle cesty začátek léta, květen, červen.



***Edited 1 time(s). Last edit at 09/21/2014 12:28AM by pjandik.
***Author:

***Subject:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********   **    **  **     **  ********  ********  
 **     **   **  **   **     **  **        **     ** 
 **     **    ****    **     **  **        **     ** 
 ********      **     *********  ******    ********  
 **            **     **     **  **        **     ** 
 **            **     **     **  **        **     ** 
 **            **     **     **  ********  ********  
***Message: