Zpět na Horyinfo

Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

chci začít

vasek
chci začít
20. 01. 2010 12:10
Peosím o radu.Jsem z Jilemnice v Krkonoších.Ctěl bych začít s lezením,ale nemám nikoho kdo by mi poradil,jak mám začít??Nevím ani o žádném klubu,stěně,nebo něčem podobném po blíž.Jsem úplný začátečník.Nemám žádne vybavení,ani zkušenosti.
Re: chci začít
20. 01. 2010 14:57
Ahoj,

jednak se podívej na Seznam oddílů na stránkách ČHS, najdi si oddíl ve svém okolí a zkus ho zkontaktovat. Další možnost je podívat se na sesznam umělých stěn, skoro každý provozovatel stěny pořádá také kurzy. Seznam horolezeckých stěn je zde.
Další možnost je najít na internetu horoškoly a poptat se po nějakém kurzu. No a jako sned ne poslední možnost, je vyrazit na jaře do skal - třeba na Sušky a když tam uvidíš horolezce, pobavit se s nimi - třeba tě vezmou na lano a něco naučí.

Taky neškodí prolézt literaturu. Kromě občasných metodických článků tady na webu je komplexní web o metodice horolezeckametodika.cz a taky kniha Horolezecká abeceda.

Zdravím, PetrUpraveno 1krát. Naposledy upravil pjandik (20. 01. 2010 18:52).
vasek
Re: chci začít
21. 01. 2010 12:03
Moc děkuju za tvoje rady,určitě to zkusím.Tohle je zatím jedinná stránka,kterou jsem viděl,na které sou lidé sluší a poradí i takovím amatérů jako jsem já.Ještě jednou velký dík.
Re: chci začít
21. 01. 2010 12:37
Naní zač, od toho tady ta poradna je. Mnoho zdaru.

Petr
Autor:

Váš email:


Předmět:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
CAPTCHA
Příspěvek:
// Google mereni