Zpět na Horyinfo

***Welcome! ***Log In ***Create A New Profile

***Advanced

Skládací postel do Berlinga

Siblík
Skládací postel do Berlinga
April 17, 2011 08:16PM
Levně prodám skládací postel do Berlinga. Byla vyrobená na míru. V perfektním stavu, necelý rok stará. Pořizovací cena byla 3.700 tis. Kč, prodám za 2.700. Ve složeném stavu se vejde do kufru, v rozloženém stavu se na ní pohodlně vyspí 2 dospělé osoby. Velmi praktická věc - používali jsme ji na cestování, nemuseli jsme nikde shánět ubytování či v kempu stavět stan. Byli jsme s ní maximálně spokojeni. Prodáváme z důvodu prodeje auta. Vpřípdě zájmu pošlu na mail fotky.
malyvlk
Re: Skládací postel do Berlinga
May 09, 2011 08:10AM
Dobrý den, máte stále na prodej postel do berlinga? Můžete mi prosím zaslat i fotky? Děkuji Vlček
Eva Kratochvílová
Re: Skládací postel do Berlinga
July 28, 2011 10:34PM
Dobrý den, máte-li ještě postel do Berlinga, protsím, počlete mi také fotografie. Neumím si představit, že bychom se tam vešli. Bylo by to zajímavé...
Děkuji EvaK.
Re: Skládací postel do Berlinga
July 28, 2011 11:15PM
Dobrý den,

nevím, jak má tu postel vyřešenou inzerující pán, ale postel lze vyrobit podle návodu Postel do auta a máme prakticky vyzkoušeno, že se tam dva lidi docela pohodově vyspí. Citroen Berlingo = Peugeot Partner, obě auta jsou skoro stejná.



***Edited 1 time(s). Last edit at 07/28/2011 11:15PM by pjandik.
KamilaHrynská
Re: Skládací postel do Berlinga
December 09, 2021 12:32PM
Dobrý den, prosím Vy jste postel vyráběl sám nebo jste si nechal někde vyrobit? My se chceme s mužem pustit do výroby postele do Berlinga sami. Ale nevíme, jestli je vhodné použít takový rošt do postele nebo nechat postel bez roštu za tu cenu, že bude skládací a mnohem lépe prostorově řešitelná.
Re: Skládací postel do Berlinga
December 11, 2021 02:20AM
Dobrý den,

desky jsem si nechal nařezat v Hornbachu a pak jsem je jen přiřízl výřezy, viz plánek ve článku. Pak už jen přišroubovat panty a ohladit hrany.

Bez problémů se to dá amatérsky udělat.
***Author:

***Subject:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********   ********    *******   **    **  ********  
 **     **  **     **  **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **     **         **    ****    **     ** 
 **     **  **     **   *******      **     ********  
 **     **  **     **         **     **     **        
 **     **  **     **  **     **     **     **        
 ********   ********    *******      **     **        
***Message: