Zpět na Horyinfo

***Welcome! ***Log In ***Create A New Profile

***Advanced

HELMA

Anonymní uživatel
HELMA
December 16, 2007 10:54PM
Mám tu na prodej helmu od Campu-STARTECH. Jde o model tři roky starý, nepoškozený, ale používaný.Prostě je na ní občas nějaký škrábanec. Je k mání za 1.000 korun. Fotku zašlu.
***Author:

***Your Email:


***Subject:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **      **   ******   **     **        **  ******** 
 **  **  **  **    **  ***   ***        **  **       
 **  **  **  **        **** ****        **  **       
 **  **  **  **        ** *** **        **  ******   
 **  **  **  **        **     **  **    **  **       
 **  **  **  **    **  **     **  **    **  **       
  ***  ***    ******   **     **   ******   ******** 
***Message: