Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
inzerce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najděte nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání Cookies

Komentáře

ke článku: Vyjádření Libora Hrozy ke konfliktu ve věci řízení sportovního lezení
ze dne 14.02.2012, autor článku: Libor Hroza

Komentář ze dne: 15.02.2012 12:18:18
Autor: Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Re: Re: ...
ad 1) - ten článek se na stránkách ČHS neměl obevit vůbec. Byl tam dost dlouho, aby udělal škodu na pověsti ČHS. Přesunutím jinam jen dělá škodu dál. Zřejmě si vůbec neuvědomuješ, že to, co můžeš říkat u piva v hospodě nemůžeš psát jako funkcionář ČHS na jakékoliv webové stránky a tím méně na stránky svazu.

ad2) Ve svém článku porovnáváš rok 2011 a 2012, tak sem najednou nepleť rok 2010. Tedy podpora MČR 2011je uvedena jako 12600,-, podpora MČR 2012 jako 15000,- , tedy celkem viditelné zvýšení. Argument s rezervní položkou lze přijmout. Mimochodem to tedy vypoadá, jakoby bylo již rozhodnuto o pořádání MČR tento rok opět v Brně? Zaslechl jsem něco, že se o to uchází Guttovka. Nicméně jsi nevysvětlil proč ase podpora Lucii Hrozové snížila z 37635 na 19000 což při zvýšeném počtu závodů dělá předpokládaných průměrně 3800 Kč na závod. Kolik to pokryje z nákladů těžko říct, ale jsou v tom Korea a Kirov, který je zcela za vlastní prostředky Hrozových.

ad3) Závodník, který nechce závodit, nemá co dělat v závodní reprezentaci. Závodník, který se jak ty říkáš nechá odradit od závodění nějakými komentáři, nemá vůli po vítězství a není prespektivní jako reprezentant a tedy tam nemá co dělat. Jestli jede místo na závody na sraz do Skotska, o kterém není mimochodem na webu ČHS ani nikde jinde jedné slovo, nemá v závodní reprezentaci co dělat.

Pokud se mne týká, mnohokrát sem napsal, že Martina by vzhledem k výsledkům na MČR měla v IWC šanci na semifinále a měla by závodit. Pokud nechce, je zbytečné aby jezdila na nevýznamné závody EP, je to plýtvání i těmi málo penězi, co na drytooling jsou. Je-li někdo v závodní reprezentaci, měly by pro něj být závody prioritou a výmluvy typu že měl v dobu něco jiného neobstojí. Jsou-li pro někoho prioritou jiné akce, než závody, v pořádku. Je to jeho volba. Pak ale nemá co dělat v závodnické reprezentaci a nesmí z ní čerpat peníze.

Totéž se týklá licence pro Pálku. Zaplatit celou licenci pro někoho, kdo se z pěti závodů účastní jen jednoho je mrhání prostředky. Souhlasím, že ME je poněkud významnější, než běžný závod SP, ale pokud někomu z našich příspěvků platíme licenci, měl by se zúčastnit alespoň těch závodů, které jsou v přijatelných dojezdových vzdálenostech. Pokud se týká významu ME v drytoolingu má vzhledem k finančnímu přínosu z MŠMT význam stejný, jako Světový pohár, to jest nula (viz stanbovisko Honzy Bloudka - MS a ME v drytoolingu ministerstvo oficiálně neuznává).

Ad 4) Souhlasím s tím, že je třeba myslet dopředu a snažit se vychovávat závodníky pro dobu, až bude Lucka po zenitu své výkonnosti. Pak ale nechápu, proč nebyl využit kvalitní otevřený závod v Rabesteinu a na to jsi stále neodpověděl.

Kdo se na problém dívá věcně a kdo účelově mlží nechť si udělá závěr každý podle svého.


Reakce na komentář
"Re: Re: Re: ..."

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci
anketa
Kterou rukou držíte při listování průvoce?

Pravou a listuju levou (635 hl.)
 
Levou a listuju pravou (205 hl.)
 
Nepoužívám průvodce (206 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1046