Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
inzerce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najděte nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání Cookies

Komentáře

ke článku: Nová ferrata u Semil
ze dne 05.02.2013, autor článku: redakce

Komentář ze dne: 23.10.2012 20:43:40
Autor: Too Petr Resch (@)
Titulek: Re: Re: Hodně blbej precedent
Vážený Petře,

Nebudu se vyjadřovat ještě jednou k VF poblíž Semil, svůj postoj jsem již dosatečně vysvětlil a navíc si myslím, že k tomu mám informace opravdu ucelené.
Vyjádřím se ale přeci jen k tvé poznámce, že tě mírně nadzvedává moje poznámka o probuzení ČHS…... „Označení, že se ČHS PROBUDIL v hodině dvanácté v souvislosti s Kočičákem mě malinko nadzvedává, neboť, a bych byl rád, kdyby si Hlína uvědomil, ČHS není ze zákona automatickým účastníkem správních řízení, nedostává informace automaticky a o věcech se nějak musí dozvědět. Jakmile se tak stane, může teprve konat (svým omezeným způsobem), jako tomu bylo i v tomto případě.“
Domnívám se, že ani k této záležitosti nemáš dostatečné informace. ČHS se opravdu probudil v hodině dvanácté, skoro si myslím, že už zvony odbyly. Nutně tím nemyslím, že „chrápalo“ obsazení pražského sekretariátu a to zvláště proto, že mám neoficiální informace z okruhu osob kolem předsedy svazu. Asi se shodnem, že Abdul není v profesním životě žádná socka a looser a má kontakty na lidi, s kterejma já normálně na pivo nechodím, ba co více, ani je osobně neznám. Asi se shodnem (přečti si někde jeho pracovní CV), že to jsou lidi, kteří řídí jiné věci než vlastní domácnost. Takže tak nějak mám informace (od osob z jeho okolí), že v závěru nakonec ČHS intervenoval a že se následně dráty mezi Hradcem Králové a Frýdlantem malinko žhavily. Nepochybuji a v tom se asi taky shodnem, že předseda má na starosti spoustu jiných záležitostí (myslím v životě svazovém i pracovním) a má kalendář určitě počmáranej víc než já a ty dohromady. Takže to načasování, skoro do chvíle, kdy už se nabíjely baterie do vrtačky a drát byl složenej někde ve skladu na LS Frýdlant (co ho pak jako výpůjčku nafasoval Čokař) bylo sice možná efektní jak v nějakým polopřiblblým filmu, ale.. konec dobrý, všechno dobré.
To všechno o odstavec výše ale neznamená, že místní vrcholovka neměla všechny informace (myslím o zaraženém záměru na Frýdlanstkém cimbuří a následném přesunu záměru na Kočičáky) v aktuálním čase. Prostuduj si její zápisy- ještě z doby Vládi Janka - jen nějak asi nefungovala dost svižně komunikace mezi severem a Prahou. Připomínám, že celá záležitost byla ventilována na HI (a to snad není úplně přiblblej, ČHS neznámej web?) a připomínám rovněž škodolibě, že původní záměr na Frýdlantském cimbuří byl navržen a tlačen českými horolozeci (opakuji českými horolezci, byť se pravděpodobně v pozadí pohyboval Heinrich).
Připomínám dále, že z důvodů, které byly opakovaně zveřejněny v mých příspěvcích na tomto webu, se Kočičáky neprojednávaly ve správním řízení (ochrana přírody zde vlastně musela vícéméně sklapnout kufry a proto jsem to rozšťouchal jako soukromá osoba). V souvislosti s tímto se ale opravdu mírně usmívám tvé větě: bych byl rád, kdyby si Hlína uvědomil, ČHS není ze zákona automatickým účastníkem správních řízení, nedostává informace automaticky a o věcech se nějak musí dozvědět.
1.Pohovoř si o tom s Boženkou.
2. Prostuduj si zpětně všechny formulace, které se měnily ve stanovách ČHS na Valnejch hromadách, pokud to nepochopíš, pohovoř si o tom s Boženkou, nebo s Abdulem.
To zda je, či není ČHS účastníkem správních řízení (protože to z dikce jeho stanov je vlastně především a v prvním plánu ochranářská organizace a jako vedlejštak nějak bokem ještě pěstuje sport a má dokonce reprezentaci) je šlágrem diskuzí pracovníků ochrany přírody – nojo, je to tak, i my chodíme občas do hospody na pivo.
Rád si s tebou někde na pivo sednu a v klidu to s tebou zcela bez emocí a jakýchkoliv osobních

Reakce na komentář
"Re: Re: Hodně blbej precedent "

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci
anketa