Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
inzerce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najděte nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání Cookies

Komentáře

ke článku: Zasedal VV ČHS
ze dne 02.12.2015, autor článku: Petr Jandík

Komentář ze dne: 03.12.2015 10:15:59
Autor: LRH (@)
Titulek: Hledání předsedy aneb hlavně ne Hroza
12.8 jsem napsal Petru Reschovi
Ahoj Petře
Jak jsem se dočetl na stránkáv Čhs jsi ve VV zodpovědný za organizační záležitosti ČHS, gesce za sportovní činnost včetně alpinismu.Proto se na tebe jako zástupce VV obracím s několika dotazy ohledně iceclimbingu...... K jakému datu budou známy podmínky nominací a podpory českých reprezentantů v téhle disciplíně?
LiborDne 12. 8. 2015 v 13:13 Petr Resch napsal(a):
Ahoj Libore,
díky za mail, momentálně jsme s Filipem Čálkem ve fázi přípravy pravidel proplácení nákladů na příští sezónu. Tvůj mail mě nakopne k rychlejší činnosti.
K jakému datu budou známy podmínky nominací a podpory českých reprezentantů v téhle disciplíně?
Předpokládám konec srpna, nejpozději začátek září (snažím se zodpovědně sesbírat podklady, od Lucie mám stručnou kalkulaci nákladů na ročník), viz výše
Zdraví
Petr Resch


14.9 Ahoj Petře
Tak fesťák proběhl, konec srpna i začátek září taky. S Čálkem se mi nedaří spojit a jak mi řekla Boženka, tak i oni mají s kontaktováním Filipa problémy. Takže jsme s Luckou na tom stejně jako před více jak měsícem. Nevíme v podstatě nic. Nevím co si mám představit pod tebou avízovanými "kempy" pořádané Čálkem. Jde o kurz ledolezení, nábor nováčků, zájezd do Tater..... nebo závod IWC? Ohledně reprezentace, ale pořád nic. Myslím že tato situace nevrhá dobré světlo na Čhs který je odpovědný za reprezentaci České republiky v této soutěžní lezecké disciplíně.
Poprosil bych tě jasné vyjádření k situaci.
Horám zdar
Libor


Dne 14. 9. 2015 v 10:13 Resch napsal(a):
Ahoj Libore,
situace není dobrá. Do konce týdne dám pravidla do kupy, v nejhorším případě sám. Lucka určitě dostane jednoznačnou prioritu mezi tuzemskými lezci(lezkyněmi)
Moc se omlouvám.
Petr Resch14.9 Petře
Pořád platí má nabídka, že pokud nikoho nemáte povedu ledolezení. Jsem schopen sestavit funkční komisi a zorganizovat závody. A hlavně to umím a rozumím tomu. To jsem nabízel i Zozulákovi.
Možná, že pro vás je ale důležitější držet se hesla " Hlavně ne Hroza". Je to vaše věc. Ale takhle ze sebe děláte hlupáky. Co je ale horší, že ubližujete lezení i lidem kolem téhle disciplíny. A reprezentaci České republiky.
Že Lucka dostane prioritu, je sice hezké. Ale jsem zvědavý kolik se za tu prioritu dá zaplatit letenek. (nemyslím to zle, ale je to fakt)
Měj se
Libor
15.9 Ahoj Libore,
za nabídku děkuju a upřímně si myslím, že tvoje spojení s drytoolem je logické. Nicméně ledy se začaly hýbat a s Filipem Čálkem už na tom děláme.
S tvojí osobou, přiznávám otevřeně, samozřejmě problém mám. V podstatě už jen opakuji – nedokážeš dělat věci nezištně, vždy v nich hledáš nějaký prospěch pro sebe (potažmo své děti). Může to být jen můj dojem a dojem lidí, se kterými se vídám, ale svým jednáním jsi mě o tom přesvědčil. A tento stav věcí vždy vede k tomu, že se snažíš si toho co nejvíce pro sebe vydupat, což stojí nesmírné množství energie, která je z mého pohledu vyhozená. Už takhle dávám do toho dost času. Osobně by se mi líbilo, kdybys dokázal pořádat nějaké závody. Dle reakcí toto děláš velmi dobře.
Pěkný den
Petr Resch


15.9 Petře
Tak jo. Jestli si o mě myslíš co píšeš. Tak doopravdy nemá smysl s vámi spolupracovat. Váš problém spočívá v tom, že kromě vymýšlení si blbosti proti mě, v podstatě nemáte racionální argumenty na mou kritiku vaší práce. Drytool je toho příkladem. Raději špatně nebo vůbec, ale hlavně ne s Hrozou.
Tak se mějte vy nezištní :-)
Libor

Reakce na komentář
"Hledání předsedy aneb hlavně ne Hroza"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci
anketa
Líbí se ti nové sportovní lezecké oblasti, jako je třeba Tetín a lom Kobyla?


Celkem hlasovalo: 290