Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
Re: rada () Re: rada () Re: Třídí se zrno ... () Re: rada ()
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
inzerce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najděte nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání Cookies

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 280 nalezených)

0-50 | 50-100 | 100-150 | 150-200 | 200-250 | 250-280 | 
Road To Tokyo #67: Climb free
(redakce, Video-audio-foto, 26.05.2020)


První 9a v Izraeli

Po kontroverzním boulderování v Židárně v minuém dílu se AO Production ponořila opět do archivu a formou vzpomínání na časy minulé v rozhovoru Adama s izraelským lezcem Oferem Blutrichem. V epizodě je flash přelez Yala Factor 8c a první izraelské 9as názvem Climb Free.


Road to Tokyo #65: Bohemian Rhapsody
(redakce, Video-audio-foto, 12.05.2020)


Nejtěžší kombinace cest v Čechách

Adam se pochopitelně musel vrátit na Roviště a dokončit velký projekt. Jak jste viděli v minulé epizodě, už byl přelezu dost blízko a vypadával z posledního těžkého kroku předtím, než se cesta zlehčí, ale ještě je tu jeden bouldrový problém 7C+, který hlídá vršek kombinace. Aby se věci ještě zdramatizovaly, nebyly podmínky ideální, celý den chodily dešťové přeháňky. Podívejte se na epické podmínky během kterých se konečně podařilo udělat prvovýstup Bohemian Rhapsody, nejtěžší cesty v Čechách.


Road To Tokyo #64: Ještě jeden pokus
(redakce, Video-audio-foto, 04.05.2020)


Kombinace na Rovišti

Po dlouhé době je tu zase epizoda ze skalního lezení venku a pokusy o těžkou cestu. Podívejte se sami. Adam Ondra pokusuje dosud nejtěžší kombinaci v sektoru Hafty na Rovišti. A na úspěšný přelez se můžete těšit příští týden. Cesta do Tokya vede i přes Roviště.


Road to Tokyo #63 Iceberg
(redakce, Video-audio-foto, 29.04.2020)


Konečně bouldering na skále

Situace už vypadá líp a můžeme jít ven. Je to čas na otestování síly na místních zkušebních problémech. V lednu udělal Martin Stráník na Holštejně boulder Iceberg 8C, a to byla velká výzva na začátek lezení venku po ukončení restrikcí kvůli koronaviru.


Chris Sharma - Rampage
(redakce, Video-audio-foto, 22.04.2020)


Bouldering

Reel Rock uvolnil na Youtube film Joshe a Bretta Lowella Rampage s Chrisem Sharmou. Tak se koukněte, stojí za to.


Road to Tokyo #62: Zapomenutý projekt ve Smith Rock
(redakce, Video-audio-foto, 20.04.2020)


Retro - Listopad 2018

V této epizodě se vzpomíná na velkou a slavnou lezeckou oblast Smith Rock v americkém Oregonu a na malý a téměř neznámý projekt, na který se Adam Ondra soustředil poslední den pobytu na podzim 2018. Podívejte se, jak to dopadlo.


Road to Tokyo #61: Vzpomínky na Chile
(redakce, Video-audio-foto, 14.04.2020)


La Sensación del Bloque 9a

Opět je tu pondělí a s ním přichází něco o motivaci. Tato epizoda je umístěna do pitoreskního údolí Valle de los Cóndores v Chile, které Adam navštívil koncem roku 2018. Jedním z cílů mylo vylézt na flash La Sensación del Bloque (9a), cestu od Alexe Megose. Opět je to s Adamovým vlastním komentářem.


UFO Line - premiéra
(redakce, Video-audio-foto, 09.04.2020)


9. 4. premiéra

Na tento čtvrtek 9. dubna je připravená totální on-line pecka,(která poběží až do pondělí večera). Neboli premiéra dokončeného dokumentu „UFO Life“ z prvovýstupu na Chamlang.


Road to Tokyo #60: Frankenjura / Becoming 9a+
(administrator, Video-audio-foto, 06.04.2020)
Něco z archivu

V německé Frankenjuře jsou časté malé lišty, dvouprstové dírky a těžké kroky. Podívejte se na Adamovy pokusy z podzimu 2019 v jednom z nejtěžších zkušebních kamenů - Becoming 9a+ od Markuse Bocka. Nová epizoda je i Adamovým komentářem.


Road to Tokyo # 59: Karanténa/Simulovaný boulderový závod
(redakce, Video-audio-foto, 30.03.2020)
"Navzdory současné situaci stále každý týden vytváříme nové epizody tím, že najdeme nějaké skvosty z našeho archivu. V této epizodě je simulovaný boulderový závod v boulderingové tělocvičně Hangar, který se konal dva týdny před olympijskou kvalifikací v Toulouse v listopadu 2019. Zahrnuje můj podrobný komentář k tomu, o jaké by problémy s boulderem, co mi prošlo hlavou a jaká byla moje taktika", píše Adam v úvodu k této epizodě.


Road to Tokyo #58 - Bez obav - jištění
(redakce, Video-audio-foto, 23.03.2020)


Tipy a triky

"Po minulé epizodě zaměřené na padání se podíváme na drubhou stranu lana. Jištění je důležitá součást lezení a na jističe jsem vybíravý, pokud se jedná o lezení na mé hranici. Není to jen věc bezpečnosti, ale taky o dostatečně rychlém podávání lana. Podívejte se jaké to je mne jistit a taky pár bezpečnostních tipů," píše se v úvodu k videu.


Road to Tokyo #57 Nebát se padat
(redakce, Video-audio-foto, 16.03.2020)


Kdo nepadá leze pod své možnosti

Adam v úvodu píše: Nejsou teď snadné časy. Nejen abyste chránili sebe, ale co je důležitější, abyste chránili slabší členy naší společnosti, dodržujte prosím pravidla vydaná vládami v mnoha zemích, včetně Česka, to znamená - zůstaňte doma! Abychm Vám pondělí zpříjemnili, nepřestáváme dělat svá vlastní videa a tak se mrkněte v téhle epizodě na některé pěkné pády. Chcete vědět jak se zbavit strachu z padání? Tady je pár užitečných tipů.


Road to Tokyo #56 Boj s horkem
(redakce, Video-audio-foto, 12.03.2020)


Jak se vypořádat s vysokými teplotami?

Tentokrát jiná epizoda, více v češtině. S experty českého olympijského výboru o tom, jak zdolat letní vedro v Tokyu. Druhá část sleduje tréninkové soustředění českého národního týmu v Praze.


Road to Tokyo #55 Společný trénink
(redakce, Video-audio-foto, 02.03.2020)
Lezení je velmi komplexní a je to mnoho aspektů, které je třeba poznat. Když lezete a trénujete s někým dalším, přináší to skvělou příležitost se od něj něco naučit. A navrch je to daleko více motivační.


Road to Tokyo #54 Hangarmasters 2020
(redakce, Video-audio-foto, 24.02.2020)


Mezinárodní bouldrové závody

Minulý tyden se odehrál druhý ročník mezinárodních boulderových závodů Hangar Masters 2020 v Adamově domácí tělocvičně - Hangar. Byl to první závod sezóny. Náalada byla po dlouhé tréninkové přípravě dobrá a taky díky účasti mezinárodních hvězd, jako Alberto Gines nebo mladých nabušenců ze slovinského národního týmu. Boj o zlato se ve finále odehrál při mnoha pokusech na jednom boulderu mazi Adamem Ondrou a silným Martinem Stráníkem. Mrkněte se na tuto epizodu. f


Road to Tokyo #53 - Spray wall - základní tréninkový prostředek
(redakce, Video-audio-foto, 17.02.2020)


Spray wall - tradičmní osvědčený prostředek

Hodně lidí se Adama ptá, jak mají trénovat. Existuje tolik trendy cviků nebo tréninkových prostředků, jako je kampus, fingerboard nebo systemboard. Všechny mohou být užitečné, ale ten nejpřirozenější způsob, jak zesílit, je často zanedbáván - bouldering na spray wallu - steně zaplněné nejrůznějšími chyty.


Road to Tokyo #52 Trip do Chorvatska
(redakce, Video-audio-foto, 10.02.2020)


Pokračování

Druhá část Adamova tripu do Chorvatska skončila. Adam se soustředil na nádhernou cestu "All in, I'm out" od Klemena Bečana. Silové ale i technické lezení podél hadů se proměnilo v epický boj. Cesta měla klasifikaci jen 8c, ale podle Adama by si zasloužila 8c+.


Road to Tokyo #51 - Lezení v Chorvatsku
(redakce, Video-audio-foto, 04.02.2020)


Zase na skále

Adam jezdí každoročně konce, ledna, nebo začátkem února na lezecký výlet na skály. Většinou do Katalánska, ani letos to nemělo být jinak: Adam s Ivou chtěli navšítit Patxiho Usobiagu a jeho skvělou rodinu, a lézt pět dní v okolí jeho domu. Ale předpověď počasí je přinutila změnit plány a jet do Chorvatska. Tam měli perfektní počasí a skvělé lezení. Protože Adam právě dokončil trénink rychlostního lezení, nebylo to o těžkých přelezech a tak si jen medili při přelézání pěkných cest na Istrii.


Road to Tokyo #50: Milník
(redakce, Video-audio-foto, 27.01.2020)


Stránská skála

Před třiceti lety neexistovaly umělé stěny a lidi museli trénovat, kde se dalo. Stránská skála byla něco, jako venkovní lezecká tělocvična. Něco, co je velmi blízko města a dá se tam trénovat. Většina cest byla přelezená už mockrát a existuje spousta variant. Ale zbyla tu jedna velká výzva, kvůli které se Adam rozhodl vrátit zkusit vylézt další milník a nejspíš už poslední.


Road to Tokyo #49 Adam zkouší shyb na jednom prstu
(redakce, Video-audio-foto, 20.01.2020)


Shyb a pivo

V malé vesnici poblíž Brna žije Petr Dumpík, málo známý lezec, který nejen, že udělá shyb na malíčku, ale ještě přitom vypije půllitr piva. Adam si za ním zašel na návštěvu popovídat o tom, jak to trénuje a o dvou těžkých cestách, které udělal v Krasu. Na podzim po olympiádě spolu budou trénovat. Tenhle díl je celý v češtině.


Rod to Tokyo #48: trénink rychlosti
(redakce, Video-audio-foto, 13.01.2020)


Výbušná síla

Cesta do Tokya přináší úplně novou výzvu. Disciplínu, kterou jsem nikdy předtím nedělal, disciplínu, o které jsem si myslel, že ji budu nenávidět, když ji budu muset dělat. Podívejte se na můj pokrok v tréninku rychlosti s Rišatem Kchajbulinem - také olympionikem, se kterým teď trénuju.


Road to Tokyo #47 Nejlepší industriální boulder podle Adama Ondry
(redakce, Video-audio-foto, 06.01.2020)


Lajna jak svině

Jižně od Brna je krajina plochá a bez lezeckých skal. Jakmile však otevřeme oči a mysl, najdeme k lezení skryté poklady. V další epizodě se podívejte na roh dálničníhbo mostu, který vylezl v roce 2002 evangelický farář Ivo David a který dosud čekal na druhý výstup. Je to nejtěžší boulderový problém který kdy Adam vylezl v "botaskách", pravda od La Sportivy.


Road To Tokyo #46: Medailéééé aneb sestřih úspěchů
(redakce, Video-audio-foto, 31.12.2019)


sumarizace

Jak se rok blíží ke konci, tato epizora Road to Tokyo sumarizuje výtězzství i prohry této sezóny. Byl to skvělý rok, můžu říct, že to byla jedna z nejlepších závodních sezón; Mistr světa v obtížnoti, Mistr Evropy v obtížnosti, celkový tiiul ve Světovém poháru. Také 2. místo v seriálu SP v boulderingu, kde jsem byl blízko vítězství a tím i získání obou prvenství v jedné sezóně. Byly tu i dva nepovedené závody včetně MS v boulderingu a známý incident se šlápnutím na borhák, které mi neumožnily kvalifikovat se napoprvé a Olympiádu. To udělalo závěr sezóny pěkně nervydrásající, ale povedlo se mi se sebrat a kvalifikovat na olympiádu v Toulouse.


Road to Tokyo #45: Rozhovor s Charlie Boscoem
(redakce, Video-audio-foto, 23.12.2019)


Otázky a odpovědi

Na letošní Vánoce nám Adam nadělil velmi zajímavý díl, a sice výběr z rozovoru s moderátorem lezeckých soutěží Charlie Boscoem, jehož neúnavný hlas provází na Youtube všechny přenosy Světového poháru a který se už naučil i to, že není Czechoslovakia, jak říkával ještě nějakých 15 let po rozdělení, ale Czech Republic a Slovakia. A víte jakým zvířetem by chtěl být Adam, kdyby se podruhéí narodil?


Road top Tokyo #44 Project Rarahil
(redakce, Video-audio-foto, 17.12.2019)


Škola v Nepálu

Tento díl Adamova seriálu představuje Nepál a projekt jeho sponzora - Montury, založený italským horolezcem Faustem di Stefanim. Projekt podporuje školu Rarahil poblíž Katmandu. V tomto dílu se vůbec neleze, obrazově je to spíš cestopisná záležitost. Adam podporuje projekt, který má smysl, dělá svět lepším a lidi šťastnějšími.


Od palice k vrtu je online
(redakce, Video-audio-foto, 11.12.2019)


Online na Youtube

Online premiéra cenami a přízní festivalového publika ověnčeného videa Honzy Šimánka proběhla na stránkách Špekova sponzora Direct Alpine a teď si už může film užít každý.


Road to Tokyo #43 Bod zlomu/Olympijská kvalifikace
(redakce, Video-audio-foto, 10.12.2019)


Kvalifikace v Toulouse

Toulouse pro bylo stresující už řadu dní před mzávode a dokonce i v předcházejících týdnech. Věděl jsem, že to bylo reálné, dokonce velmi reálné, ale to dělalo všechno jen těžší. Byl tu tlak, že "musím", se kterým jsem musel pracovat a jsem veli pyšný jak se mi s tím podařilo vyrovnat. Podívej se na další epizodu o Toulouse, o bodu zlomu!


Road To Tokyo #42 - volání divočiny
(redakce, Video-audio-foto, 03.12.2019)


Jednoprdy na Súľově

V posledním měsíci příprav na Toulouse jsem si dovolil dva dny skalního lezení. První den byl v předchozí epizodě, prvovýstup boulderu Pučmeloun 8C, druhý jsme strávili na Slovensku ve slepencové oblasti Súľov. Měl jsem tady zálusk na místní projekt, který je celý o lezení po jednoprdách.


Road to Tokyo #41
(redakce, Video-audio-foto, 26.11.2019)


Bouldering v Krasu

Další díl seriálu je tak trochu lezecké "porno". Žádný strach, nic špatného pro děti. Není to nic jiného, než staré dobré lezení bez zbytečných střihů a mluvení. Prvovýstup boulderu Pučmeloun 8C (tvrdé) ve Sloupu, Moravský Kras. Užijte si to!


Road to Tokyo #40
(redakce, Video-audio-foto, 18.11.2019)


Trénink s Albertem

Strávil jsem poslední měsíc tréninkem na Toulouse, nadcházející kvalifikační závod na olympiádu. Většinu doby jsem trénoval sám, jako v minulosti, ale pro moderní bouldering je stále důležitější trénovat s někým dalším. Proto jsem pozval Alberta Ginése, neuvěřitelně talentovaného španělského bouráka. Hráli jsme si s pěknými problémy postavenými Janem Zbrankem. Epizoda obsahuje také záběry z českého Mistrovství republiky.


Road to Tokyo #38
(redakce, Video-audio-foto, 04.11.2019)


Jaká je ideální postava pro lezení?

Jaká je nejlepší postava pro lezení? V\soká,m nebo nízká? Svalnatá, nebo šlachovitá? Zabývámne se tím v následujícím dílu Road to Tokyo.


Road to Tokyo #37: Patxi Usobiaga
(redakce, Video-audio-foto, 28.10.2019)


Patxi Usobiaga

Do svých 20 let jsem neměl trenéra. Ať to zní jakkoliv divně, od 8 let jsem se trénoval sám. Hodně jsem o tom přemýšlel. Byla to spoustu pokusů a omylů, ale nějak to fungovalo. Ale když jsem se měl připravit na konkrétní závod, Potřeboval jsem pomoc. Patxi Usobiaga je bývalý mistr světa a stále excelentní lezec, který je mým trenérem posledních 5 let. Více o tom v následující epizodě.


Road to Tokyo #36
(redakce, Video-audio-foto, 21.10.2019)


Ghost Rider

Moravský Kras je místo, kde Adam začal lézt a je pro něj stále domovem. Je to lezecká oblast, kde stále tráví nejvíc času a která mu nabízí vážné výzvy, zvláště v boulderingu. Následující díl videosérie ukazuje druhý výstup boulderu Ghost Rider 8C, který udělal letos v létě Martin Stráník.


Road to Tokyo #35
(redakce, Video-audio-foto, 14.10.2019)


Konečně nebýt druhý

Mistrovství Evropy bylo vždycky závodem, kde jsem lezl relativně dobře, ale nikdy jsem ho nevyhrál. Byl jssem durhý pětkrát za sebou. Proto bylo ME v Edinburghu bylo mým velkým cílem.Pozor: Tato epizoda obsahuje spoustu lezení.


Road to Tokyo #34
(redakce, Video-audio-foto, 09.10.2019)


Zlato v Kranji

A je tu další zastavení cesty do Tokya! Tentokrát je o nedávném Světovém poháru v obtížnosti v Kranji. Svělé je, že tentokrát máte šanci vidět taky něco z lezení, takžese můžete těšit na aktuální lezení, odlišný styl video editace a OS výstup cesty Blut und Honig 8c+ navrch.


Adamova noční můra
(redakce, Video-audio-foto, 30.09.2019)


Road to Tokyo #33

Další epizda seriálu Road to Tokyo a je to první vážné skalní lezení po celé sérii závodů. Druhý výstup cesty Qui od Stefana Fursta se udál 23 let po prvovýstupu. Adam věří, že to byla ve své době jedna z nejzěžších cest na světě a Stefan tu byl proto, aby mne při výstupu jistil. Před závodem Stětového poháru v Kranji jsem si na pár dní vyrazil ven. Krátkodobým cílem bylo lezení na obtížnost a pro to má smysl sportovní lezení venku jako malá část přípravy. A je strašně rád, že se tak rozhodl.


Rychlostní rekord na Cima Grande
(redakce, Video-audio-foto, 30.09.2019)


Dani Arnold

Mammut uveřejnil video z nového rychlostního rekordu Daniho Arnolda v Dolomitech. Comiciho cestu v severní stěně Cimy Grande vylezl za 46 a půl minuty.


Road to Tokyo #32
(redakce, Video-audio-foto, 24.09.2019)


Lezení se Stefano Ghisolfim

Další epizoda bude opět o skalním lezení a my zůstaneme v oblasti Garda Trentino, nedaleko Arca. Jeho nejsilnějším občanem je bezpochyby Stefano Ghisolfi (velmi zkušený lezec, který má medaile ze Světového poháru, stejně jako výstupy do 9b+), se kterými jsem šel podívat na zbrusu novou sálu se zajímavými projekty čekajícími na volné přelezení.


Road to Tokyo #31
(redakce, Video-audio-foto, 16.09.2019)


První skalní lezení od února. Bylo to neobyčejně uspokojující už vzhledem k proběhlému mistrovství světa a frustraci z klvalifikace kombinace. Bylo to ale nejen kvůli změně, ale protože jsme lezli na jednom z mých nejoblíběnějších míst světa.


Záznam: 3. kolo Rock Point Českého poháru
(redakce, Video-audio-foto, 13.09.2019)
Na YouTube

3. kolo Rock Point českého poháru v boulderingu je minulostí. Vítězi hlavní kategorie se stali Eliška Bulenová a Martin Stráník.


Road to Tokyo #30
(redakce, Video-audio-foto, 10.09.2019)


Rockmaster Duel

Duel je určitě jeden z nejzábavnějších lezeckých závodů. Je to rychlostní lezení na cestě obtížnosti mezi 7c a 8a. Je to zábava pro publikum i závodníky. Není tu žádný tlak, jako na MS nebo Světovém poháru, je to velmi osvěžující zvláště letos po vyčerpávající závodní sezóně plné stresu. Cesta není standardní, každý rok se mění.


Road to Tokyo #28
(redakce, Video-audio-foto, 27.08.2019)


Něco o podmínkách

Jaké lezecké podmínky preferuje Adam? V Tokiu bude stoprocentně horko a vlhko, a tak je třeba se pomalu připravovat už teď... Adam ukáže, proč je důležitá kvalita kůže na prstech a jak o ni správně pečovat, aby mohl podat co nejlepší výkon.


Road to Tokyo #27
(redakce, Video-audio-foto, 19.08.2019)


Procházka v Tokiu

Adam je momentálně v Tokiu na mistrovství světa a v rámci jednoho volného dne se vypravil na výlet po městě, aby obhlédl místa, kde se bude příští rok konat olympiáda.


Road to Tokyo #26
(redakce, Video-audio-foto, 13.08.2019)


Nové pohyby

Adam se s pomocí odborníků neustále učí novým věcem, aby zdokonaloval některé specifické pohyby důležité pro lezení. V této epizodě ukážeme, jak se zlepšit v technice "špičkování", což je Adamova slabá stránka, a také vysvětlíme rozdíl mezi flexibilitou a mobilitou – co je pro lezce důležitější?


Road to Tokyo #25
(redakce, Video-audio-foto, 05.08.2019)


Krizové minuty před závodem

Pět minut před závodem je pro lezce nejvíce stresových. Na co myslí Adam Ondra? Jak pracuje se strachem a nervozitou? A co se děje v jeho hlavě přímo během zdolávání cesty? Zajímavé postřehy k psychické náročnosti lezení objasňuje Rudolf Tefelner, metodik psychologie sportovního výkonu.


Road to Tokyo #24: O čínské medicíně
(redakce, Video-audio-foto, 30.07.2019)


Je to placebo? Možná, ale pomáhá

V kompletně česky namluveném díle povídá Adam a hlavně jeho terapeut o čínské medicíně a jeho vztahu k ní. K čemu je dobrá, k čemu ne. Na rozdíl od jiných dílů jsou tu anglické titulky a užijou si to našinci.


Road to Tokyo #23: Dva Češi ve finále v Chamonix
(redakce, Video-audio-foto, 23.07.2019)


Retrospektiva Chamonix

Adamův první závod sezóny lezení na obtížnost se odehrál v Chamonix. I přes předchozí zranění a výpadek byl nejlepší v kvalifikaci i v semifinále. Ovšem v Chamonix ještě nikdy nevyhrál! Využije Adam letošního výkonu a prolomí konečně smůlu? Autor náhledové fotografie: Lukáš Bíba


Road to Tokyo #22 - Japonská síla
(redakce, Video-audio-foto, 15.07.2019)


O boulderovém závodě ve Vailu

Na Adamův tým si asi došlápla agentura IFSC, takže nemůže dávat do videí záběry z lezení na závodech. Tento díl je tedy cimrmanovským pokusem sehrát Hamleta bez Hamleta, jak se to podařilo posuďte sami. Předpokládám, že většina z vás viděla záznam fimále z Vailu, kde se Adam držel přes první dva bouldery na čele, ale pak se nechytl na trojce a čtyřce a SP v boulderingu vyhrál o 5 bodů Tomoa Narasaki.


Silence, Adamův nejtěžší výstup
(redakce, Video-audio-foto, 09.07.2019)


Road to Tokyo #21

Zranění zápěstí zatím ještě nedovoluje Adamovi lezení a tak změnil natáčecí plán a vrátil se ke své přelomové cestě Silence, 9c.


Nádhera v Labáku s příchutí provokace
(Petr Jandík, Video-audio-foto, 08.07.2019)


Reclimbing the classics po labsku

V novém seriálu Psáno do písku, vydaném Hudy sportem, přelézá mladý lezec Ondřej Tůma klasické extrémy Jindry Hudečka s doprovodem jejich autora. Podívejte se na první díl.


0-50 | 50-100 | 100-150 | 150-200 | 200-250 | 250-280 | 


horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci
anketa
Líbí se ti nové sportovní lezecké oblasti, jako je třeba Tetín a lom Kobyla?


Celkem hlasovalo: 792