Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
Re: rada () Re: rada () Re: Třídí se zrno ... () Re: rada ()
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
inzerce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najděte nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání Cookies

Chcete peníze na výlet?


Odpočinek u ruin budov z období incké říšeExpediční fond rozdává ve třetím kole 224 tisíc korun

Pro dobrodruhy a cestovatele začíná rok 2008 velkou výzvou. Expediční fond v lednu vypisuje 3. kolo soutěže, v němž mezi zajímavé cestovatelské projekty rozdělí 224 tisíc korun.

Podporu Expedičního fondu mají opět šanci získat cestovatelé, horolezci, vodáci, speleologové, dobrovolníci a všichni další dobrodruzi, kteří se v novém roce chystají na akci s výrazným prvkem dobrodružství nebo objevování.

Expediční fond ve svém třetím kole rozdává více peněz než v celém minulém roce dohromady. Získal totiž podporu nových významných partnerů, jimiž se stala cestovní kancelář Adventura, geografický časopis Koktejl, výrobce sportovního oblečení Humi, a Evropská cestovní pojišťovna, která zdarma pojistí všechny vítězné projekty.

Větší finanční příspěvek Expediční fond získává také od svých zřizovatelů, jimiž je cestovatelský portál HedvábnáStezka.cz a Klub cestovatelů Karavanseráj. Dalšími partnery fondu jsou vydavatel české řady průvodců Lonely Planet nakladatelství Svojtka, outdoorový obchod Sambarsport a Sportovní klub vozíčkářů Frýdek-Místek.

Zprávy a reportáže z vítězných projektů přinesou mediální partneři Expedičního fondu: Deníky Bohemia, magazín Koktejl, časopis Travel Focus, HoryDoly.cz, Výletník.cz a časopis Žlutý rozdávaný v autobusech společnosti Student Agency.

Expediční fond a vybrané projekty budou navíc prezentovány na Cestovatelském festivalu v Praze, setkání Cesty v Prosiměřicích pořádaném Klubem cestovatelů Hanzelky a Zikmunda Globe a na outdoorovém festivalu Rajbas Outdoor Kotlík v Blansku.

 

Přihlaste svůj cestovatelský projekt!

3. kolo Expedičního fondu přichází s upravenými a rozšířenými pravidly, která by si měl každý soutěžící pozorně přečíst. Podání přihlášky však nadále zůstává velmi jednoduché – stačí dvě strany A4.

Přijímání přihlášek na emailové adrese projekty@expedicnifond.cz končí v pondělí 4. února 2008 ve 24:00. Kdo přihlášku podá dříve, získá výhodu, že jej hodnotící komise bude moci požádat o případné doplnění informací.

Vítězné projekty budou slavnostně vyhlášeny na veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze 16. února 2008. Vítězové budou oznámeni také na stránkách Hedvábné stezky a emailem všem zúčastněným žadatelům.

Vítěze vybírá komise sestavená z partnerů a spolupracovníků Expedičního fondu. Jsou to lidé, které spojuje zájem o cestování a poznávání různých zemí a kultur.

Více informací o Expedičním fondu najdete na expedicnifond.cz.


| Autor: redakce | Vydáno dne 04. 01. 2008 | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: David Gladiš

K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci
anketa
Líbí se ti nové sportovní lezecké oblasti, jako je třeba Tetín a lom Kobyla?


Celkem hlasovalo: 832