Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
inzerce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najděte nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání CookiesNejkrásnější hora Slovenska


Který vrchol je nejkrásnější?Internetová anketa

Slovensko je bezesporu země hor. Větší část této středoevropské země je pokryta horami, které náleží do subsystému Karpaty a provincií Západní Karpaty a Východní Karpaty. Země krásných skalních štítů, ostře modelovaných vápencových vrcholů i oblých zalesněných vršků a nevysokých návrší. Země krásných hor, v níž často slýcháváte o nejkrásnějších slovenských vrcholech. Jednou je tento titul přisuzován Kriváni, jindy Ostrému Roháči, Velkému Rozsutci či Vápeči.


Který ze všech slovenských vrcholů a vršků je skutečně ten nejkrásnější? Názor je vždy krajně subjektivní, jednomu se líbí to a druhému zase ono. Nakonec asi zvítězí vždy ten vrchol, kterému, zcela subjektivně, přisoudí svůj subjektivní hlas nejvíce lidí. Občas možná navzdory "objektivnímu" hledisku krásy. Poněkud jsme omezili výběr ve Vysokých Tatrách, nejen aby se dostalo i na další pohoří Slovenska, ale i jen na vrcholy známé z nejkrásnějších úhlů turistům, nikoliv horolezcům, kteří by do našeho výčtu jistě zcela právem mohli doplnit například Pyšný štít a velkou řadu dalších. Pomozte nám tak vybrat nejkrásnější vrchol Slovenska i vy, možnost hlasovat v prvním kole máte až do 31.1.2010. Hlasovat můžete jak na našich webových stránkách, tak pomocí anketních lístků, které budou otištěny v prosincovém čísle časopisu Treking 5/2009 a následně v únorovém čísle 1/2010.
 
Jak bude hlasování probíhat?
 
Jak bude samotné hlasování probíhat? Celkem ve dvou kolech. Do prvního kola jsme vybrali celkem 30 vrcholů, které (opět přiznávám, že zcela subjektivně) považujeme za nejkrásnější na Slovensku. Ty jsme losováním roztřídili do tří skupin, z nichž můžete vybírat ty pro vás nejkrásnější vrcholy. Svůj hlas můžete dát vždy jednomu z vrcholů v každé skupině, celkem tedy v prvním kole tři hlasy. Ve druhém kole, které odstartujeme v únoru příštího roku budete moci vybírat nejkrásnější vrcholy z jediné skupiny devíti vrcholů, do níž zařadíme vždy tři nejkrásnější vrcholy z každé skupiny prvního kola. Hlasování pak bude ukončeno k 30. dubnu 2010 a oficiální výsledky ankety budou vyhlášeny 5. května 2010.


Který vrchol je nejkrásnější?
Který vrchol je nejkrásnější?


 
"Šedá eminance", hlasování mimo pořadí
 
Mimo pořadí nám pak můžete pomocí formuláře posílat své tipy na nejkrásnější vrcholy, které podle vašeho soudu v našem seznamu chybí. Z nich pak po skončení soutěže vybereme nejčastěji nominované vrcholy a spustíme novou anketu "šedá eminence".
 
 

[Akt. bodový průměr: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Otakar Brandos | Vydáno dne 05. 11. 2009 | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Otakar Brandos, trekking.cz

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme
K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci
anketa
Chceš mít trvale zimní, nebo letní čas?

zimní (618 hl.)
 
letní (523 hl.)
 
je mi to jedno (425 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1566