Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
redakce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najdete nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání CookiesICWC Busteni


Druhý závod Světového poháru

V rumuském Busteni probíhá druhý závod světového poháru v ledolezení. Přinášíme vám z něj aktuální zprávy, za které děkujeme on-line vysílání z Rumunska a Liboru Hrozovi.


Video - Markus Bendler v semifinále:9.8. 2008 20:27: Ve finále mužů zvítězil Markus Bendler, který jako jediný topoval. Druhý skončil Samuel Anthamatten, třetí Žeňa Krivošejcev. Vítěz minulého závodu ve Val Daone, Simon Anthamatten potvrdil pohromu favoritů a skončil sedmý. je zarážející, že poslední tři závodníci ulezli pouhé tři metry a kousek.

9.8. 2008 18:55: Organizátoři uveřejnili výsledky finále žen. Překvapivě vyhrála Korejka Woon Seon Šin, druhá Natalija Kulikova, třetí Jenny Lavarda. Favorizovaná Petra Müller skončila až čtvrtá.

9.8. 2008 16:52: Výsledky: semifinále muži, kvalifikace muži, kvalifikace ženy, Finále ženy9.8. 2008 16:52: Leze vítězka kvalifikace i posledního závodu ve Val Daone, Švýcarka Petra Müllerová za zvuku písně Born to be wild. Bude divoká a dá top? Drobná komplikace, cepín se chytil za triko. Petra dolézá na hranu první střechy do traverzu. Cesta je asi hodně silová, i ona musí vyklepávat. Nemůže dosáhnout do spoďáku, který je hodně vysoko. Ještě má tři minuty. Málem to vybojovala, ale padá! Dolezla dál, než Jenny Lavarda.

9.8. 2008 16:43: dvě závodnice nám z videa vypadly. Teď leze Jenny Lavarda. Bojuje v Jeepové stěnce. Zbývá 1:40 min. Upadl jí cepín, ale chytila ho nohou. Dolézá na hranu poslední střechy. Dochází jí magi i čas. Už to asi nezvedne. Taky že ne, spadla a nad střechu to nezdvihla.

9.8. 2008 15:47: Leze Italka Barbara Zwerger. Dolézá do první střechy, odpočívá na překážce. Nějak se zaseklo video, takže nevíme, jak dopadla. Video jede znovu od začátku, tak to brzy budeme vědět. Mezitím semifinálové výsledky mužů. Kvak snočil 18. těsně za Jackem Müllerem. Pokud neudělá žádná z finalitek výraznou chybu, uhájí Jitka své osmé místo. Semifinále můžů vyhrál Alexej Tomilov před bratry Anthamattenovými.

9.8. 2008 15:43: Přijíždí plošina sundat cepín. Zpráva od Libora Hrozy: "Jitka říká, že jí nateklo jak malému dítěti".

9.8. 2008 15:28: Leze Ruska Ksenija Sdobnikova. I ona překonává Jitku. Je v první střeše. Odšlapává na ledový sloup, přelézá překážku v první střeše. Odpočívá na její hraně. Zbývají jí dvě minuty. Padá v Jeepové stěnce, zanechavši tam viset cepín.Ksenija Sdobnikova
Ksenija Sdobnikova, foto: live video


9.8. 2008 15:11: Leze Korejka Woon Seon Shin. Poprvé vyklepává pod strukturou v převislé stěně. Přelézá místo, kde skončila Jitka. Přelézá i překážku v první střeše. Úspěšně dobyla spoďák v Jeepové stěnce. Poslední minuta, dolézá do poslední střechy. Padá z její hrany. Dolezla výrazně dál, než Jitka a nakonec překvapivě vyhrála.

9.8. 2008 15:00: Leze Jíťa Mázlová. "Pořádně se navaž" radí Libor. Úvodní stěnka překonána. Odšlap do sněhu vpravo dopadl dobře, sníh neupadl. Jitka je v převislé stěnce. Cvaká jištění u struktury. Odpočívá ní. přehazuje nohu a hákuje spoďák. Padá ještě pod první střechou, pod polovinou cesty. škoda. Udivíme, jak to půjde ostatním. Každý posun nad osmé místo by byl úspěchem.

9.8. 2008 14:55: Schyluje se k prohlídce finálové trasy žen. Závodnice jsou představeny, za chvíli poleze Jíťa.Finále žen, sobota


9.8. 2008 13:19: První z kvalifikace Simon Anthamatten, vítěz z Val Daone. Leze trošku rozháraně, málem spadl v úvodní převislé stěnce. Snaží se lézt rychle a riskuje. Zatím to vychází, je v první střeše. Po marném pokusu zaháknout spoďák v natahováku háčí vyšší chyt zeshora. První střecha je překonána. Simon je na hraně poslední střechy. Poslední minuta. TOP i s cvaknutím posledního jištění. Supr.

9.8. 2008 13:05: Druhý z kvalifikace Samuel Anthamatten. Bez problému dosahuje traverz. Dva marné pokusy zaháknout spoďák v natahováku přímo. Na třetí se to popdařilo - neuvěřitelné! Jehlan v poslední střeše - dvě minuty do limitu. Hrana poslední střechy. Poslední minuta. Závěrečná stěna - TOP!

9.8. 2008 12:49: Markus Bendler. První střecha - první odpočinek. Ladné přenesení se traverzem. Marný pokus zaháknout spoďák v natahováku rovnou. Musí se na další chyt shora. Tady měli potíže všichni. Natahovák je překonán. Markus je na hraně poslední střechy. Poslední minuta. Málem spadl z výlezu do poslední stěnky. TOP ještě v časovém limitu!

9.8. 2008 12:39: Poslední čtyři nejlepší. Leze Rus Maxim Tomilov. Do první střechy dolézá bez problémů. Vyklepává na začátku traverzu. V Busteni je krásně, svítí sluníčko. Bohužel i trochu do kamery. Maximovi upadly nohy na konci traverzu, ale ještě to vybral a nespadl. Natahovák zvládl. Cvaká jištění v Jeepové stěnce. Závěrečná střecha. Vyklepává na jehlanu. Má hranu poslední střechy. Zbývá dvacet sekund. Stihne top? Stihl, ale necvakl poslední jištění. Co to znamená z hlediska pravidel?

9.8. 2008 12:36: Libor Hroza posílá odpověď na naši otázku, jak se Kvak cítí po odlezení semifinále: "Jako po po orgasmu!" Maximální spokojenost! Fakt lezl velice dobře a asi překvapil i sám sebe. Libore, díky za zprávu.

9.8. 2008 12:14: Leze Bulhar Emil Borisov. Sympatické je, že hlasatel hlásí zbývající čas a povzbuzuje v rodném jazyce závodníka, pokud ho ovládá :-) Češtinu tedy neumí, ale naše výprava to bohatě nahradí, Nikdo nepovzbuzuje tak intenzivně, jako našinci. Borisov dolézá k traverzu. Vyklepává. Končí traverz. Takhle vysoko zaseknout patu jsem ještě neviděl. Málem spadl, když ji vyndaval. Absolvuje natahovák, má zaháčený spoďák. Poslední střecha. Má jehlan. Poslední minuta ho zastihuje před hranou poslední střechy. Vyklepává - a padá z hrany poslední střechy. Zatím vede Alexej Tomilov.

9.8. 2008 11:58: Konečně vyšly na webu výsledky kvalifikace mužů.. Topovali Simon Anthamatten, Samuel Anthamatten, Markus Bendler, Maxim Tomilov, Emil Borisov a Alexej Tomilov. Stanislav Hovanec postoupil do semifinále jako poslední na 18. místě - 10,232 m. Slováci Juraj Švingál 26., 8.19 m, Jozef Leško 29., 7,17 m. Leze Alexej Tomilov. Bez větších problémů přelézá traverz, dosahuje závěrečnou střechu. Háčí chyt na hraně střechy. Hlásí mu poslední minutu. Bude top? Nalézá do poslední stěnky. TOP! První v semifinále.

9.8. 2008 11:44: Leze Patrik Aufdenblatten. Mohutně zakopává mačky do překližky. Na začátku traverzu má poslední dvě minuty. Snaží se ze zdvihu rovnou zaháknout spoďák, ale nejde to. Nemůže najít správný nohoklad a padá z koce traverzu.Semifinálová cesta až k závěrečné střeše
Semifinálová cesta až k závěrečné střeše, foto: live video


9.8. 2008 11:34: Leze Korejec He Young Park. Vtipně zahákává nohy. Přelézá traverz, poslední střecha a timeout ho zastihuje na jejím konci.

9.8. 2008 11:21: Leze Žeňa Krivošejcev, známý to matador závodní scény. Natahovák v převislé stěně OK, vyklepává, potíže s cvaknutím jištění. Zahákává spoďák a je v první střeše. Vyklepává na překážce. Patří k zubodržným lezcům, momentálně nepoužívaný cepín drží v zubech, jako piráti v karibiku šavle. Zahajuje traverz. Trošku chaoticky zasekává patní ostruhy místo založení do chytů. To stojí síly. Vyklepává před dlouhým zdvihem, zbývají mu dvě minuty. Zdvih zvládl. Nemůže vyndat zasekutou patu. Podařilo se a dosahuje poslední střechu. Zbývá minuta. Dosahuje hranu poslední střechy. Dvacet sekund - boj na hraně končí timeoutem. Zase bez topu.

9.8. 2008 11:14: Leze Švýcar Jack Müller - uvidíme top? Natahovák do struktury v převislé stěně zvládá. Spoďák na konci převislé stěny a je v první střeše. Na překážce ani nevyklepává, to je nadějné. Vyklepává o kus dál na jehlanu. Nastupuje do traverzu a dělá chybu - padá! To asi nebude na finále.

9.8. 2008 11:04: Leze Rus Alexej Dengin. Dosahuje traverz na hraně první střechy, ale zbývá mu jen minuta. Pokus o zdvih do natahováku, ale timeout.

Alexej Dengin na konci traverzu hranou první střechy
Alexej Dengin na konci traverzu hranou první střechy, foto: live video
9.8. 2008 10:32: Leze Švýcar Andreas Steindl. Vypadá v cestě dobře, i když taky vyklepává na překážce první střechy. Na rozdíl od kvalifikace se v první střeše dělá traverz doleva po její hraně a ten dává lezcům zabrat. Traverz má tak tři metry a vede až k levému nápisu Jeep. Steindlovi zbývají dvě minuty. Traverz končí ďábelským natahovákem do spoďáku. Steibdlk tam bojuje, vyklepává a nakonec dosahuje spoďáku, dolézá do závěrečné střechy a končí timeoutem. Pěkný pokus.

9.8. 2008 10:32: Leze Rus Pavel Batušev. Výsledky včerejší kvalifikace mužů stále nejsou na netu k dispozici, ale Libor Hroza hlásí, že ze Slováků nepostoupil nikdo do semifinále a že byli daleko za Kvakem. Ta si tak vzpomínám na kritiky psovitých šelem z Ostrovačických hvozdů, které nám dávaly Švingála a spol za vzor. Jak se vývojem situace ukazuje nejsou Vlci dobrými věštci, všechno je jinak. Všechny závody se lezou jako drytooling, Kvak je lepší než Slováci, to jsou věci že? Schválně se podívejte na diskusi ke článku ČHS zbrojí na světový pohár. Jo, Batušev dolezl na konec první střechy a prezidenta ještě nemáme :-)

9.8. 2008 10:19: Leze Slovinec Luka Krajnc. Borci mají na cestu 9 minut. Profil začíná mírně převislou deskou. Pak je první strop s jehlanovitou strukturou. Následuje delší převislá deska s dlouhým natahovákem do struktury, která vede do první střechy vylepšené několika překážkami. Na konci střechy je jehlanovitá struktura a vylézá se do stěny s nápisem Jeep, která vede do další střechy. Krajnč vyklepává na překážce v první střeše. Dostává se do stěny Jeep. Zbývá minuta, cestu už nemůže dolézt. Bojuje na hraně první střechy - padá.

9.8. 2008 10:12: Leze Bulhar Željazkov. Semifinálová cesta vypadá těžší, než kvalifikace. Željazov padá zhruba tam, co Kvak.

9.8. 2008 10:08: Za mohutného povzbuzování české výpravy leze Kvak kvalifikaci. Padá ve první střeše od jehlanu a asi zůstane na 18 místě. Jitka poleze finále kolem 2. hodiny, tak přijďte fandit. Za zprávy děkujeme Liboru Hrozovi.


Semifinále mužiStanislav Hovanec - Kvak postupuje do semifinále z 18. místa. Podle programu se zítra dopoledne leze finále žen, tak držte palce Jitce Mázlové.

Lucka Hrozová zdraví diváctvo
Lucka Hrozová zdraví diváctvo, foto: live video
8.8. 2008 18:38: Za mohutného povzbuzování české výpravy leze Slovák Ďuri Švingál, ale padá v prostřední střeše.

8.8. 2008 18:58: Bulhar Emil Borisov - další top.

8.8. 2008 18:58: Slovák Jozef Leško. Padá asi v polovině trati, ještě před Jeepovou střechou. To je ta, co je na ní napsáno Jeep :-)

8.8. 2008 18:49: Carlos la Garcia Bello leze - timeout v poslední střeše.

8.8. 2008 18:37: Španěl Javier Bueno Berges spadl velmi záhy. Leze Alexej Vagin, padá taky hned v převisu za první střechou.

8.8. 2008 18:27: Další Slovinec - Luka Krajnc. Timeout na hraně poslední střechy. Lepší, než Kvak.

8.8. 2008 18:13: Jernej Vukotič. Padá z prostřední střechy, trefen cepínem do helmy. Nedolezl Kvaka.

8.8. 2008 18:07: Favorit Jack Müller - končí timeoutem na hraně poslední střechy. Úlohu favorita tak nesplnil.

8.8. 2008 17:50: Další top - Markus Bendler a Maxim Tomilov. Minčo Petkov hází záda z hrany prostřední střechy. Rumuni jsou bordeláři. Mají u Petkova startovní číslo 7, ale má mít čtyři. Sedmička je Simon Anthamatten.

8.8. 2008 16:57: Už je to tak, cestování v čase. Asi Rumunům u videa přeskočila kolečka a vrátili se o čtyři závodníky zpátky. Teď už (opět :-)) leze Igor Fajzulin - a padá stejně brzo, jako předtím :-)

8.8. 2008 16:38: Divná věc - z videa zmizel Markus Bendler a objevil se s číslem 18 Rus Jevgenij Novoselcev, který již měl lézt dávno předtím. Déja vu? Cestování v čase? Každopádně padá v prostřední střeše.

8.8. 2008 16:28: Polezou největší favorité - Markus Bendler, Evgenij Krivošejcev a Simon Anthamatten.

8.8. 2008 16:18: Maxim Tomilov (rus) topuje v časovém limitu.

Rus Alexej Tomilov
Rus Alexej Tomilov, foto: live video


8.8. 2008 16:12: Rus Igor Fajzulin.

8.8. 2008 16:08: Švýcar Ron Koller padá před limitem z první střechy, končí za Kvakem.

8.8. 2008 15:45: Jeden ze závodníků zanechal cepín nahoře, musel přijet vůz s plošnou a sundat jej. Byl to Hlolanďan Denis Van Hoek.

8.8. 2008 14:52: Rus Nikolaj Šved. Lezue pomalu, minutu mu hlásí ještě v první střeše. Padá před časovým limitem, následován svým cepínem, jak se tu dost často vidět. Daleko za Kvakem.

8.8. 2008 14:46: Bulhar Vladimir Željazkov. Padá ze závěrečné střechy, Kvaka asi nepřelezl.

8.8. 2008 14:23: Startuje Kvak - držíme palce! Dolézá pod závěrečnou střechu a končí na timeout. Uvidíme, jestli to bude stačit na semifinále.

Kvak v kvalifikaci IWC Busteni
Kvak v kvalifikaci IWC Busteni, foto: on-line video


8.8. 2008 14:23: Startuje slovinec Matevs Vutotič. Padá zhruba uprostřed trati.

8.8. 2008 14:20: Startuje Ken Koller. Do dusavé hudby ve stylu "čtyři rány do hlavy" proniká nezaměnitelný hlahol Libora Hrozy. Ken Koller si odšlápl si do měkkého sněhu, upadly mu nohy a padá velmi nízko. Konec nadějím.

8.8. 2008 14:10: Soutěž běží, právě leze Patrik Aufdenblatten - SUI. Mohutně zakopává mačky do překližky. Dostává se pod závěrečnou střechu. Dává top. ale sekundu po timeoutu.

8.8. 2008 13:50: SMS od Libora potvrzuje výsledky a dodává: Jitka ve finále, Lucky byla horší o 1 chyt, Silva byla sedm chytů za Luckou.

Mužů startuje 44, závod začíná zanedlouho kvalifikací. Oficiální stránky závodu jsou zde, živé video je zde zde

8.8. 2008 13:30: Organizátoři zveřejnili výsledkovou listinu kvalifikace žen. Vyhrála Petra Müller, vítězka závodu ve val Daone, druhá je Jenny Lavarda. Dále postoupily Najalia Kulikovová a marija Murajeva z Ruska, Barbara Zwerger z Itálie, Ksenija Sdobnikovová z Ruska, jižní Korekja Woon-seon Šin a jako osmá Jitka Mázlová. O tři body méně má na prvním nepostupovém devátém místě Lucka Hrozová, Silva Rajfová na jedenáctém místě ze čtrnácti závodnic má o 6 bodů méně. Celkově se naše děvčata oproti poslednímu závodu polepšila. Držme palce Kvakovi a Jitce ve finále.

Vítězka Jitka Mázlová
Vítězka Jitka Mázlová, foto: Petr Jandík


8. 8. 2008, 13:20: Podle správy Libora Hrozy, který s výpravou odjel, postoupila Jitka Mázlová do finále jako poslední. Lucka Hrozová dolezla asi o 7 chytů dál, než Silva Rajfová. Stanislav Hovanec poleze asi za hodinu.

Stanislav "Kvak" Hovanec
Stanislav "Kvak" Hovanec, foto: Petr Jandík


Kvůli všeobecnému nedostatku ledu a vysokým teplotám byl zrušen závod na rychlost a leze se jako drytooling. Naše reprezentace odjela ve složení Jitka Mázlová, Lucie Hrozová, Silva Rajfová a Stanislav Hovanec. Jirka Pelikán nemohl odjet kvůli zkouškám ve škole.

[Akt. bodový průměr: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Petr Jandík | Vydáno dne 09. 02. 2008 | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Petr Jandík

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme

Související články:
Přehled ledopádů v Česku. (22.01.2024)
Sbohem Králi (24.03.2022)
ICEC Brno, Evropský pohár a mezinárodní MČR v ledolezení (04.12.2021)
IC ECC Bern - ledolezení: Loužecká 5. (15.11.2021)
MSJ v ledolezení Kirov (08.03.2020)
Lucky Strike (03.03.2020)
Finice 2019: Aneta bronzová (02.03.2019)
SP Champany-en-Vanoise: Tolokonina a Kuzovlev (09.02.2019)
SP v ledolezení Rabenstein: Kuzovlev a Tolokonina (02.02.2019)
SP v ledolezení Peking: Kuzovlev a Tolokonina (18.01.2019)
Generation Dry (06.01.2019)
Aljaška krásná a ledová (29.12.2018)
Loužecká třetí na EP v Žilině (10.12.2018)
Evropský pohár: Loužecká sedmá (02.12.2018)
MČR v drytoolingu (01.12.2018)
DRYTOOLCUP Brno 2018 (25.11.2018)
Dry Tool Cup Brno 2018 už příští týden (14.11.2018)
MČR v drytoolingu 2018 bude na Hitlerově pilíři (26.10.2018)
Aneta s Luckou na Aljašce (19.09.2018)
Poprvé na svěťáku (10.03.2018)
Jen si tak trochu klofnout (05.03.2018)
V sobotu 17.2. Vírský cepín nebude (12.02.2018)
SP v drytoolingu Cheongsong (11.02.2018)
SP v ledolezení Rabenstein: Safdarian a HanNaRai Song (26.01.2018)
Ice Climbing Tour pokračuje v Itálii (25.01.2018)
Začíná světový pohár v ledovém lezení (18.01.2018)
MS juniorů v drytoolingu (07.01.2018)
Abalakovovy hodiny podle Steva House (05.01.2018)
SP v ledolezení na Olympic Channel (03.01.2018)
Ledové zprávy: Doping a menší cepíny (19.07.2017)
French Connection (11.04.2017)
MS v ledolezení v Champany: Korejci mistry (05.02.2017)
Rabenstein: finále SP (29.01.2017)
ICWC Saas Fee: Zlatí Korejci, bronzová Petra Klingler i přes zranění (20.01.2017)
Ice Climbing Test Day (17.01.2017)
Lucka zkrotila Mustanga (04.02.2016)
Novinky v Drylandu, aneb 3 třináctky vedle sebe. (03.02.2016)
ICWC startuje v Bozemanu (12.12.2015)
Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v drytoolingu (30.11.2015)
Lucie Hrozová: Další M14, první ženský přelez (24.02.2015)
SP v ledolezení Champany (07.02.2015)
SP v Saas Fee: Dvořáček třináctý (25.01.2015)
Kalendář SP v ledolezení (31.10.2014)
Evolution M9+/120m (19.03.2014)
Hrozová a Matějec: Pray for Power (27.02.2014)
Druhé housle pro Paľo Rajčana (19.02.2014)
Tatranská strašidla, BAFOMET M 14 (15.02.2014)
Ledové královny (08.02.2014)
Lucie Hrozová: Bafomet M14 (08.02.2014)
Angelika Rainer: Steel Koan M 13+ (02.01.2014)
Ironman pro Mirka Matějce (14.03.2013)
Mordor (11.03.2013)
Rušno v Eptingenu: Ironman v obležení (08.03.2013)
Ledy a rampouchy (28.02.2013)
UIAA: nová videa o pravidlech ledolezení (23.02.2013)
Led na Výrovce (19.02.2013)
Lucka Hrozová ulovila tři muže, M14 je doma! (04.02.2013)
Superman pro Lucku Hrozovou (01.02.2013)
Spiderman M13 - první ženský přelez (31.01.2013)
Law and Order M13+ (13.03.2012)
Matějec přelezl Law and Order (11.03.2012)
Na rampouchu v Labáku (05.03.2012)
Video z Illuminati (24.02.2012)
Na ledech v Oldřichově (08.02.2012)
Klemen Premrl: Spray On flash (01.02.2012)
Ines Papert vylezla Iluminati (31.01.2012)
Motyčky na Smíchově (04.12.2011)
Ledová derniéra v Maltatalu (05.04.2011)
Lucka dává nejtěžší mix světa M13 (21.03.2011)
Vyvrcholení Evropského poháru v drytoolingu (16.03.2011)
Španělé na francouzském ledu (13.03.2011)
Hrozová dává Fear and Loathing (27.02.2011)
Skotské ledové hrátky (13.02.2011)
Šavle skoro na OS (17.01.2011)
Ledolezení v Nepálu (06.04.2010)
Mistři drytoolingu (12.03.2009)
ICWC Worldcup Busteni (11.02.2009)
Světový pohár v ledu v Saas Fee (25.01.2009)
Hrozová bronzová ve Val Daone (19.01.2009)
Ve víru zbraní (06.01.2009)
LOAP ČSP, MČR v indoor drytoolingu (29.12.2008)
Česko-slovenský pohár v drytoolingu odstartoval (15.04.2008)
Drytooling je přitažlivější než ostatní disciplíny - II. (09.04.2008)
Drytooling je přitažlivější než ostatní disciplíny - I. (08.04.2008)
HOLEŠOVICKÝ RAMPOUCH (07.04.2008)
Světový pohár lezení v ledu (29.02.2008)
Světový pohár Saas Fee (23.02.2008)Komentář ze dne: 09.02.2008 18:08:15     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Petra byla za Jenny a čtvrtá
Tak vyhrála drobná Korejka, 2. Kulikova, favoritky Jenny Petra až za nimi. Jenny 3. a Petra 4.
No kdoby to byl řekl, že Korejka postupující ze 7. místa nakonec vyhraje a porazí favoritky.
0 0

Komentář ze dne: 09.02.2008 18:46:15     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Petra byla za Jenny a čtvrtá
Díky za info. Taky jsem si říkal, že ta Korejka dolezla nějak podezřele daleko.
0 0

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci