Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
redakce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najdete nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání CookiesMČR 2009


I s malou cibulkou se dá vařit velké menu

Poté, co Tomáš Rakovič odmítl uspořádat Mistrovství republiky v obtížnosti na Smíchoffce a k pořádání se nabídla Cibulka, panovala vůči tomuto náhradnímu řešení značná skepse. Tento víkend se však ukázalo, že se při dostatku snahy pořadatelů dá i na malé stěně udělat perfektní závod. Aktualizace" Video Kuba Hlaváček, Karel Požár, Ondra Beneš, Jarda Petečel, Michal Rožek, Zdeněk Resch.


Tým Cibulky ve spolupráci se stavěči Jirkou Lautnerem a Petrem Reschem připravili pro osmatřicet přihlášených závodníků a jedenáct závodnic parádní cesty. Ze špičky chyběl Tomáš Mrázek, který se věnuje sbírání devítek ve Španělsku a z žen Lucka Hrozová, která se připravuje na Světový pohár v drytoolingu, Silva Rajfová, Lenka Černá a Helena Lipenská, která je ve Španělsku s Tomášem Mrázkem. Ozdobou závodu byl vítěz Světového poháru v obtížnosti Adam Ondra a naše momentálně nejlepší lezkyně Nelly Kudrová.

Kvalifikace

V kvalifikaci mužů topovalo patnáct závodníků, do semifinále postoupilo dvacet šest. U žen, protože jich bylo méně, se semifinále vynechalo. Do finále postoupila povinně Nelly Kudrová, doprovodily ji Lenka Frühbauerová, Kristýna Ondrová, Gabriela Vráblíková, Aneta Hyvlová, Jitka Mázlová, Edita Vopatová a Monika Kuhn-Gáberová. Zajímavostí tohoto závodu byl generační souboj, který vyhrála od dvě místa máma Jitka před dcerou Mončou.

Semifinále

Semifinále mužů bylo už podstatně vypečenější. Po křížovém přesahu následoval krok doleva za velký prstenec v převislém břichu. Lištu nad ním ti méně špičkoví dost přebírali, aby našli místo, kde bere přece jen trochu víc. Z následujícícho kouta se špatným backhandovým sokolíkem, který se stal pro mnohé konečnou, se šlo dalekým přesahem doprava a nahoru k velké bouli, kde se dalo vyklepat před začátkem stropu. Sem se ovšem zdaleka všichni semifinalisté nedostali, do stropu dolezlo jen prvních sedm. Cestu topovali jen Martin Stráník a Adam Ondra. Martin připravil rozhodčím malý hlavolam, když vynechal poslední chyt a z předposledního se natáhl a rovnou cvakl topovou expresku. Protože je expreska určující - top nastane právě jejím cvaknutím - byl Martinovi uznán.

Do odpoledního finále postoupila víceméně očekávaná sestava - kromě výše jmenovaných ještě Kuba Hlaváček, Michal Rožek, Jaroslav Petečel, Ondřej Beneš, Karel Požár a Zdeněk Resch.

Finále žen

Od čtvrt na tři probíhalo finále žen, které suprově postavil Jirka Lautner. Rozdílem třídy ho vyhrála podle očekávání Nelly Kudrová, které zbýval k topu jediný chyt - výsledek 72+. Druhé místo s velkým odstupem za vítězkou získala Edita Vopatová - 58+. Třetí byla rozdílem drženého proti tečovanému chytu Kristýna Ondrová (44+) před Lenkou Frühbauerovou. Rodinný závod vyhrála i ve finále Jitka Mázlová (páté místo, 39) před Monikou Kuhn-Gáberovou (6. místo, 37). Že by to bylo tím, že si Monča dávala v poledne svařáček a Jitka jogurt?


Vzhledem k tomu, že toto video z youtube použil bulvární server horydoly do článku ne zrovna pěkně hovořícím o Nelly Kudrové, musel jsem zakázat přehrávání na externích webech. Pokud se vám video nezobrazuje, použijte tento link přímo na Youtube.


Finále mužů

Po doprovodném programu, kdy režie videoprojekce zkoušela nervy a pohotovost Máry Holečka, když mu k jeho povídání pouštěli obrázky a videa ve zcela náhodném pořadí a různě je nečekaně přepínali, takže netušil, co se mu objeví na promítacím plátně v příští sekundě, následovalo vyvrcholení dne, finále mužů, které postavil Petr Resch. Vyznačovalo se brzy po začátku sestupným traverzem doprava, za kterým následoval dvojí dlouhý přesah a boulder, který se stal konečnou pro Zdeňka Resche a Jardu Petečela, kteří na něj nenašli recept. Je zajímavé, že tento boulder byl nakonec překonán různými způsoby a ani jednou způsobem, který měl na mysli jeho stavěč.Jako první boulder překonal Karel Požár, který vzal čudl vpravo pravačkou a rozporem se vytlačil na stup. Na hraně dalšího převisu dokonce vyplázl jazyk na diváky, zvládl i špatný backhandový sokolík a nakonec dal babu oranžové bouli - čtvrté místo (30).Fikanou nebeskou patou za čudl, který předtím držel Karel Požár rukou, se s boulderem vypřádal Ondra Beneš, ale jeho naděje skončily elegantní vzdušnou piruetou nastarovanou z vypečeného koutku s backhandovým sokolíkem o několik chytů výše. Páté místo (26-), ale šestka za umělecký dojem.Jarda Petečel byl druhým nešťastníkem, který nepřekonal boulder po traverzu. Zamotal se v něm do téměř gordického uzlu, ze kterého se mohl dostat jen vzduchem. Osmé místo.Novopečený otec Michal Rožek našel pro překonání boulderu stejný postup, jako Karel Požár. Dostal se ale jen na hranu následující střechy a odcházel nevěřícně kroutě hlavou, jak to mohl takhle pokazit. Šesté místo (25).První expreska byla tentokát příliš vysoko na cvaknutí ze země i pro Kubu Hlaváčka, který si v travezu šikovně přitáhl nohou expresku, aby ji mohl cvaknout a pro změnu v boulderu za sestupným traverzem vynechal dva chyty. Překonal i střechu a koutek s backhandem a stačil podržet oranžovou bouli nad ním. Třetí místo (31+).Zvítězit byla pro Adama Ondru samozřejmá povinnost, které se ujal s chutí a radostí. Tam, kde ostatní bojovali, se v podstatě ani nezastavil. Traverz beze stupů v závěru stěny před stropem dal elegantně, prošel i stropem a dal nakonec babu poslednímu chytu, jistě k radosti stavěče Petra Resche, kterému tím perfektně vyšla obtížnost cesty. Vítězství (51-).

Jako poslední se do finále vydal Martin Stráník. V boulderu za traverzem vymyslel další způsob přelezu. Traverz bez nohou lezl opět jinak, než Adam a spadl na začátku stropu. Druhé místo se dalo očekávat (43+).

Pak už se na palety vítězů postavili Adam Ondra, Martin Stráník, Kuba Hlaváček a dostali ceny a diplomy od Máry Holečka, Jury Čermáka. K poháru pro vítěze tentokrát díky neúčasti Mrázy nebyl šampus - on by ho nezletilý Adam stejně nesměl. Dekorování vítězek mělo malý fórek - Nelly Kudrovou překvapil tenisový míček vložený do poháru. Další kolo dekorací vítězů na koberečkem překrytých paletách bylo za Český pohár. Všichni dostali od pořadatelů na památku taky pořádnou cibuli.

Finále bylo kvalitně přenášeno online, přenos a střih zajistila fakulta multimediální komunikace Univerzity Tomáše Bati ze Zlína a ocenil bych i výkon spíkra, který ke každému závodníkovi dodal nějakou zajímavost. Výsledky byly na webu závodu sice ne online, jak tomu bývá na Světových pohárech, ale na naše poměry nadstandardně brzy po skončení kola. Diváků bylo dost a i přes relativně malý prostor byli spokojeni. MČR se vydařilo, jak to komentoval hlavní rozhodčí Jura Čermák, "udělali z prdu kuličku". Díky všem, kdo se o kvalitu tohoto Mistrovství zasloužili. Pokud by někomu připadalo divné, že nejsou finálová videa Adama Ondry a Martina Stráníka, má pravdu. Chtěli jsme, ale nechtěla baterie v kameře.

Oficiální výsledky:
finále muži, finále ženy,
semifinále muži, kvalifikace muži, kvalifikace ženy

Diváci mohli sledovat buď přímo, nebo na plátně pokud se nepropracovali ke mřížím
Diváci mohli sledovat buď přímo, nebo na plátně pokud se nepropracovali ke mřížím, foto: Petr Jandík
Spokojení stavěči - Petr Resch a Jirka Lautner
Spokojení stavěči - Petr Resch a Jirka Lautner, foto: Petr Jandík
Zdeněk Resch na začátku sestupného traverzu
Zdeněk Resch na začátku sestupného traverzu, foto: Petr Jandík
Karel Požár v boulderu, řešení s rukou
Karel Požár v boulderu, řešení s rukou, foto: Petr Jandík
Karel Požár končí
Karel Požár končí, foto: Petr Jandík
Ondra Beneš nastupuje s odhodláním
Ondra Beneš nastupuje s odhodláním, foto: Petr Jandík
Ondra Beneš řeší boulder patičkou
Ondra Beneš řeší boulder patičkou, foto: Petr Jandík
Benešova závěrečná pirueta
Benešova závěrečná pirueta, foto: Petr Jandík
Jarda Petečel zauzlovaný
Jarda Petečel zauzlovaný, foto: Petr Jandík
Michal Rožek
Michal Rožek, foto: Petr Jandík
Michal Rožek - zase jiné řešení boulderu
Michal Rožek - zase jiné řešení boulderu, foto: Petr Jandík
Michal Rožek - konečná
Michal Rožek - konečná, foto: Petr Jandík
Kuba Hlaváček si nohou přitáhl expresku, aby ji cvakl
Kuba Hlaváček si nohou přitáhl expresku, aby ji cvakl, foto: Petr Jandík
Kuba Hlaváček - další originální řešení boulderu s vynacháním dvou chytů
Kuba Hlaváček - další originální řešení boulderu s vynacháním dvou chytů, foto: Petr Jandík
Kuba Hlaváček - oranžová boule byla jeho konečnou
Kuba Hlaváček - oranžová boule byla jeho konečnou, foto: Petr Jandík
Adam Ondra - skvělá technika v koutovém boulderu
Adam Ondra - skvělá technika v koutovém boulderu, foto: Petr Jandík
Adam Ondra
Adam Ondra, foto: Petr Jandík
Adam Ondra - traverz bez nohou
Adam Ondra - traverz bez nohou, foto: Petr Jandík
Adam Ondra nástropní
Adam Ondra nástropní, foto: Petr Jandík
Adam Ondra nástropní
Adam Ondra nástropní, foto: Petr Jandík
Adam Ondra spokojen s cestou i svým výkonem
Adam Ondra spokojen s cestou i svým výkonem, foto: Petr Jandík
Martin Stráník v kontaktu s diváky
Martin Stráník v kontaktu s diváky, foto: Petr Jandík
Martin Stráník v koutě
Martin Stráník v koutě, foto: Petr Jandík
Martin Stráník - traverz bez nohou
Martin Stráník - traverz bez nohou, foto: Petr Jandík
Martin Stráník - traverz bez nohou
Martin Stráník - traverz bez nohou, foto: Petr Jandík
Martin Stráník - propagační skok do chytu ve stropě
Martin Stráník - propagační skok do chytu ve stropě, foto: Petr Jandík
Adam Ondra
Adam Ondra, foto: Petr Jandík
Nelly Kudrová chytá míček v poháru
Nelly Kudrová chytá míček v poháru, foto: Petr Jandík
Palety vítězů, zleva Edita Vopatová, Nelly Kudrová, Krtistýna Ondrová, Lenka Frühbauerová
Palety vítězů, zleva Edita Vopatová, Nelly Kudrová, Krtistýna Ondrová, Lenka Frühbauerová, foto: Petr Jandík
Martin Stráník, Adam Ondra, Kuba Hlaváček
Martin Stráník, Adam Ondra, Kuba Hlaváček, foto: Petr Jandík
Aneta Hyvlová
Aneta Hyvlová, foto: Petr Jandík
Aneta Hyvlová
Aneta Hyvlová, foto: Petr Jandík
Aneta Hyvlová
Aneta Hyvlová, foto: Petr Jandík
Aneta Hyvlová, poslední krok
Aneta Hyvlová, poslední krok, foto: Petr Jandík
Kristýna Ondrová
Kristýna Ondrová, foto: Petr Jandík
Kristýna Ondrová
Kristýna Ondrová, foto: Petr Jandík
Kristýna Ondrová
Kristýna Ondrová, foto: Petr Jandík
Lenka Frühbauerová
Lenka Frühbauerová, foto: Petr Jandík
Lenka Frühbauerová
Lenka Frühbauerová, foto: Petr Jandík
Lenka Frühbauerová
Lenka Frühbauerová, foto: Petr Jandík
Lenka Frühbauerová
Lenka Frühbauerová, foto: Petr Jandík
Nelly Kudrová
Nelly Kudrová, foto: Petr Jandík
Nelly Kudrová
Nelly Kudrová, foto: Petr Jandík
Nelly Kudrová
Nelly Kudrová, foto: Petr Jandík
Nelly Kudrová - nástropní
Nelly Kudrová - nástropní, foto: Petr Jandík[Akt. bodový průměr: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Petr Jandík | Vydáno dne 04. 01. 2010 | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Petr Jandík

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme

Související články:
SP Wujiang (13.04.2024)
SP v obtížnosti WuJiang: Ai Mori a Sorato Anraku (24.09.2023)
Jan Štípek zlatý na MEM v obtížností i v EPM v boulderingu (20.09.2023)
SP Koper (obtížnost): Janja Garnbret a Sorato Anraku (09.09.2023)
Rockmasters duel: Adam Ondra a Janja Garnbret (01.09.2023)
MS Bern - kombinace muži: Jakob Schubert (12.08.2023)
MS Bern - kombinace ženy: Janja Garnbret (11.08.2023)
MS Bern - rychlost (11.08.2023)
MS Bern - kombinace (08.08.2023)
MS Bern - obtížnost muži (06.08.2023)
MS Bern - obtížnost ženy: Ai Mori (06.08.2023)
MS Bern - bouldering ženy:Janja Garnbret (05.08.2023)
MS Bern - bouldering muži: Mickael Mawem (04.08.2023)
Rozhovor s Eliškou Adamovskou (16.07.2023)
SP Briancon: Vika Lukan a Sorato Anraku, Adamovská stříbrná (16.07.2023)
SP Chamonix obtížnost: Jain Kim a Toby Roberts (09.07.2023)
Rychlost na SP v Chamonix (08.07.2023)
SP Chamonix (07.07.2023)
SP v obtížnosti Villars: Schubert a Garnbretová (01.07.2023)
SP v obtížnosti a rychlosti Vilars: Kvalifikace (30.06.2023)
Širůčková bronzová na Evropských hrách (24.06.2023)
SP Innsbruck (bouldering, obtížnost): Janja bere všechno (16.06.2023)
SP bouldering Brixen (08.06.2023)
SP bouldering Praha, neděle, ženy: Oriane Bertone (04.06.2023)
SP v boulderingu Praha, sobota: Adam stříbrný (03.06.2023)
SP v boulderingu Praha: Adam v semifinále (01.06.2023)
Kdo nás bude reprezentovat na SP (ženy)? (30.05.2023)
Kdo nás bude reprezentovat na SP (muži)? (29.05.2023)
SP Salt Lake City - bouldering, rychlost (22.05.2023)
Štípek zlatý v Grazu, Mokroluský stříbrný (09.05.2023)
SP v rychlosti Jakarta: Nursamsa a Miroslawová (05.05.2023)
SP Soul, bouldering: Miho Nonaka a Mejdi Schalck (29.04.2023)
SP Soul rychlost: Leonardo a Miroslaw, světové rekordy (27.04.2023)
SP v boulderingu Hachioji: Brooke Raboutou a Mejdi Schalck (20.04.2023)
Světový pohár v boulderu - zvýhodněné vstupenky pro členy ČHS (10.03.2023)
MČR v obtížnosti Big Wall: Adamovská a Stráník (04.11.2022)
Světový pohár Jakarta: Yurikusa a Garnbretová (25.09.2022)
Světový pohár Edinburgh: Ai Mori a Jesse Grupper (09.09.2022)
Světový pohár Koper: Potočar a Mori (02.09.2022)
Finále ME mládeže v boulderingu (05.08.2022)
35. RockMaster Arco: Jakob Schubert, Chaehyun Seo a Jessica Pilz (30.07.2022)
SP Briancon pošestnácté: Jesse Grupper a Janja Garnbret (21.07.2022)
Marek Jeliga celkovým vítězem EP mládeže (20.07.2022)
SP Chamonix: Adam Ondra a Janja Garnbret (08.07.2022)
SP Villars - obtížnost: Garnbretová a Homma (03.07.2022)
SP v obtížnosti Innsbruck:Duffy a Garnbretová (25.06.2022)
SP Innsbruck bouldering: Duffy a Grossmanová (23.06.2022)
Akademické MS Innsbruck (16.06.2022)
SP v boulderingu Brixen: Flohé a Grossmanová (10.06.2022)
Evropský pohár v Arcu (05.06.2022)
Bouldering v Salt Lake City podruhé: Grossmanová a Ogata (30.05.2022)
SP boulderingu v Salt Lake City: Grossmanová a Schalck (23.05.2022)
SP v lezení na rychlost v Salt Lake City (23.05.2022)
Evropský pohár v boulderingu Klagenfurt (22.05.2022)
Kvalifikace na Olympiádu Paříž 2024 (17.05.2022)
Světový pohár IFSC v Soulu: Grossmanová a Fujii (08.05.2022)
Dva světové rekordy v Soulu (06.05.2022)
Světový pohár v Soulu (06.05.2022)
Evropský pohár v boulderu: Eva Maria Hammelmüller a Adam Ondra (01.05.2022)
Evropský pohár v boulderingu semifinále (01.05.2022)
Kvalifikace EP boulderu muži (30.04.2022)
EP v boulderingu v Praze (27.04.2022)
SP Meiringen, finále (10.04.2022)
SP bouldring Meiringen (08.04.2022)
SP v boulderingu přeložen (24.03.2022)
Test v Barceloně: López a Almendrosová (05.03.2022)
EB MOV: Zrušte nebo přesuňte akce v Rusku a Bělorusku. (26.02.2022)
Světový pohár v Moskvě zrušen (26.02.2022)
Nový závod Světového poháru v Číně bude ve formátu Paříž 2022 (22.12.2021)
Sportovní lezení doporučeno na LOH Los Angeles 2028 (11.12.2021)
MČR v obtížnosti Brno: Ondra a Adamovská (24.10.2021)
Kalendář závodů IFSC 2022 (05.10.2021)
MS Moskva 2021: Obtížnost: Schubert a Seo (21.09.2021)
MS Moskva 2021: Bouldering muži - Kokoro Fujii zlatý (18.09.2021)
MS Moskva 2021: Bouldering ženy pro Grosmanovou (18.09.2021)
Moskva 2021: Rychlost Boldyrev a Kalucká (16.09.2021)
MS v lezení Moskva 2021 (16.09.2021)
SP v obtížnosti Kranj: Janja Garnbret a Masahiro Higuči (06.09.2021)
Olympijská kombinace: zlato pro fenomenální Janju Garnbret (06.08.2021)
Adamovská a Ghisolfi našli zlato na konci duhy v Brianconu (19.07.2021)
SP v obtížnosti Briancon: Adamovská zlatá, Stráník bronzový (18.07.2021)
Laura Rogora a Sean Bailey zvítězili v Chamonix (14.07.2021)
SP Chamonix - obtížnost, Stráník bronzový (11.07.2021)
Multisportovní Mistrovství EVROPY 2022 (06.07.2021)
SP Villars - finále obtížnosti (04.07.2021)
SP Villars - obtížnost a rychlost (02.07.2021)
SP Innsbruck - obtížnost, bouldering: Janja Garnbret a Jakob Schubert (25.06.2021)
Tři medaile z EPM Imst (14.06.2021)
SP Salt Lake City: americký koncert (31.05.2021)
SP v boulderingu Salt Lake City: Adam zlatý! (23.05.2021)
ME mládeže Perm: Bernardová mistryní Evropy (06.05.2021)
Marco Scolaris a Debra Gawrych vedou IFSC do roku 2025 (26.04.2021)
SP v boulderingu Meiringen: Adam Ondra a Janja Garnbret (15.04.2021)
Nominace na Olympiádu jsou komplet (09.03.2021)
Zprávy z IFSC (19.02.2021)
Loužecká a Vrtík mistry ČR. (14.12.2020)
ME Moskva kombinace: Rubcov a Meškova, Adamovská třetí (26.11.2020)
ME Moskva 2000 - Obtížnost: Adamovská stříbrná. (24.11.2020)
ME Moskva: Mistry v boulderingu jsou Meškova a Kruder (23.11.2020)
ME Moskva: kvalifikace boulderingu (22.11.2020)
Baraščuková a Boldyrev mistry Evropy v rychlosti (21.11.2020)
Naši profesionální závodníci (04.11.2020)
MČR 2020 finále mužů (04.10.2020)
Kalendář závodů IFSC 2021 (03.09.2020)
Adam Ondra zaslouženě zlatý v Brianconu (23.08.2020)
SP v obtížnosti Briancon: Ondra a Rogora (21.08.2020)
Zahajuje Světový pohár v lezení ma obtížnost (19.08.2020)
Upravený kalendář závodů Světového poháru (28.06.2020)
IFSC odkládá červencové závody a MEmládeže (24.04.2020)
Akční plán IFSC (07.04.2020)
SP v ledolezení Cheongsong: M. Tomilov a Tolokonina (12.01.2020)
Aneta Loužecká 5. na Mistrovství Ruska (15.12.2019)
MČR v lezení na rychlost (08.12.2019)
Adam Ondra si z Toulouse odváží stříbro z kombinace a zaslouženou vstupenku do Tokia (01.12.2019)
Kvalifikační závod kombinace v Toulouse, finále ženy (01.12.2019)
Kvalifikační závod kombinace v Toulouse, Adam Ondra 2. (30.11.2019)
Kombinace v Toulouse, kvalifikace na OH - ženy (29.11.2019)
Olympijská kvalifikace kombinace v Toulouse (28.11.2019)
Světový pohár Xiamen: Adam Ondra zlatý (20.10.2019)
SP v obtížnosti Kranj: Adam Ondra TOP (29.09.2019)
HUDY DĚTSKÉ ZÁVODY 2019 (22.09.2019)
Záznam: 3. kolo Rock Point Českého poháru (13.09.2019)
Absolutní Horák 2019 (10.09.2019)
ME v boulderingu Zakopane: Mickael Mawem a Urska Repušič (07.09.2019)
Mistrovství světa v soutěžním lezení 2019 (27.08.2019)
MS Hachioji: Finále kombinace mužů - Tomoa Narasaki (21.08.2019)
MS Hachioji: Finále kombinace žen (20.08.2019)
MS Hachioji: Kombinace mužů, kvalifikace (18.08.2019)
MS Hachioji: Kvalifikace kombinace žen (18.08.2019)
MS Hachioji: Kříž vicemistrem v rychlosti (17.08.2019)
Adam Ondra potřetí mistrem světa (15.08.2019)
MS Hachioji - Obtížnost: Ondra a Garnbret (15.08.2019)
MS Hachioji - Bouldering:Tomoa Narasaki a Janja Garnbret (15.08.2019)
SP Briancon: obtížnost (21.07.2019)
SP Villars: Janja Garnbret a Sascha Lehmann, (06.07.2019)
Úspěch na EPM: Dvě medaile (01.07.2019)
SP Vail bouldering: Ondra 5., celkově 2. (09.06.2019)
SP boulderig Mnichov: Ondra stříbrný (19.05.2019)
SP rychlost-bouldering Wujiang: Ondra 14. (05.05.2019)
SP Chongqing - bouldering a rychlost (28.04.2019)
SP Moskva, rychlost a bouldering: Adam Ondra stříbrný (14.04.2019)
LOH Paříž 2024: Dvě sady medailí pro závodní lezení o krok blíž (29.03.2019)
Finále ČP na SMíchOFFě (23.03.2019)
Kdo pojede na olympiádu? (06.11.2018)
ING MČR 2018 v lezení na obtížnost - finále (28.10.2018)
MČR 2018 v lezení na obtížnost Zličín kvalifikace a semifinále (27.10.2018)
SP v lezení na obtížnost Kranj: Stefano Ghisolfi a Jain Kim (29.09.2018)
Adam Ondra: Cesta do Tokya (30.08.2018)
SP Arco: Jacob Schubert a Janja Garnbret (28.07.2018)
SP Briancon: Konečný v semifináíle (20.07.2018)
SP Chamonix (L,S): Stefano Ghisolfi a Jessica Pilz, Konečný 9. (14.07.2018)
Jan Kříž akademickým mistrem světa (22.06.2018)
EYC: čtyři finále a jedno zlato (18.06.2018)
SP v boulderingu Vail: Puccio a Sugimoto (10.06.2018)
Čeští lezci excelovali na ME mládeže, Konečný obhájil zlato (29.05.2018)
MEJ Imst: Jakub Konečný mistrem Evropy (27.05.2018)
SP bouldering a rychlost Moskva (22.04.2018)
Pravidla nominace na Olympiádu (20.03.2018)
SP v ledolezení Saas Fee: Děngin a Song (19.01.2018)
MČR na rychlost (17.12.2017)
Mistrovství Slovenska v lezení na obtížnost (13.12.2017)
Finále SP v obtížnosti Kranj (11.11.2017)
DataTrust MČR 2017 (29.10.2017)
MEJ Slaný (16.09.2017)
MEJ v boulderingu Slaný - videopřenosy (14.09.2017)
Adam Ondra vyhrál Duel (27.08.2017)
SP Arco, rychlost a obtížnost (26.08.2017)
SP a ME v boulderingu Mnichov:Stráník 15. (21.08.2017)
SP Briancon: Obtížnost (28.07.2017)
Světové hry: Libor Hroza 8. (22.07.2017)
Světový pohár v Chamonix (13.07.2017)
SP Villars, obtížnost a rychlost (08.07.2017)
ME v lezení na rychlost a obtížnost: Adam stríbrný (01.07.2017)
SP v boulderingu Navi Mumbai (25.06.2017)
SP Tokyo, bouldering: Garnbret a Rubcov (06.05.2017)
SP Nanjing: Watabe a Coxsey (30.04.2017)
SP Chongquing, rychlost a bouldering (22.04.2017)
SP Meiringen:Kokoro Fuji a Shauna Coxey (08.04.2017)
Jak to bude na Olympiádě (14.03.2017)
SP v lezení na obtížnost Kranj (27.11.2016)
Mistrovství světa mládeže Guangžou (13.11.2016)
Adventure Race 2005 (05.11.2016)
AdrenalinCup (05.11.2016)
Poděbradka Bike Adventure (05.11.2016)
Jickovická 24, model 2016 (10.10.2016)
Ftime Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2016 (10.10.2016)
O stavění MS s Honzou Zbrankem (06.10.2016)
MČR v boulderingu (25.09.2016)
Adam Ondra o MS v Paříži (23.09.2016)
MS v lezení Paříži v neděli: Adam Ondra mistrem stvěta (18.09.2016)
MS v lezení Paříži v sobotu:Ondra stříbrný v boulderingu, Hroza sedmý (17.09.2016)
MS v lezení Paříži v pátek: Ondra, Hroza a Kříž ve finále (16.09.2016)
MS v Paříži ve čtvrtek: Ondra a Konečný v semifinále obtížnosti (15.09.2016)
MS Paříž ve středu: Adam v semifinále (14.09.2016)
MS v lezení Paříži začalo (14.09.2016)
Konečný mistrem Evropy mládeže (04.09.2016)
Rockmaster Arco: SP v obtížnosti a rychlosti (28.08.2016)
SP v obtížnosti IMST: Škofic a Röcková (18.08.2016)
SP Briancon, obtížnost (23.07.2016)
SP Villers - obtížnost,rychlost (15.07.2016)
SP Chamonix. obtížnost a rychlost: Hroza stříbrný (10.07.2016)
SP bouldering Innsbruck: Stráník šestý (21.05.2016)
SP bouldering Navi Mumbai (15.05.2016)
SP Nanjing: Hroza opět druhý a celkově vede (08.05.2016)
SP Chongqing - boulder a rychlost: Hroza zahájil stříbrem (02.05.2016)
Kalendář závodního lezení (03.03.2016)
Momentky z Kranje (16.11.2015)
Finále Světového poháru Kranj: Ondra dvojité zlato (14.11.2015)
SP Wujiang: Ondra zlatý, Hroza stříbrný (26.10.2015)
SP Stavanger: Ondra stříbrný (22.08.2015)
IFSC Worldcup 2015 výsledky bouldering (16.08.2015)
SP v boulderingu Mnichov: Stráník stříbrný! (15.08.2015)
Startovka v Imstu (27.07.2015)
SP v lezení na obtížnost Briancon (18.07.2015)
Adam Ondra vicemistrem Evropy (13.07.2015)
Libor Hroza zlatý v Chamonix (12.07.2015)
SP v lezení na rychlost a obtížnost, Chamonix (10.07.2015)
SP v boulderingu a rychlosti Haiyang (28.06.2015)
Finále SP v obtížnosti Kranj:Adam zlatý a bronzový (16.11.2014)
SP Inzai: Adam Ondra zlato (26.10.2014)
SP Wujiang, rychlost, obtížnost: Hroza opět stříbrný (19.10.2014)
Světový pohár Mokpo - Libor Hroza stříbrný (12.10.2014)
Mistrovství ČR v lezení na rychlost SAMBARSPEED (10.10.2014)
MS mládeže Noumea: Jan Kříž juniorským mistrem světa! (22.09.2014)
MS Gijón: Adam Ondra dvojitým místrem světa! (14.09.2014)
MS Gijón: semifinále obtížnosti - Adam topuje (13.09.2014)
MS Gijón: Finále rychlosti (12.09.2014)
MS v rychlosti a obtížnosti Gijon (12.09.2014)
adidas Continental Beskydskou sedmičku vyhráli Žákovský a Najvert (10.09.2014)
Krumlovský Doják 2014 (04.09.2014)
SP na rychlost, Arco: Hroza zlatý se světovým rekordem (31.08.2014)
SP v obtížnosti Imst: Zlato pro Adama Ondru. (03.08.2014)
SP Briancon: Ondra osmý (21.07.2014)
SP Chamonix, obtížnost a rychlost (18.07.2014)
SP Haijang: Rychlost, obtížnost i boulder (20.06.2014)
SP v boulderingu Innsbruck: Ondra stříbrný (17.05.2014)
iRCC Wolfsberg (12.05.2014)
SP Baku: druhé kolo (04.05.2014)
Světový pohár v Chongquingu: Hroza bronzový (02.05.2014)
iRCC Zagreb: medaile pro české děti (08.04.2014)
iRCC Tarvisio (ITA) (26.03.2014)
Kalendář závodů IFSC 2014 (03.02.2014)
MČR v Kladně: Rychle a zběsile (04.12.2013)
Světový pohár v obtížnosti Kranj: Adam Ondra stříbrný (17.11.2013)
Adam Ondra: zlato ve Valence (02.11.2013)
Světový pohár Wujiang: Hroza 7., celkově stříbrný (21.10.2013)
Hroza stříbrný v Mokpu (13.10.2013)
Adidas Outdoor Prague 2013 (01.10.2013)
Světový pohár Perm: Hroza stříbrný (29.09.2013)
SP v lezení na obtížnost Puurs (22.09.2013)
GRAND PRIX Holešovice (11.09.2013)
Libor Hroza zlatý v Arcu (07.09.2013)
Bouldering: SP Mnichov a ME Eindhoven (05.09.2013)
SP v obtížnosti Imst (09.08.2013)
Mistrovství Evropy Chamonix: Hroza mistrem Evropy (07.08.2013)
World Games: Hroza pátý (04.08.2013)
Světový pohár IFSC v obtížnosti Briançon (21.07.2013)
Speed project (18.07.2013)
SP na rychlost v Baku (23.06.2013)
Lezení na olympiádě nebude (29.05.2013)
Světový pohár Chongquing: Hroza stříbrný (31.03.2013)
Světový pohár v ledolezení 2013 (13.12.2012)
Světový pohár v obtížnosti v Kranji (19.11.2012)
Světový pohár v Puursu (23.09.2012)
MS Paříž 2012: Bouldering žen, obtížnost a rychlost mužů. Hroza stříbro, Ondra bronz (16.09.2012)
MS 2012 Paříž: Bouldering mužů a obtížnost a rychlost žen (16.09.2012)
MS lezení v Paříži (15.09.2012)
Francouzi ukradli Hrozovi světový rekord (15.09.2012)
Neoficiální světový rekord Libora Hrozy (09.09.2012)
Arco Rock Master (02.09.2012)
Hroza bronzový v Arcu (01.09.2012)
Světový pohár v boulderingu, Mnichov (25.08.2012)
Závod Světového poháru v Imstu (11.08.2012)
Světový pohár v lezení na rychlost (30.07.2012)
Závod Světového poháru v Brianconu (26.07.2012)
Chamonix: Světový pohár se rozbíhá (13.07.2012)
Světový pohár v boulderingu Log Dragomer (21.04.2012)
Světový pohár v boulderingu a rychlosti Chongquing: Hroza stříbrný (17.04.2012)
Světový pohár v lezení na obtížnost (28.11.2011)
Finále SP v obtížnosti Barcelona (27.11.2011)
Světový pohár v obtížnosti Kranj (20.11.2011)
Svěťák v roce 1989 (11.11.2011)
Světový pohár v obtížnosti je na Blízkém východě (22.10.2011)
SP v rychlosti a obtížnosti v Čangži (08.09.2011)
SP Si-Ning, rychlost, obtížnost (03.09.2011)
Mistrovství světa mládeže v Imstu (29.08.2011)
SP ve Val Daone: Zrušeno finále (09.08.2011)
Světový pohár v Brianconu:Schubert a Vidmar (31.07.2011)
Světový pohár v Chamonix: Hroza stříbrný, Ondra nepostoupil (13.07.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu Sheffield (03.07.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu v Barceloně (26.06.2011)
24 hodin na koloběžce (29.05.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu a rychlosti v Miláně. (17.04.2011)
MČR 2010 Brno (31.12.2010)
Jak lezou Mistři v obtížnosti (18.12.2010)
Mistrovství ČR v rychlolezení doménou Hrozových (12.12.2010)
Světový pohár v obtížnosti v Kranji, Slovinsko (14.11.2010)
Horyinfo na Jickovické 24 (15.10.2010)
Závod SP v Puursu - Ondra bronzový (25.09.2010)
Mistrovství Evropy: Ondra vicemistrem Evropy v obtížnosti i v boulderu (18.09.2010)
ME 2010 IMST: Hroza bronzový (16.09.2010)
SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2010 (14.09.2010)
Závod světového poháru v korejském Chuncheonu - obtížnost, rychlost (30.08.2010)
Závod světového poháru v čínském Siningu: Ondra vítězí (21.08.2010)
Rock Master 2010 Arco: Hroza vyhrál rychlost, Ondra duel. (18.07.2010)
SP Chamonix: Hroza vyhrál rychlost (13.07.2010)
Noc a den v sedle koloběžky (21.05.2010)
Bergans Český pohár ve skialpinismu 2010 (29.01.2010)
Horolezecká čtyřiadvacetihodinovka (06.01.2010)
Akce Kulový blesk (08.12.2009)
Aupeak Drytooling Cup `09 (05.12.2009)
Mistrovství ČR v lezení na obtížnost 2009 (02.12.2009)
Patxi Usobiaga, nebo Adam Ondra? ONDRA! (15.11.2009)
SP Brno finále: Jakob Schubert a Jain Kimová (07.11.2009)
Semifinále SP v Brně: Mrázkův návrat (07.11.2009)
Kvalifikace v Brně skončila úspěchem českých barev (06.11.2009)
Elita se sjíždí do Brna (05.11.2009)
Světový pohár v Brně (22.10.2009)
Adam Ondra vyhrál v Puursu (29.09.2009)
Ferrata Race Dachstein (23.09.2009)
Rock Master, Arco (08.09.2009)
SP v obtížnosti IMST - druhé zlato! (26.08.2009)
SP Barcelona - Adam zlatý! (12.08.2009)
Hroza vítězem závodu Světového poháru (04.08.2009)
Outdoor Speedcup Friedrichshafen (19.07.2009)
Ondra proti Sharmovi (16.07.2009)
MS 2009 v Xiningu - Adam Ondra vicemistrem světa (04.07.2009)
SAMBAR Steel 09 (14.05.2009)
SAMBAR Steel 09 (31.03.2009)
Slovácké OUPN 2009 (16.03.2009)
Mistrovství Evropy ve skialpinismu 2009 (25.02.2009)
BERGANS - Český pohár ve skialpinismu 2009 (08.02.2009)
Držte mi palce do Saas Fee (20.01.2009)
LOAP ČSP, MČR v indoor drytoolingu (08.12.2008)
MČR 2008 v lezení na rychlost a obtížnost (30.11.2008)
Mrázek v SP druhý v obtížnosti a třetí v kombinaci (16.11.2008)
LOAP-ČSP v drytoolingu vyhráli Švingál a Hrozová (08.11.2008)
Mistrovství Evropy v Paříži (28.10.2008)
LOAP Česko-slovenský pohár v indoor drytoolingu začíná! (23.10.2008)
Chamonix a Val di Daone (25.07.2008)
SAMBAR STEEL 2008 (28.05.2008)
24 hodin le Stromovka (16.05.2008)
Pozvánka na 2. ročník Sambar Steel (13.05.2008)
Stříbrná radost Karolíny Grohové (03.03.2008)
CCCP - neobvyklé závody (02.02.2008)
ČHS zbrojí na Světový pohár v ledolezení (26.12.2007)
Sobota plná sportu na Cibulce (14.12.2007)
Mistrovství České republiky 2007 (06.12.2007)
Hrozová leze za Turky (27.11.2007)
Tradičně netradiční závody (22.11.2007)
Mrázkova poslední šance (17.11.2007)
Mistrovství ČR v indoor drytoolingu (14.11.2007)
ČESKÝ POHÁR VE SPORTOVNÍM LEZENÍ (14.11.2007)
Edita Vopatová (22.10.2007)
MS v lezení Aviles (28.09.2007)
Rychlolezecké závody na Kladně (06.09.2007)
Mistovství světa mládeže (30.08.2007)
Mrázek vyhrál v Šanghaji (12.08.2007)
Sambar Steel 2007 (01.06.2007)
Pozvánka na závody -PR- (27.04.2007)
Mrázek 3. na ME v boulderingu (19.03.2007)
Závody v Otrokovicích (21.02.2007)
IWC Busteni - poslední závod SP (11.02.2007)
IWC Valle di Daone a Saas-Fee (07.02.2007)
Pelikán 16. v Saas Fee (04.02.2007)
Závody v Otrokovicích (01.02.2007)
Příborský Pavuk (09.01.2007)
Mistrovství ČR na obtížnost (18.12.2006)
Sherpa Rallye 2006 (01.11.2006)
Nescafé Boulder Projekt 2006 (26.09.2006)
Rock Master (02.09.2006)
Čerťákovský satan (30.08.2006)
SP ve Val Daone: Zrušeno finále (00.00.0000)Komentář ze dne: 14.12.2009 12:35:07     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Liboe Rebel Hroza (@)
Titulek: Dobře odvedená práce
Myslím si , že to byla dobře odvedená práce. Jak ze strany Cibulky, tak report ze strany Horyinfo.
0 0

Komentář ze dne: 14.12.2009 13:42:09     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandik (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Dobře odvedená práce
Díky Libore. Bohužel jsem to s tím videem trochu popletl a když jsem ho v noci nahrával, zapomněl jsem tam přepnout, aby bylo viditelné pro všechny, tak to už je spravené, omlouvám se těm, kterým nešlo. Ted ještě budou fotky z finále bab a bude to hotové :-)
0 0

Komentář ze dne: 14.12.2009 15:12:08     Reagovat
Autor: neregistrovaný - J.Lautner (@)
Titulek: Pěkná práce
Takhle pěkný report potěší ty, co se na tom nadřely. Díky
0 0

Komentář ze dne: 14.12.2009 16:49:39     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandik (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Pěkná práce
Takhle pěkné poděkování zase potěší toho, co se nadřel na tom reportu :-). taky díky.
0 0

Komentář ze dne: 25.12.2009 03:20:17     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Mišule (@)
Titulek:
Téda některé ty momentky se fakt povedly :)
0 0

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci