Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
inzerce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najděte nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání Cookies

Mistrovství světa mládeže v Imstu


25.-28.08.2011 se v Imstu uskutečnilo Mistrovství světa mládeže v obtížnosti a rychlosti. Naše barvy reprezentovalo 17 závodníků, nejlepších výsledků dosáhli Jan Kříž a Andrea Pavlincová.


Mistrovství se celkem zúčastnilo 650 závodníků z 50 zemí ve čtyřech kategoriích. Jak dopadly jednotlivé kategorie? Nejlepšího výsledku z našich dosáhl v rychlosti Jan Kříž - 4. místo. Další skělý výkon podala Andrea Pavlincová na 12. místě, v rychlosti se neztratila Petra Vojířová na 16 místě. Zdeňka Ustohala lze pochválit za 17. místo v obtížnosti. Tereza Svobodová méla po kvalifikaci skvěle našlápnuto 5. místem, ale v semifinále jej neudržela, 26. místo s výsledkem 27- je poslední příčkou v semifinále, ale již postup do něj musíme při současné úrovni našeho lezení, kdy za fenomenálním Adamem Ondrou zeje propast, brát jako úspěch.

Junioři:

Obtížnost:

Mezi jmény, které vídáme pravidelně v záívodech Světového poháru dospělých, skončil na prvním místě Slovinec Jure Raztresen, Tomáš Binter 35. Jan Jeliga 39., Stanislav Pekárek 44. Celekm startovalo 62 závodníků.

Rychlost: 

bez ašeho zastoupení

 

Juniorky:

Obtížnost:

Zde se to opět hemží špičkovými jmény ze svtětového poháru dospělých. 1. Julia Serriere, 45. Michaela Zbořilová, 46. Markéta Pavlíčková. Celkem starovalo 47 závodnic

 

Mládež A dívky

Obtížnost: 

1. Magdakena Röck, 26. Tereza Svobodová, 44. Anna Wágnerová, 50. Eva Křížová. Celkem startovalo 62 závodnic

Rychlost: 1. Aleksandra Rudzinska 9,76 s, 22. Eva Křížová 15,49 s

 

Mládež A chlapci

Obtížnost:
Vyhrál Slovinec Domen Škofic, Petr Čermák 30. místo

Rychlost: 1. Konstatin Payl 6,99 s, 21. Michal Štěpánek 15,44 s

 

Mládež B dívky

Obtížnost: 1. Yessica Pilz, 12. Andrea Pavlincová, 35. Monika Cheuerová, 38. Jana Vincourová, 66. Petra Vojířová, celkem 72 startujících

Rychlost: 1. Polina Šelpakova 12,41 s, 16. Petra Vojířová 16,45 s

 

Mládež B chlapci

Obtížnost: 1. Bernhard Röck, 17. Zdeněk Ustohal, 61. Marek Škorpil, 77. Jan Dosseděl, celkem startovalo 85 závodníků

Rychlost: 1. Ruslan Fajzulin 8,72 s, 4. Jan Kříž 10,21 s, 22. Miroslav Doseděl 17,25 s, 24. Jan Doseděl 20,11 s

 


Reprezentovat nás budou Michaela Zbořilová, Markéta Pavlíčková mezi juniorkami, Jan Jeliga, Stanislav Pekárek, Tomáš Binter a Dominik Uher mezi juniory, Tereza Svobodová, Eva Křížová, Anna Wágnerová, Tomáš Žák  v kategorii A, Petra Vojířová, Jana Vincourková, Andrea Pavlincová, Veronika Scheuerová  v kategorii B v obtížnosti a Eva Křížová, Anna Wágnerová, Michal Štěpánek, Tomáš Žák  v kategorii A, Petra Vojířová, Veronika Scheuerová, Jan Doseděl, Miroslav Doseděl a Jan Kříž v kategorii B v rychlosti.

Závody bude možné sledovat na www.ifsc.tv.

Startovní a výsledkové listiny jsou zde.

Stavěči cest: Laurent Laporte, Martin Hammerer, Mark Amann

Program:

25. 8.

 8:30 kvalifikace obtížnost

26. 8.

8:30 druhé kolo kvalifikace obtížnost

18:00 kvalifikace rychlost

27.8. 

10:00 semifinále obtížnost

18:00 finále obtížnost

28. 8. 

10:00 finále rychlost

 

 

 






Související články:
Upravený kalendář závodů Světového poháru (28.06.2020)
IFSC odkládá červencové závody a MEmládeže (24.04.2020)
Akční plán IFSC (07.04.2020)
SP v ledolezení Cheongsong: M. Tomilov a Tolokonina (12.01.2020)
Aneta Loužecká 5. na Mistrovství Ruska (15.12.2019)
MČR v lezení na rychlost (08.12.2019)
Adam Ondra si z Toulouse odváží stříbro z kombinace a zaslouženou vstupenku do Tokia (01.12.2019)
Kvalifikační závod kombinace v Toulouse, finále ženy (01.12.2019)
Kvalifikační závod kombinace v Toulouse, Adam Ondra 2. (30.11.2019)
Kombinace v Toulouse, kvalifikace na OH - ženy (29.11.2019)
Olympijská kvalifikace kombinace v Toulouse (28.11.2019)
Světový pohár Xiamen: Adam Ondra zlatý (20.10.2019)
SP v obtížnosti Kranj: Adam Ondra TOP (29.09.2019)
HUDY DĚTSKÉ ZÁVODY 2019 (22.09.2019)
Záznam: 3. kolo Rock Point Českého poháru (13.09.2019)
Absolutní Horák 2019 (10.09.2019)
ME v boulderingu Zakopane: Mickael Mawem a Urska Repušič (07.09.2019)
Mistrovství světa v soutěžním lezení 2019 (27.08.2019)
MS Hachioji: Finále kombinace mužů - Tomoa Narasaki (21.08.2019)
MS Hachioji: Finále kombinace žen (20.08.2019)
MS Hachioji: Kombinace mužů, kvalifikace (18.08.2019)
MS Hachioji: Kvalifikace kombinace žen (18.08.2019)
MS Hachioji: Kříž vicemistrem v rychlosti (17.08.2019)
Adam Ondra potřetí mistrem světa (15.08.2019)
MS Hachioji - Obtížnost: Ondra a Garnbret (15.08.2019)
MS Hachioji - Bouldering:Tomoa Narasaki a Janja Garnbret (15.08.2019)
SP Briancon: obtížnost (21.07.2019)
SP Villars: Janja Garnbret a Sascha Lehmann, (06.07.2019)
Úspěch na EPM: Dvě medaile (01.07.2019)
SP Vail bouldering: Ondra 5., celkově 2. (09.06.2019)
SP boulderig Mnichov: Ondra stříbrný (19.05.2019)
SP rychlost-bouldering Wujiang: Ondra 14. (05.05.2019)
SP Chongqing - bouldering a rychlost (28.04.2019)
SP Moskva, rychlost a bouldering: Adam Ondra stříbrný (14.04.2019)
LOH Paříž 2024: Dvě sady medailí pro závodní lezení o krok blíž (29.03.2019)
Finále ČP na SMíchOFFě (23.03.2019)
Kdo pojede na olympiádu? (06.11.2018)
ING MČR 2018 v lezení na obtížnost - finále (28.10.2018)
MČR 2018 v lezení na obtížnost Zličín kvalifikace a semifinále (27.10.2018)
SP v lezení na obtížnost Kranj: Stefano Ghisolfi a Jain Kim (29.09.2018)
Adam Ondra: Cesta do Tokya (30.08.2018)
SP Arco: Jacob Schubert a Janja Garnbret (28.07.2018)
SP Briancon: Konečný v semifináíle (20.07.2018)
SP Chamonix (L,S): Stefano Ghisolfi a Jessica Pilz, Konečný 9. (14.07.2018)
Jan Kříž akademickým mistrem světa (22.06.2018)
EYC: čtyři finále a jedno zlato (18.06.2018)
SP v boulderingu Vail: Puccio a Sugimoto (10.06.2018)
Čeští lezci excelovali na ME mládeže, Konečný obhájil zlato (29.05.2018)
MEJ Imst: Jakub Konečný mistrem Evropy (27.05.2018)
SP bouldering a rychlost Moskva (22.04.2018)
Pravidla nominace na Olympiádu (20.03.2018)
SP v ledolezení Saas Fee: Děngin a Song (19.01.2018)
MČR na rychlost (17.12.2017)
Mistrovství Slovenska v lezení na obtížnost (13.12.2017)
Finále SP v obtížnosti Kranj (11.11.2017)
DataTrust MČR 2017 (29.10.2017)
MEJ Slaný (16.09.2017)
MEJ v boulderingu Slaný - videopřenosy (14.09.2017)
Adam Ondra vyhrál Duel (27.08.2017)
SP Arco, rychlost a obtížnost (26.08.2017)
SP a ME v boulderingu Mnichov:Stráník 15. (21.08.2017)
SP Briancon: Obtížnost (28.07.2017)
Světové hry: Libor Hroza 8. (22.07.2017)
Světový pohár v Chamonix (13.07.2017)
SP Villars, obtížnost a rychlost (08.07.2017)
ME v lezení na rychlost a obtížnost: Adam stríbrný (01.07.2017)
SP v boulderingu Navi Mumbai (25.06.2017)
SP Tokyo, bouldering: Garnbret a Rubcov (06.05.2017)
SP Nanjing: Watabe a Coxsey (30.04.2017)
SP Chongquing, rychlost a bouldering (22.04.2017)
SP Meiringen:Kokoro Fuji a Shauna Coxey (08.04.2017)
Jak to bude na Olympiádě (14.03.2017)
SP v lezení na obtížnost Kranj (27.11.2016)
Mistrovství světa mládeže Guangžou (13.11.2016)
Jickovická 24, model 2016 (10.10.2016)
Ftime Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2016 (10.10.2016)
O stavění MS s Honzou Zbrankem (06.10.2016)
MČR v boulderingu (25.09.2016)
Adam Ondra o MS v Paříži (23.09.2016)
MS v lezení Paříži v neděli: Adam Ondra mistrem stvěta (18.09.2016)
MS v lezení Paříži v sobotu:Ondra stříbrný v boulderingu, Hroza sedmý (17.09.2016)
MS v lezení Paříži v pátek: Ondra, Hroza a Kříž ve finále (16.09.2016)
MS v Paříži ve čtvrtek: Ondra a Konečný v semifinále obtížnosti (15.09.2016)
MS Paříž ve středu: Adam v semifinále (14.09.2016)
MS v lezení Paříži začalo (14.09.2016)
Konečný mistrem Evropy mládeže (04.09.2016)
Rockmaster Arco: SP v obtížnosti a rychlosti (28.08.2016)
SP v obtížnosti IMST: Škofic a Röcková (18.08.2016)
SP Briancon, obtížnost (23.07.2016)
SP Villers - obtížnost,rychlost (15.07.2016)
SP Chamonix. obtížnost a rychlost: Hroza stříbrný (10.07.2016)
SP bouldering Innsbruck: Stráník šestý (21.05.2016)
SP bouldering Navi Mumbai (15.05.2016)
SP Nanjing: Hroza opět druhý a celkově vede (08.05.2016)
SP Chongqing - boulder a rychlost: Hroza zahájil stříbrem (02.05.2016)
Kalendář závodního lezení (03.03.2016)
Momentky z Kranje (16.11.2015)
Finále Světového poháru Kranj: Ondra dvojité zlato (14.11.2015)
SP Wujiang: Ondra zlatý, Hroza stříbrný (26.10.2015)
SP Stavanger: Ondra stříbrný (22.08.2015)
IFSC Worldcup 2015 výsledky bouldering (16.08.2015)
SP v boulderingu Mnichov: Stráník stříbrný! (15.08.2015)
Startovka v Imstu (27.07.2015)
SP v lezení na obtížnost Briancon (18.07.2015)
Adam Ondra vicemistrem Evropy (13.07.2015)
Libor Hroza zlatý v Chamonix (12.07.2015)
SP v lezení na rychlost a obtížnost, Chamonix (10.07.2015)
SP v boulderingu a rychlosti Haiyang (28.06.2015)
Finále SP v obtížnosti Kranj:Adam zlatý a bronzový (16.11.2014)
SP Inzai: Adam Ondra zlato (26.10.2014)
SP Wujiang, rychlost, obtížnost: Hroza opět stříbrný (19.10.2014)
Světový pohár Mokpo - Libor Hroza stříbrný (12.10.2014)
Mistrovství ČR v lezení na rychlost SAMBARSPEED (10.10.2014)
MS mládeže Noumea: Jan Kříž juniorským mistrem světa! (22.09.2014)
MS Gijón: Adam Ondra dvojitým místrem světa! (14.09.2014)
MS Gijón: semifinále obtížnosti - Adam topuje (13.09.2014)
MS Gijón: Finále rychlosti (12.09.2014)
MS v rychlosti a obtížnosti Gijon (12.09.2014)
adidas Continental Beskydskou sedmičku vyhráli Žákovský a Najvert (10.09.2014)
Krumlovský Doják 2014 (04.09.2014)
SP na rychlost, Arco: Hroza zlatý se světovým rekordem (31.08.2014)
SP v obtížnosti Imst: Zlato pro Adama Ondru. (03.08.2014)
SP Briancon: Ondra osmý (21.07.2014)
SP Chamonix, obtížnost a rychlost (18.07.2014)
SP Haijang: Rychlost, obtížnost i boulder (20.06.2014)
SP v boulderingu Innsbruck: Ondra stříbrný (17.05.2014)
iRCC Wolfsberg (12.05.2014)
SP Baku: druhé kolo (04.05.2014)
Světový pohár v Chongquingu: Hroza bronzový (02.05.2014)
iRCC Zagreb: medaile pro české děti (08.04.2014)
iRCC Tarvisio (ITA) (26.03.2014)
Kalendář závodů IFSC 2014 (03.02.2014)
MČR v Kladně: Rychle a zběsile (04.12.2013)
Světový pohár v obtížnosti Kranj: Adam Ondra stříbrný (17.11.2013)
Adam Ondra: zlato ve Valence (02.11.2013)
Světový pohár Wujiang: Hroza 7., celkově stříbrný (21.10.2013)
Hroza stříbrný v Mokpu (13.10.2013)
Adidas Outdoor Prague 2013 (01.10.2013)
Světový pohár Perm: Hroza stříbrný (29.09.2013)
SP v lezení na obtížnost Puurs (22.09.2013)
GRAND PRIX Holešovice (11.09.2013)
Libor Hroza zlatý v Arcu (07.09.2013)
Bouldering: SP Mnichov a ME Eindhoven (05.09.2013)
SP v obtížnosti Imst (09.08.2013)
Mistrovství Evropy Chamonix: Hroza mistrem Evropy (07.08.2013)
World Games: Hroza pátý (04.08.2013)
Světový pohár IFSC v obtížnosti Briançon (21.07.2013)
Speed project (18.07.2013)
SP na rychlost v Baku (23.06.2013)
Lezení na olympiádě nebude (29.05.2013)
Světový pohár Chongquing: Hroza stříbrný (31.03.2013)
Světový pohár v ledolezení 2013 (13.12.2012)
Světový pohár v obtížnosti v Kranji (19.11.2012)
Světový pohár v Puursu (23.09.2012)
MS Paříž 2012: Bouldering žen, obtížnost a rychlost mužů. Hroza stříbro, Ondra bronz (16.09.2012)
MS 2012 Paříž: Bouldering mužů a obtížnost a rychlost žen (16.09.2012)
MS lezení v Paříži (15.09.2012)
Francouzi ukradli Hrozovi světový rekord (15.09.2012)
Neoficiální světový rekord Libora Hrozy (09.09.2012)
Arco Rock Master (02.09.2012)
Hroza bronzový v Arcu (01.09.2012)
Světový pohár v boulderingu, Mnichov (25.08.2012)
Závod Světového poháru v Imstu (11.08.2012)
Světový pohár v lezení na rychlost (30.07.2012)
Závod Světového poháru v Brianconu (26.07.2012)
Chamonix: Světový pohár se rozbíhá (13.07.2012)
Světový pohár v boulderingu Log Dragomer (21.04.2012)
Světový pohár v boulderingu a rychlosti Chongquing: Hroza stříbrný (17.04.2012)
Světový pohár v lezení na obtížnost (28.11.2011)
Finále SP v obtížnosti Barcelona (27.11.2011)
Světový pohár v obtížnosti Kranj (20.11.2011)
Svěťák v roce 1989 (11.11.2011)
Světový pohár v obtížnosti je na Blízkém východě (22.10.2011)
SP v rychlosti a obtížnosti v Čangži (08.09.2011)
SP Si-Ning, rychlost, obtížnost (03.09.2011)
SP ve Val Daone: Zrušeno finále (09.08.2011)
Světový pohár v Brianconu:Schubert a Vidmar (31.07.2011)
Světový pohár v Chamonix: Hroza stříbrný, Ondra nepostoupil (13.07.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu Sheffield (03.07.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu v Barceloně (26.06.2011)
24 hodin na koloběžce (29.05.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu a rychlosti v Miláně. (17.04.2011)
MČR 2010 Brno (31.12.2010)
Jak lezou Mistři v obtížnosti (18.12.2010)
Mistrovství ČR v rychlolezení doménou Hrozových (12.12.2010)
Světový pohár v obtížnosti v Kranji, Slovinsko (14.11.2010)
Horyinfo na Jickovické 24 (15.10.2010)
Závod SP v Puursu - Ondra bronzový (25.09.2010)
Mistrovství Evropy: Ondra vicemistrem Evropy v obtížnosti i v boulderu (18.09.2010)
ME 2010 IMST: Hroza bronzový (16.09.2010)
SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2010 (14.09.2010)
Závod světového poháru v korejském Chuncheonu - obtížnost, rychlost (30.08.2010)
Závod světového poháru v čínském Siningu: Ondra vítězí (21.08.2010)
Rock Master 2010 Arco: Hroza vyhrál rychlost, Ondra duel. (18.07.2010)
SP Chamonix: Hroza vyhrál rychlost (13.07.2010)
Noc a den v sedle koloběžky (21.05.2010)
Bergans Český pohár ve skialpinismu 2010 (29.01.2010)
Horolezecká čtyřiadvacetihodinovka (06.01.2010)
MČR 2009 (04.01.2010)
Akce Kulový blesk (08.12.2009)
Aupeak Drytooling Cup `09 (05.12.2009)
Mistrovství ČR v lezení na obtížnost 2009 (02.12.2009)
Patxi Usobiaga, nebo Adam Ondra? ONDRA! (15.11.2009)
SP Brno finále: Jakob Schubert a Jain Kimová (07.11.2009)
Semifinále SP v Brně: Mrázkův návrat (07.11.2009)
Kvalifikace v Brně skončila úspěchem českých barev (06.11.2009)
Elita se sjíždí do Brna (05.11.2009)
Světový pohár v Brně (22.10.2009)
Adam Ondra vyhrál v Puursu (29.09.2009)
Ferrata Race Dachstein (23.09.2009)
Rock Master, Arco (08.09.2009)
SP v obtížnosti IMST - druhé zlato! (26.08.2009)
SP Barcelona - Adam zlatý! (12.08.2009)
Hroza vítězem závodu Světového poháru (04.08.2009)
Outdoor Speedcup Friedrichshafen (19.07.2009)
Ondra proti Sharmovi (16.07.2009)
MS 2009 v Xiningu - Adam Ondra vicemistrem světa (04.07.2009)
SAMBAR Steel 09 (14.05.2009)
SAMBAR Steel 09 (31.03.2009)
Slovácké OUPN 2009 (16.03.2009)
Mistrovství Evropy ve skialpinismu 2009 (25.02.2009)
BERGANS - Český pohár ve skialpinismu 2009 (08.02.2009)
Držte mi palce do Saas Fee (20.01.2009)
LOAP ČSP, MČR v indoor drytoolingu (08.12.2008)
MČR 2008 v lezení na rychlost a obtížnost (30.11.2008)
Mrázek v SP druhý v obtížnosti a třetí v kombinaci (16.11.2008)
LOAP-ČSP v drytoolingu vyhráli Švingál a Hrozová (08.11.2008)
Mistrovství Evropy v Paříži (28.10.2008)
LOAP Česko-slovenský pohár v indoor drytoolingu začíná! (23.10.2008)
Chamonix a Val di Daone (25.07.2008)
SAMBAR STEEL 2008 (28.05.2008)
24 hodin le Stromovka (16.05.2008)
Pozvánka na 2. ročník Sambar Steel (13.05.2008)
Stříbrná radost Karolíny Grohové (03.03.2008)
CCCP - neobvyklé závody (02.02.2008)
ČHS zbrojí na Světový pohár v ledolezení (26.12.2007)
Sobota plná sportu na Cibulce (14.12.2007)
Mistrovství České republiky 2007 (06.12.2007)
Hrozová leze za Turky (27.11.2007)
Tradičně netradiční závody (22.11.2007)
Mrázkova poslední šance (17.11.2007)
Mistrovství ČR v indoor drytoolingu (14.11.2007)
ČESKÝ POHÁR VE SPORTOVNÍM LEZENÍ (14.11.2007)
Edita Vopatová (22.10.2007)
MS v lezení Aviles (28.09.2007)
Rychlolezecké závody na Kladně (06.09.2007)
Mistovství světa mládeže (30.08.2007)
Mrázek vyhrál v Šanghaji (12.08.2007)
Sambar Steel 2007 (01.06.2007)
Pozvánka na závody -PR- (27.04.2007)
Mrázek 3. na ME v boulderingu (19.03.2007)
Závody v Otrokovicích (21.02.2007)
IWC Busteni - poslední závod SP (11.02.2007)
IWC Valle di Daone a Saas-Fee (07.02.2007)
Pelikán 16. v Saas Fee (04.02.2007)
Závody v Otrokovicích (01.02.2007)
Příborský Pavuk (09.01.2007)
Mistrovství ČR na obtížnost (18.12.2006)
Sherpa Rallye 2006 (01.11.2006)
Nescafé Boulder Projekt 2006 (26.09.2006)
Rock Master (02.09.2006)
Čerťákovský satan (30.08.2006)