Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
redakce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najdete nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání CookiesMistrovství světa v Cheonsongu


První a hned nejdůležitější závod Světového poháru

Seriál závodů Světového poháru v ledolezení/drytoolingu se rozbíhá tento víkend v (jiho)korejském Cheongsongu. Tento první velký závod sezóny je zároveň Mistrovstvím světa v lezení na obtížnost. Aktuálně: Lucka Hrozová celkové 5. místo., fotogalerie.


UIAA Ice Climbing World Tour 2013 | Cheongsong Official from UIAA - Mountaineering & Climbing on Vimeo.

 

Fotogalerie z Cheongsongu

 

 

Mirek Matějec v kvalifikaci
Mirek Matějec v kvalifikaci, foto: Lucie Hrozová

 

 

Mirek Matějec v kvalifikaci
Mirek Matějec v kvalifikaci, foto: Lucie Hrozová

 

 

 

Lucka Hrozová v kvalifikaci
Lucka Hrozová v kvalifikaci, foto: Mirek Matějec

 

 

Lucka Hrozová v kvalifikaci
Lucka Hrozová v kvalifikaci, foto: Mirek Matějec

 

 

Lucka Hrozová v semifinále
Lucka Hrozová v semifinále, foto: Mirek Matějec

 

 

Lucka Hrozová v semifinále
Lucka Hrozová v semifinále, foto: Mirek Matějec

 

 

Lucka Hrozová ve finále
Lucka Hrozová ve finále, foto: Mirek Matějec

 

 

Stupně vítězů
Stupně vítězů, foto: Mirek Matějec

 

 

Lucka s kytkou
Lucka s kytkou, foto: Mirek Matějec

 

 

Neděle 13.1.

Finále obtížnost

Výsledek finále žen odpovídá papírovým předpokladům. Žádná z favoritek neudělala nějakou větší botu a pak už rozhodovaly detaily a štěstí. Trasa byla zřejmě lehčí než semifinálová, vzhledem k tomu, že semifinále netopl nikdo a ve finále byly topy dva. Angelika Rainer vyběhla na vrchol za 8 minut 49 sekund a stala se tak již podruhé mistryní světa. Anna Galljamova topla za 9 minut 27 sekund. Devátou expresku zapnula Korejka Woonseon Shin, o začátek pohybu k dalšímu chytu za ní zaostala legendární Ruska Maria Tolokonina, která navíc vyhrála rychlost. Lucka Hrozová už devátou expresku nezapnula. 7 expresek absolvovala Moskvanka Ljudmila Badaljan, šest Světlana Sokolova a finále uzavřela s pěti zapnutými expreskami Korejka Woon Wha Jeong.

Stupně vítězek 
Stupně vítězek, foto: Marco Servalli


Mirek Matějec o Lucčině výkonu: "Celou dobu jsem ji myslím dobře o čase informoval, takže přesně věděla, kolik ji zbývá a tím pádem když byla poslední půlminuta, tak už nerozmýšlela, nesklepávala a šla. Poslední dlouhý krok asi 10 sec před koncem už neudržela."

Ze známějších jmen najdeme ve výsledkové listině Bulharku Radku Petkovou na 12. místě, Italku Barbaru Zwerger, která vyhrála v Brně, na 18. místě, Slovinka Tjaša Kosić skončila 29. Zajímavostí 34členného startovního pole žen jsou závodnice z Mongolska, Ázerbajdžánu, Iránu, Irska, Kanady a Japonska, celkem se zúčastnily závodnice z 13 zemí.

Výsledky finále žen:

1. Agnelika Rainer (ITA) Top (8.49)
2. Anna Galljamova (Rus) Top (9.27)
3- Shin WoonSeon (Kor) 9.241
4. Maria Tolokonina /Rus) 9.24
5. Lucie Hrozová (CZE) 8.22
6. Ljudmila Badaljan (Rus) 7.161
7. Svetlana Sokolova (Rus) 6.16
8. WoonWha Jeong (Kor) 5.111

Celkové výsledky jsou v sekci download 

 

Cheongsong, finále, Alexej Tomilov 
Cheongsong, finále, Alexej Tomilov, foto: UIAA - Lukasz Warzecha

 

Složení finále mužů nepochybně poznamenaly překvapivé výpadky. Markus Bendler se o jedno místo nedostal do finále, komentoval to tím, že je stále stejně silný jako dřív, ale ostatní se hodně zlepšili. Dalším smolařem ze světové špičky je Maxim Tomilov, který skončil až na 17 místě, lepší kvalifikací o jedno místo předčil Mirka Matějce. Finále tak bylo jen Rusko - Ukrajinsko - Korejskou záležitostí. Stejně jako u žen byly dva topy - mistrem světa se stal Alexej Tomilov za 7 minut 36 sekund následován Ukrajincem Valentinem Sypavinem o pouhých 8 sekund pomalejším. Vloni skvělý Hee Yong Park třetí. Podívejme se, jak dopadly jednotlivé země: Rusko 1., Ukrajina 2., Korea 3., Rakousko 9., Bulharsko 16., Česká Republika 18., Švýcarsko 21., Slovensko 25., Německo a Kanada 29., Chorvatsko 31., Irán  a Čína 35., Japonsko 37., Celkem startovalo 42 mužů.

Mirkův komentář k semifinále: "Špek to asi úplně nebyl, myslel jsem že budu jediný, kdo ten chyt neodhadl ale jak vidno Maxima, i mistr tesař se někdy utne. Prostě špatně umístěný hrot. Vypadal že drží a když jsem sundal cepín z předchozího chytu, šup a šel jsem. To že mě to dost mrzelo asi ani nemusím psát."

Výsledky mužů:

1. Alexej Tomilov (Rus) Top (7.36)
2. Valentin Sypavin (Ukr) Top (7.44)
3. Hee Yong Park (Kor) 11.270

...

9. Markus Bendler (Rak) 10.240 (SF)

18. Mirek Matějec 3.070 (SF)

21. Ron Koller (SUI)

25. Juraj Švingál (Svk)

31. Damir Behlić (Cro)

 

Celkové výsledky jsou v sekci download 

Rychlost

 

Stěna pro rychlost 
Stěna pro rychlost, foto: UIAA - Lukasz Warzecha

 

Z našich se na výsledkovou listinu rychlosti dostal nejvýše Mirek Matějec na 25. místě, s nejlepším časem 16:06.

Zvítězil časem 7:51 Kyrill Kolčegošev. Rusové obsadili v rychlosti prvních 5 míst, na 6. místě se mezi ně vklínil Bulhar Dimitrov a Rusové dále kobercově pokryli výsledkovou listinu až do 11. místa. Celkově startovali borci Z RUSKA, KOREJE, BULHARSKA, HOLANDSKA, CHORVATSKA, ČÍNY, IRÁNU A SLOVENSKA.

1. Kyrill Kolčegošev

25. Mirek Matějec

31. Milan Dvořáček
32 Juraj Švingál
33 Zdeněk Pelíšek

Startovalo celkem 45 závodníků.

Ženskou soutěž vyhrála Maria Tolokonina.

 


 

Sobota 12.1.

Semifinále obtížnost

Semifinále bylo již obtížnější. Šest prvních vypadlo u desáté expresky, netopovala žádná závodnice, zvítězila Korejka Shin Woon Seon. Lucka Hrozová zapnula o expresku méně, skončila u deváté a postoupila do finále na sedmém místě. Výsledky semifinále jsou zde. Do finále postoupily WoonSeon Shin, Maria Tolokonina, Světlana Sokolova, Angelika Rainer, Anna Galljamova, Ljudmila Badaljan, Lucie Hrozová a Woon Wha Jeong.

Nevíme, co se stalo Mirku Matějcovi. Ten po dobré kvalifikaci skončil v semifinále už u třetí expresky a výsledkem bylo předposlední, 16. místo. Markus Bendler, fenomén předchozích ročníků, zůstal na 9, místě a rovněž nepostoupil. Krok za třetí expreskou byl asi vachrlatý, protože ze stejného místa jako Mirek Matějec vypadl i Rus Maxim Tomilov, vítěz řady závodů Světového poháru. Výsledky semifinále jsou zde.

 

Závodní stěna v Cheongsongu
Závodní stěna v Cheongsongu, foto: UIAA

 

Kvalifikace obtížnost

Lucka s Mírou úspěšně dorazili do hotelu. Po pár hodinách spánku nastoupili do kvalifikace. Lucka Hrozová splnila postupovou povinnost, končila na 5. místě těsně pod topem. Zapnula na cestě 8 expresek. Celkové výsledky kvalifikace žen jsou zde.

Dařilo se i Mírovi Matějcovi, zůstal, podobně jako Lucka, těsně pod topem a zapnul 10 expresek, 7. místo ve skupině. To by odpovídalo 14. místu celkově. O jedno místo předstihl ve skupině Markuse Bendlera. Slovák Juraj Švingál, vítěz z pražské Gutovky, zůstal na 12. místě ve skupině o 3 expresky zpět a nepostoupil do semifinále, ani druhý Slovák Adrian Zvára. Celkové výsledky jsou zde.


Pátek, 11.1.

Zpráva od Libora: Tak Lucka i Míra jsou už v busu ze Soulu. A nad ránem jejich času dorazí na závodiště a snad tak stihnou uzavření izolace.

Držíme palce, protože kdyby to nestihli, nemohli by nastoupit a to by byl docela průšvih. Nepříjemné je, že se kvůli trablům s letadly od středy pořádně nevyspali, na kvalifikaci nastoupí prakticky rovnou z autobusu a semifinále je ještě ten samý den odpoledne, takže podmínky ke špičkovému výkonu hodně špatné.

Fotogalerie UIAA - příjezd do Cheongsongu. Nenechte si ujít Markuse Bendlera s brýlemi :-)


Vzhledem k tomu, že v tomto závodě budeme mít čtyři želízka a z toho jedno hodně a jedno středně horké, budeme postupně přinášet zprávy z průběhu také prostřednictvím těch želízek, kterými jsou Lucie Hrozová (vloni 4. v celkovém pořadí SP, nejlepší umístění stříbro v Kirově a v Cheongsongu vloni ulovila bronz) a Mirek Matějec, (celkově vloni v SP 23., 9. v Busteni).

Libor Hroza hlásí:

 

Lucie Hrozová a Mirek Matějec odlétají
Lucie Hrozová a Mirek Matějec odlétají, foto: Libor Hroza st.


Včera cca v 16 hod odletěla Lucka s Mírou Matějcem na první závod série Sp v Iceclimbingu do Koree. Tento závod je i MS v této disciplíně. V Koreji se k nim ještě přidá Milan Dvořáček a Zdeněk Pelíšek, kteří budou startovat na rychlost. Ti odlétají z Mnichova. Ještě včera v noci mi Lucka psala, že museli neplánovaně přistát v Sarjahu, protože letadlo mělo nějaký problém s benzínem. Píše taky, že mají problém s přendáním zavazadel a nestihli nějaký náhradní let. Do Soulu tedy přiletí se značným opožděním, nestihnou přesun společně s ostatními závodníky do Cheongsongu a budou muset nějak improvizovat. Pravděpodobně si půjčí auto nebo se pokusí nějak domluvit s korejskými organizátory, jak překonat tuto cca 6 hodinovou vzdálenost.

Informaci doplňuje Milan Dvořáček:

Míra s Luckou mají přiletět dnes v 16:40 místního času do Soulu. Odsud musí sami pokračovat autobusem přímým spojem (cca 4 hodiny cesty) do Dong Daegu. Z tohoto města do Cheongsongu pak taxíkem (cca 1,5hodiny cesty). Tolik nám poradili organizátoři v Soulu po vysvětlení situace. 

Budeme oběma držet palce. Doufáme, že letos jsou závodní licence zaplaceny včas, že zpoždění autobusu bude dohnáno a nevzniknou žádné stresy, a smůly, které by negativně ovlivnily výkon Lucky a Míry. U Lucky se dá očekává boj o medaile, u Míry boj o finále, nebo alespoň semifinále. Naši rychlolezci Milan Dvořáček a Zdeněk Pelíšek, kteří startují bez podpory ČHS, nemají na nějaké výraznější umístění mezi ruskými rychlíky velké šance. 

Vzhledem k různým diskusím o financování závodního sportu, bude zajímavé se podívat, jak to vypadá finančně.

Korejští organizátoři na jedné straně poskytují neasijským členům UIAA podporu 500 EUR za účast, a to maximálně dvěma členům národního týmu, předpokládám že to u nás bude Lucka a Míra. ČHS poskytuje podporu L. Hrozové (6.000 Kč) a M. Matějcovi (4.000 Kč). Ostatním závodníkům bude poskytnut příspěvek na úhradu letenky a startovného zpětně, jen v případě postupu do semifinále (3.000 Kč).

Účastnický poplatek je 140 EUR a zahrnuje ubytování, dopravu a startovné. Zpáteční letenka stojí kolem 25 000 až 28 000, levné lety těžko hledat, když se musí letět na přesný termín. Prize Money jsou 4000 EUR za vítězství, 2500 EUR za stříbro, 1500 EUR za bronz a poslední finalista dostává 300 EUR.

Když to sčítneme: Náklady cca 30300, podpora pro Lucku od Korejců a ČHS 18750, doplácí kolem 11 500.

Mirek Matějec má podporu od Korejců a ČHS 16 750, doplácí na účast kolem 13 500.

V případě úspěchu je Prize Money za vítězství 102 000 Kč, za stříbro 63 750 Kč, za bronz ještě stále pěkných 38 250, Kč. takže medailisté si pokryjí náklady a ještě něco zbude na další závody. Pokud by se Mirkovi podařil životní úspěch a postoupil do finále, prize Money posledního finalisty je 7650 Kč, takže nestane-li se nějaký zázrak, bude Mirek doplácet tak jako tak. Páté místo by Lucce přineslo úhradu nákladů a pár drobných navíc, za šesté místo by ztrácela jen minimálně. Aby nebyl Mirek finančně v mínusu, musel by být pátý, nebo lepší. Berte tyhle počty jako teoretické pro zajímavost, bez nároku na velkou přesnost.

Aktualizace po závodě: Kvůli problému s letadlem Mirek a Lucka přistáli v Soulu o den později, nestihli autobus od organizátorů do Cehongsongu a museli si na vlastní triko sehnat a zaplatit ještě autobus a taxík. 

 

 12. - 13. 1. 2013 Cheongsong, Jižní Korea
Program závodu v místním čase, u nás je o 6 hodin méně

Sobota 12. 1. 
09:00 - 13:00 (03:00 - 07:00 SEČ) Kvalifikace obtížnosti muži, ženy

16:00 - 18:30 (10:00 - 12:30 SEˇ4) Semifinále obtížnosti  muži, ženy

Neděle 13.1.

09:00 - 10:00  (03:00 - 07:00 SEČ) Kvalifikace rychlosti muži, ženy


11:40 - 12:30 (05:00 - 6:30 SEČ) Finále rychlosti muži, ženy

14:40 - 16:00 (08:00 - 10:00 SEČ) Finále obtížnosti  muži, ženy

16:30 ( 10:30 SEČ) Výsledky

Přesto, že je Jižní Korea velmi vyspělou zemí vybavenou všemi vymoženostmi elektroniky, a sídlo jednoho ze světových výrobců telefonů, přímý internetový přenos ze závodu nebude. Stránky závodu jsou zde. Další zpravodajství ze závodu zde

 


Závodní stěna v Cheongsongu
Závodní stěna v Cheongsongu, foto: Lukasz Warzecha

 

 

 

 

 


[Akt. bodový průměr: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Petr Jandík | Vydáno dne 14. 01. 2013 | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Petr Jandík

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme

Související články:
Aneta Loužecká mistryní světa a vítězkou Světového poháru v rychlosti. (18.02.2024)
MS v ledolezení Edmonton (17.02.2024)
Loužecká čtvrtá v Sunderlandu a třetí celkově (10.02.2024)
MČR 2024 v ledolezení na rychlost (31.01.2024)
SP v ledolezení Saas Fee obtížnost (28.01.2024)
SP v ledolezení Saas Fee - rychlost: Loužecká stříbrná (26.01.2024)
Loužecká stříbrná v Ouray (22.01.2024)
SP v ledolezení Cheongsong: Loužecká zlatá v rychlosti (13.01.2024)
Dry Tool Cup Brno 2023: Loužecká a Bosshard (02.12.2023)
Kalendář ledolezeckých závodů (27.10.2023)
EP v ledolezení Oulu: Devin a Van Der Steen (26.02.2023)
EP v ledolezení Skotsko: Virgile Devin a Marianne van der Steen (17.02.2023)
Světový pohár 2023 v drytoolingu (29.01.2023)
SP v ledolezení Saas Fee: Ladevant Louna a Sina Götz (27.01.2023)
Ouray Ice Festival (22.01.2023)
SP v ledolezení v Champagny-en-Vanoise (21.01.2023)
SP v ledolezení Cheongsong: Heeyong Park a Petra Klingler (21.01.2023)
MM Holandska (10.12.2022)
UIAA Ice Climbing European Cup 2022/23 (05.12.2022)
Loužecká šestá v Žilině (27.11.2022)
Světové poháry UIAA v ledovém lezení v Rusku zrušeny (26.02.2022)
ME v ledolezení Oulu (19.02.2022)
Mistrovství Severní Ameriky v drytoolingu - Ouray (05.02.2022)
MS dospělých a mládeže v ledolezení (30.01.2022)
Loužecká zlatá i bronzová v Ouray (29.01.2022)
Skialpinismus na ZOH (13.08.2021)
SP v ledolezení Kirov: Loužecká sedmá (07.03.2021)
Loužecká třetí v boulderingu na MS mládeže (02.03.2021)
ME v ledolezení Champany: Loužecká čtvrtá a šestá (27.01.2021)
Ouray Ice Festival live (21.01.2021)
EP v drytooligu Žilina (08.12.2020)
SP v ledolezení Saas Fee: Tolokonina a Louna Ladevant (25.01.2020)
SP v ledolezení Čangčun, Čína: Loužecká 9. (04.01.2020)
MS v ledolezení Kirov: Kuzovlev a Woonseon Shin (10.03.2019)
SP v ledolezení Denver: Glatthard a Tolokonina (22.02.2019)
SP v ledolezení Saas Fee: Glatthard a Woonseon Shin (31.01.2019)
SP v ledolezení Cheongsong: Kuzovlev a Tolokonina (12.01.2019)
SP v ledolezení Kirov (04.03.2018)
EP v ledolezení (25.02.2018)
SP v ledolezení Hohhot (04.02.2018)
ICWC Cheongsong, závod překvapení (15.01.2017)
ICWC Beijing 7. - 9.1. (09.01.2017)
ICWC Durango (20.12.2016)
Prozatímní kalendář ICWC (30.07.2016)
SP v ledolezení a ME Rabenstein: Svoljšak a Song (31.01.2016)
ICWC 3: Saas Fee pro Rusy, Dvořáček 12. (24.01.2016)
Ouray: Lucka první a třetí mezi chlapy (21.01.2016)
SP v drytolingu Cheongsong: Tolokonina a Hee Yong Park (17.01.2016)
Ledolezecká sezóna končí v Kirově (08.03.2015)
Vírský cepín - MČR v lezení na rychlost (15.02.2015)
MS v ledolezení na obtížnost a SP na rychlost (01.02.2015)
SP v ledolezení Cheongsong (13.01.2015)
2. kolo slovenského poháru ve drytoolingu (19.11.2014)
ME v ledolezení Ufa: Lucka Hrozová bramborová, Česko třetí v týmech (02.03.2014)
Ve Víru rychlosti Hrozová a Dvořáček (16.02.2014)
SP v Rabensteinu zrušen! (14.02.2014)
Martina Kratochvílová a Janez Svoljšak mistry světa juniorů (09.02.2014)
SP v drytoolingu Champagny-en-Vanoise, France (01.02.2014)
SP v ledolezení Saas Fee (27.01.2014)
Světový pohár v ledolezení Saas Fee od zítřka (23.01.2014)
SP v drytoolingu Busteni (17.01.2014)
SP v drytoolingu Cheongsong (12.01.2014)
Světový pohár ICWC se rozbíhá (09.01.2014)
Drytooling v Bozemanu (04.01.2014)
Black Diamond Drytool cup 2013 (10.12.2013)
Lucka v Bratislavě (20.11.2013)
K2 Drytoolcup 2013 (20.11.2013)
Kalendář závodů v ledolezení (02.08.2013)
Světový pohár v ledolezení Kirov - Lucka Hrozová bronzová! (18.03.2013)
Světový pohár v Busteni: Hrozová zlato! (09.02.2013)
Rabenstein, třetí kolo SP v ledolezení (28.01.2013)
Světový pohár v ledolezení v Saas Fee: Hrozová bronz (24.01.2013)
Black Diamod Drytool Cup (11.12.2012)
Gutovka drytool cup 2012 (06.12.2012)
Rekord v paragánech (29.11.2012)
Finále Světového poháru v Kirově: Hrozová stříbrná (10.03.2012)
MČR v ledovém rychlolezení (27.02.2012)
SP v Busteni 2012: Lucka šestá, Míra devátý (22.02.2012)
Glace Glise: Bendler a Hrozová (19.02.2012)
SP v ledolezení Busteni (11.02.2012)
Světový pohár v ledolezení Champagny-en-Vanoise: Hrozová bronz (05.02.2012)
Rabenstein 2012 (31.01.2012)
Světový pohár v Saas Fee (21.01.2012)
Fotogalerie ze Saas Fee (21.01.2012)
Hrozová bronzová v Cheongsongu (18.01.2012)
Světový pohár v ledolezení Cheongsong (15.01.2012)
Videa z Kanderstegu 2012 (15.01.2012)
ICE Climbing festival Kandersteg 2012 (09.01.2012)
Začíná ledolezecká sezóna (01.01.2012)
MČR drytooling: fotogalerie (13.12.2011)
Blue Cave Cup 2011 (18.05.2011)
Hrozová stříbrná ve Světovém poháru (08.03.2011)
MS v rychlosti a SP v obtížnosti v Kirově (08.03.2011)
Evropský pohár českou kořistí (19.02.2011)
Lucie Hrozová čtvrtá na Mistrovství světa (08.02.2011)
Mistrovství světa v drytoolingu v Busteni (06.02.2011)
Adrex Ice Run (04.02.2011)
Hrozová stříbrná v Saas Fee (24.01.2011)
Světový pohár v Saas Fee (23.01.2011)
Hrozová v Koreji bronzová (09.01.2011)
Závod světového poháru v drytoolingu v korejském Cheongsongu (09.01.2011)
Otevřené mezinárodní MČR v drytoolingu, Hrozová bere všechno (30.12.2010)
Europa cup Eisklettern 2010/2011 (11.11.2010)
Hrozová pátá v SP v ledu (10.02.2010)
Saas Fee - Hrozová čtvrtá (23.01.2010)
Světový pohár ve Val Daone: Lucka bronz (18.01.2010)
SP v Kirově: Hrozová čtvrtá (12.01.2010)
SP Kirov: Lucka ve finále (08.01.2010)
Tak nám zase přituhlo…. (22.12.2009)Komentář ze dne: 11.01.2013 07:45:34     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Milan Dvořáček (@)
Titulek: info na Iceexpress.cz
Aktuální informace přímo z Korejských závodů vkládáme na www.iceexpress.cz

Jinak Míra s Luckou mají přiletět dnes v 16:40 místního času do Soulu. Odsud musí sami pokračovat autobusem přímým spojem (cca 4 hodiny cesty) do Dong Daegu. Z tohoto města do Cheong Songu pak taxikem (cca 1,5hodiny cesty).
Tolik nám poradili organizátoři v Soulu po vysvětlení situce.
0 0

Komentář ze dne: 11.01.2013 16:47:57     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Milan Dvořáček (@)
Titulek: Re: info na Iceexpress.cz
Teď jsem mluvil s Luckou a jsou už na cestě taxíkem na hotel. Takže tu dnes, pro české fanoušky zítra nastoupí do závodu! jen pro upřesnění... je tu právě jedna hodina ráno.
0 0

Komentář ze dne: 11.01.2013 16:55:09     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Re: info na Iceexpress.cz
Super, díky za info. Snad se stačí ještě trochu vyspat.
0 0

Komentář ze dne: 13.01.2013 20:15:52     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Gratulace
Sluší se Lucce pogratulovat, že zvládla nepřízeň letecké dopravy a podala odpovídající výkon. Páté místo je dobrý úspěch.
Míta taky zabojoval velmi pěkně, v kvalifikaci byl i před Markusem Bendlerem, škoda toho smeklého cepínu, ale i to patří k věci. Do semifinále se už dlouho nikdo z našich mužů nedostal.
0 0

Komentář ze dne: 13.01.2013 21:36:16     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re: Gratulace
Opravte nějak ten komentář. Za 8 sekund zapnou 9 expresek nedává smysl ani pro člověka který lezení trochu rozumí. :-)
0 0

Komentář ze dne: 14.01.2013 00:37:20     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Re: Gratulace
V komentáři se nikde o zapnutí devíti expresek za 8 sekund nemliví?
0 0

Komentář ze dne: 14.01.2013 07:28:04     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Jek tedy mám chápat tohle: Angelika Rainer vyběhla na vrchol za 8,49 sekundy a stala se tak již podruhé mistryní světa. Anna Galljamova topla za 9,27 sekundy. Devátou expresku zapnula Korejka Woonseon Shin, o začátek pohybu k dalšímu chytu za ní zaostala legendární Ruska Maria Tolokonina......?
0 0

Komentář ze dne: 14.01.2013 10:02:48     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re:
Aha, díky tam vypadly minuty
0 0

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci