Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
redakce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najdete nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání CookiesMistrovství světa v drytoolingu v Busteni


Lucie Hrozová s bramborovou medailí

Ve dnech 5. - 6. 2. 2011 se uskuteční v Rumunském Busteni Mistrovství světa v drytoolingu na obtížnost, které se zároveň počítá jako součást Světového poháru. Aktuálně: Lucka čtvrtá, celkově stále druhá. Muže vyhrál Hee Yong Park


Organizátoři se nám zkazili, finálové výsledky vydali až v pondělí. Z nich je vidět, že žádná z žen nedala top, a že Lucka Hrozová spadla ze stejného místa jako Korejka Woon Wha Jeong, ale lepším výsledkem v semifinále získala čtvrté místo. Třetí Anna Galljamova vylezla o jednu expresku a kousek výše a kdyby se Lucce nevylomil ten led, mohla bývala o tu bronzovou medaili ješzě zabojovat, čas měla. Led je ale led, led se někdy štípe a reklamovat se to nedá. Prostě trochu smůličky, ale i tak velký výsledek.Tolokonina postrčená protesty do finále nakonec šestá. Velkými smolařkami finále byly Ljudmila Badaljan, která spěchala a vytrhl se jí cepín hned v nástupové ledové desce metr a půl nad zemí, a Stéphanie Maureau, která přelezla jen tři expresky. Barbara Zwerger, vyšoupnutá protesty na deváté místo v semifinále si o dvě místa polepšila. Výsledky žen v celém seriálu připomínají houpačku. Angelika Rainer, která teď suverénně zvítezila, byla v Koreji po chybě a dalším finálovém pokusu až sedmá, v Saas Fee nepostoupila do finále. Lucka Hrozová podává letos velmi stabilní výkony a díky tomu si udržela druhou příčku v celkovém rankingu.

Výsledky žen

Poř. jméno zem body
1 Angelika Rainer ITA 13,28
2 Woon Seon Shin KOR 12,24
3 Anna Galljamova RUS 11,23
4 Lucie Hrozová CZE 10,21
5 Woon Wha Jeong  KOR  10,21
6 Maria Tolokonina RUS 10,202 
7 Barbara Zwerger ITA 9,17
8 Stéphanie Maureau FRA 3.062
9 Ljudmila Badaljan  RUS  1,01

 

 

 Průběžný stav Světového poháru:

A. Galljamova 216
Hrozová 200
Shin 197
Tolokonina 178
Rainer 169
Maureau 152
Badaljan 120
Petkova 111

V mužském finále došlo k tomu, k čemu bylo už dlouho namále - nevyhrál Markus Bendler. jak Markus, tak Korejec Hee Yong Park, který mu šlape na paty už dlouho, dali top, ale Park byl tentokrát o devět sekund rychlejší. Překvapivost a seznačnost celého výsledku finále podtrhuje třetí místo veterána závodního lezení, Ukrajince Jevgenije Krivošejceva, který odsunul  chumel čtyř závodníků spadlých ze stejného chytu. Mezi nimi rozhodlo pořadí semifinále.  Z našich mužů se nikdo nezúčastnil, Slováci dopadli jednadvacátý Juraj Švingál, 28. Jozef Leško.

Výsledky mužů

Poř. jméno zem body
1 Hee Yong Park KOR TOP (5,43)
2 Markus Bendler AUT/ROM TOP ((5,52)
3 Jevgenij Krivošejcev UKR 17,16
4 Maxim Tomilov RUS 17,152
5 Alexej Děngin  RUS  17,152
6 Patrik Aufdenblatten SUI 17,152
7 Alexej Tomilov RUS 17,152
8 Pavel Guljajev RUS 17,14


Neděle 15:00 Začíná finále mužů. Probíhá prohlídka stěny. Přenos funguje, uvidíme jak dlouho.Hee Yong Park topnul finálovku a podkle předběžných zpráv vyhrál před Markusem Bendlerem. To je překvapení, ale Hee Yong Park už šlape Markusu Bendlerovi na záda dlouho.


Neděle 14:40 Podle Liborovy zprávy by měla vyhrát Agelika Rainer, která jako jediná dala top. 2. Woon Seon Shin, 3. Anna Galljamova, Lucka Hrozová 4. místo, bramoborová medaile. Při boji o bronz se zamotala do lana, pak dávala patu na chyt, protože jí to otáčelo a při cvakání expresky spadla asi půl minuty před limitem. Podle videa se jí vylomil cepín i s kusem ledu. Smůla.

Podle předběžného propočtu si díky stabilním výkonům těsně udržela druhé místo v celkovém pořadí.

Předběžně je stav SP takový:

A. Galljamova 216
Hrozová 200
Shin 197
Rainer 169

 

Neděle 12:30 začíná finále žen, je dříve než mělo být, protože se zvýšil počet finalistek o Tolokoninu. Časový limit na cestu je 8 minut. Na zažátku je rychlostní mírně převislá stěnka, pak ledový visící špalek a dál to celé vedepřevislými stěnami s boulemi a občas je mezitím další špalek, dřevěné deswky s kamennými chyty jsou prostřídány ledovými plochami - led zmrzlý do rámu je pak poešen do převisu.

Začíná Barbara Zwerger, Itálie. Ve vyšší partii ji už dost táhne lano, padá minutu před limitem.

Ljudmila Badaljan, Rusko, jediná moskvanka v ruském týmu. Ajajaj, nervy pracují. Chtěla jít hodně rychle, ale spadla hned v úvodní ledové stěnce dva metry nad zemí. Chvíli chtěla vyběhnout záptky na trať, ale pak si uvědomila, že to nemá cenu. Asi bude poslední, tohle se už hůř udělat nedá.

Maria Tolokonina protlačená protesty do finále dolezla daleko a skončila na čas, když už nebyla pro vysílení schopná cvaknout expresku v přesvislé ledové desce.

Woon Seon Shin, Korea. Opět vypadl přenos a naskočil znovu, když je závodnice v převislé ledové desce, a má 1:30 do konce pokusu. Zdá se, že překonala Tolokoninu a má ještě minutu. Přelezla na další ledovou desku a došel jí čas.

Jeong Woon Wha, Korea. Opět vypadl přenos, takže nic nevidíme. 

Rumunští pořadatelé přenos technicky nezvládli. Na chvilinku se objevila Lucka a pak to zase vypadlo od té doby jsou vidět jen chybová hlášení.


Neděle 10:00: Lucka Hrozová se chystá na finále ve 13.30. K tomu zpráva od Libora Hrozy:

"Zdravim, na hotelu (ubytovně) se nedalo spát:-(. Ti co nepostoupili a ti co lezli jen rychlost, pařili skoro do rána:-(.  Lucka je hrozně nevyspalá, ale určitě ze sebe vydá maximum.. Já jsem spal v autě;-), ale ti ožralové jak kolem me chodili, z legrace na mne klepali;-(.

Holky souhlasily se stavěči, že ta kvalifikačka rozhodně težší nebyla. Holky ale věděly, že se do semifinále  všechny favoritky dostanou, a teprve tam se bude lámat chleba;-). Tak do toho tak nešly.Tolokonina dokonce v té kvalifikačce, poté co na ní ostatní Rusové křičeli ať leze, se zastavila, a zakřičela na ně, že ještě o nic nejde.

Zatímco včerejší výsledky říkaly, že Tolokonina nepostoupila do finále, večerní zákulisní jednání vyústilo v to, že Maria Tolokonina, dcera šéfa ledolezecké komise Šablina, byla postrčena do finále, jehož počet účastnic se tím zvětšil na devět. Když nešlo postoupit výkonem na stěně, zelený stůl to řeší. Lucka bude muset porazit i Tolokoninu."

Sobota 21:30 Kvalifikaci mužů vyhrál Švýcar Patrik Aufdenblatten před Rusem Maximem Tomilovem a Rakušanem závodícím za Rumusnko Markusem Bendlerem. Ze 45 závodníků se Ďuro Švingál ze Slovenska umístil na nepostupovém 21. místě a Jožo Leško na 28. místě. Z našich, jak jsme už psali, nepřijel nikdo. Semifinále mužů je zítra dopoledne.

Rychlost mužů vyhrál Pavel Guljajev, druhý je Alexej Vagin, třetí Pavel Batušev. Rychlost žen dopadla takto: 

1. Kulikova Natalya, RUS
2. Tolokonina Maria, RUS
3. Gallyamova Nadezhda, RUS
4. Bagaeva Irina, RUS
5. Shabalina Viktoria, RUS
6. Pogacean Cristina, ROM

Lucka Hrozová zřejmě nestartovala, soustřeďuje se na zítřejší finále obtížnosti, kde má pěkně našlápnuto a všechnymožnosti jsou otevřené, nelze vyloučit ani titul.

Sobota 19:22 Zpráva od Libora Hrozy: "Lucka postupuje do finále z 2. místa za Angelikou. Asi jsem ty hroty přebrousil dobře :-D. Topů bylo asi 7-8. Rozřadil je čas. Tolokonina a Radka nepostoupily."

Oficiální výslewdky semifinále jsou opravdu obdivuhodné. 8 topů rozřazených časem, První Angelika Rainer za 5:27, Lucka druhá za 6:09 o 36 sekund pomalejší, třetí Stéphanie Maureau, kterou Lucka ještě vloni považovala za nedostižný vzor, o 38 sekund za Luckou, za ní těsně Ljudmila Badaljan s rozdílem 11 sekund. O pouhých 6 sekund pomalejší vítězka ze Saas Fee Anna Galljamova. Dalších 6 sekund za ní Barbara Zwerger a Korejky Woon Wha Jeong a Woon Seon Shin, všechny s odstupem přesně 6 sekund od předchozí. Toto jsou finalistky a v největší výhodě bude Woon Seon Shin, která nemá co ztratit. 

Jak stavěči postavili cesty, že v kvalifikaci byly jen dva topy a v semifinále osm, je záhadou. Překvapením je vypadnutí Bulharky Radky Petkové a vítězky z Koreje Marie Tolokoniny. Finále žem je zítra od půl druhé, tak koukejte a fanděte. Sílu našich myslí bude Lucka cítit jako oporu :-)

Sobota 13:00 Lucka spadla asi ve dvou třetinách kvalifikační cesty, obsadila 11. místo a postoupila do odpoledního semifinále. Poté šli s Liborem do hotelu přebrušovat hrty cepínů, protože použité chyty vyžadují jiný tvar špiček.

Rumunští pořadatelé jsou velmi agilní, aktuální fotoalbum na Facebooku najdete zde

První v kvalifikaci skončila Angelika Rainer (Itálie) před Ljudmilou Badaljan (Rusko, obě TOP), třetí Barbara Zwerger (Itálie, 9.18), další pořadí : 4. Maureau (F), 5. Tolokonina (Rus), 6. Anna Galljamova (Rus), 6. Felicitas Feller (CH), 8. Jeong Woon Wha (KOR), 8. Radka Petkova (BG), 10. Jenny Lavarda (I), 11. Lucka Hrozová, 12. Kulikova (Rus), 13. Naděžda Galljamova  (Rus) a 13. Shin Woon Seon (KOR), 15. Marianne Van der Steen (NED), 16. Ionita Ioana (RO) a Tjaša Kosić (SLO), 18. Guilia Venturelli (I).

Do semifinále nepostupují Irina Bagajeva, Licija Brkan (Chorvatsko), Viktoria Šabalina (Rusko) a Dilara Džafarova (Azerbajdžán) 


Vloni byla Lucka Hrozová v Busteni devátá, v roce 2009 měla bronzovou medaili a při svém prvním startu v roce 2008 byla Lucka devátá, Jitka Mázlová osmá a Sylvie Rajfová jedenáctá. Míra Matějec a Honza Olt v Busteni ještě nestartovali. Podle zprávy Libora Hrozy staršího, Míra Matějec a Honza Olt, kteří byli také přihlášeni, nejeli (Honza musí dělat do školy, Míru nespustili z práce v Singing Rocku), takže nás bude opět reprezentovat jen Lucka. Spolu se Slováky Ďuro Švingálem a Jožo Leškem, kteří přisedli cestou, dorazili po 24hodinové cestě do Busteni, ohrožováni kamiony a cikánskými povozy. 

 

 

Mistrovství světa v Busteni

 

Mistrovnství světa se bude konat v drytoolingu na obtížnost, na rychlost je to "pouze" závod Světového poháru. 

Pořadatel: UIAA, Rumunský horolezecký klub (CAR), Federatia Romana de Alpinism si Escalada (FRAE) a radnice města Busteni

Stránky závodu: http://www.iwcbusteni.ro/

Výsledkové listiny jsou zde

Startovní listina obtížnosti je zde

Přímý přenos zde

 

Program 

Sobota 5. 2. 2011

9:15 - 14:00 kvalifikace obtížnost

15:45 - 17:45 semifinále obížnost ženy

18:00 - 19:30  kvalifikace rychlost muži

19:30 - 20:10 finále rychlost muži

20:30 - 21:15 kvalifikace rychlost ženy

21:15 - 22:00 finále rychlost ženy

Neděle 6. 2. 2011

9:15 - 12:15 semifinále obtížnost muži

13:30 - 15:00 finále obtížnost ženy

16:15 - 18:00 finále obtížnost muži

18:45 - 19:45 předávání cen

 


[Akt. bodový průměr: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Veronika Jandíková | Vydáno dne 06. 02. 2011 | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Veronika Jandíková, Petr Jandík

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme

Související články:
Aneta Loužecká mistryní světa a vítězkou Světového poháru v rychlosti. (18.02.2024)
MS v ledolezení Edmonton (17.02.2024)
Loužecká čtvrtá v Sunderlandu a třetí celkově (10.02.2024)
MČR 2024 v ledolezení na rychlost (31.01.2024)
SP v ledolezení Saas Fee obtížnost (28.01.2024)
SP v ledolezení Saas Fee - rychlost: Loužecká stříbrná (26.01.2024)
Loužecká stříbrná v Ouray (22.01.2024)
SP v ledolezení Cheongsong: Loužecká zlatá v rychlosti (13.01.2024)
Dry Tool Cup Brno 2023: Loužecká a Bosshard (02.12.2023)
Kalendář ledolezeckých závodů (27.10.2023)
EP v ledolezení Oulu: Devin a Van Der Steen (26.02.2023)
EP v ledolezení Skotsko: Virgile Devin a Marianne van der Steen (17.02.2023)
Světový pohár 2023 v drytoolingu (29.01.2023)
SP v ledolezení Saas Fee: Ladevant Louna a Sina Götz (27.01.2023)
Ouray Ice Festival (22.01.2023)
SP v ledolezení v Champagny-en-Vanoise (21.01.2023)
SP v ledolezení Cheongsong: Heeyong Park a Petra Klingler (21.01.2023)
MM Holandska (10.12.2022)
UIAA Ice Climbing European Cup 2022/23 (05.12.2022)
Loužecká šestá v Žilině (27.11.2022)
Světové poháry UIAA v ledovém lezení v Rusku zrušeny (26.02.2022)
ME v ledolezení Oulu (19.02.2022)
Mistrovství Severní Ameriky v drytoolingu - Ouray (05.02.2022)
MS dospělých a mládeže v ledolezení (30.01.2022)
Loužecká zlatá i bronzová v Ouray (29.01.2022)
Skialpinismus na ZOH (13.08.2021)
SP v ledolezení Kirov: Loužecká sedmá (07.03.2021)
Loužecká třetí v boulderingu na MS mládeže (02.03.2021)
ME v ledolezení Champany: Loužecká čtvrtá a šestá (27.01.2021)
Ouray Ice Festival live (21.01.2021)
EP v drytooligu Žilina (08.12.2020)
SP v ledolezení Saas Fee: Tolokonina a Louna Ladevant (25.01.2020)
SP v ledolezení Čangčun, Čína: Loužecká 9. (04.01.2020)
MS v ledolezení Kirov: Kuzovlev a Woonseon Shin (10.03.2019)
SP v ledolezení Denver: Glatthard a Tolokonina (22.02.2019)
SP v ledolezení Saas Fee: Glatthard a Woonseon Shin (31.01.2019)
SP v ledolezení Cheongsong: Kuzovlev a Tolokonina (12.01.2019)
SP v ledolezení Kirov (04.03.2018)
EP v ledolezení (25.02.2018)
SP v ledolezení Hohhot (04.02.2018)
ICWC Cheongsong, závod překvapení (15.01.2017)
ICWC Beijing 7. - 9.1. (09.01.2017)
ICWC Durango (20.12.2016)
Prozatímní kalendář ICWC (30.07.2016)
SP v ledolezení a ME Rabenstein: Svoljšak a Song (31.01.2016)
ICWC 3: Saas Fee pro Rusy, Dvořáček 12. (24.01.2016)
Ouray: Lucka první a třetí mezi chlapy (21.01.2016)
SP v drytolingu Cheongsong: Tolokonina a Hee Yong Park (17.01.2016)
Ledolezecká sezóna končí v Kirově (08.03.2015)
Vírský cepín - MČR v lezení na rychlost (15.02.2015)
MS v ledolezení na obtížnost a SP na rychlost (01.02.2015)
SP v ledolezení Cheongsong (13.01.2015)
2. kolo slovenského poháru ve drytoolingu (19.11.2014)
ME v ledolezení Ufa: Lucka Hrozová bramborová, Česko třetí v týmech (02.03.2014)
Ve Víru rychlosti Hrozová a Dvořáček (16.02.2014)
SP v Rabensteinu zrušen! (14.02.2014)
Martina Kratochvílová a Janez Svoljšak mistry světa juniorů (09.02.2014)
SP v drytoolingu Champagny-en-Vanoise, France (01.02.2014)
SP v ledolezení Saas Fee (27.01.2014)
Světový pohár v ledolezení Saas Fee od zítřka (23.01.2014)
SP v drytoolingu Busteni (17.01.2014)
SP v drytoolingu Cheongsong (12.01.2014)
Světový pohár ICWC se rozbíhá (09.01.2014)
Drytooling v Bozemanu (04.01.2014)
Black Diamond Drytool cup 2013 (10.12.2013)
Lucka v Bratislavě (20.11.2013)
K2 Drytoolcup 2013 (20.11.2013)
Kalendář závodů v ledolezení (02.08.2013)
Světový pohár v ledolezení Kirov - Lucka Hrozová bronzová! (18.03.2013)
Světový pohár v Busteni: Hrozová zlato! (09.02.2013)
Rabenstein, třetí kolo SP v ledolezení (28.01.2013)
Světový pohár v ledolezení v Saas Fee: Hrozová bronz (24.01.2013)
Mistrovství světa v Cheonsongu (14.01.2013)
Black Diamod Drytool Cup (11.12.2012)
Gutovka drytool cup 2012 (06.12.2012)
Rekord v paragánech (29.11.2012)
Finále Světového poháru v Kirově: Hrozová stříbrná (10.03.2012)
MČR v ledovém rychlolezení (27.02.2012)
SP v Busteni 2012: Lucka šestá, Míra devátý (22.02.2012)
Glace Glise: Bendler a Hrozová (19.02.2012)
SP v ledolezení Busteni (11.02.2012)
Světový pohár v ledolezení Champagny-en-Vanoise: Hrozová bronz (05.02.2012)
Rabenstein 2012 (31.01.2012)
Světový pohár v Saas Fee (21.01.2012)
Fotogalerie ze Saas Fee (21.01.2012)
Hrozová bronzová v Cheongsongu (18.01.2012)
Světový pohár v ledolezení Cheongsong (15.01.2012)
Videa z Kanderstegu 2012 (15.01.2012)
ICE Climbing festival Kandersteg 2012 (09.01.2012)
Začíná ledolezecká sezóna (01.01.2012)
MČR drytooling: fotogalerie (13.12.2011)
Blue Cave Cup 2011 (18.05.2011)
Hrozová stříbrná ve Světovém poháru (08.03.2011)
MS v rychlosti a SP v obtížnosti v Kirově (08.03.2011)
Evropský pohár českou kořistí (19.02.2011)
Lucie Hrozová čtvrtá na Mistrovství světa (08.02.2011)
Adrex Ice Run (04.02.2011)
Hrozová stříbrná v Saas Fee (24.01.2011)
Světový pohár v Saas Fee (23.01.2011)
Hrozová v Koreji bronzová (09.01.2011)
Závod světového poháru v drytoolingu v korejském Cheongsongu (09.01.2011)
Otevřené mezinárodní MČR v drytoolingu, Hrozová bere všechno (30.12.2010)
Europa cup Eisklettern 2010/2011 (11.11.2010)
Hrozová pátá v SP v ledu (10.02.2010)
Saas Fee - Hrozová čtvrtá (23.01.2010)
Světový pohár ve Val Daone: Lucka bronz (18.01.2010)
SP v Kirově: Hrozová čtvrtá (12.01.2010)
SP Kirov: Lucka ve finále (08.01.2010)
Tak nám zase přituhlo…. (22.12.2009)Komentář ze dne: 04.02.2011 15:30:31     Reagovat
Autor: [pjandik] - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Fadím
Lucka vyhraje, Míra postoupí do finále a Voltmetr už nebude nervózní a změří napětí:-) Makejte bando, ať je čím se chlubit.
1 0

Komentář ze dne: 04.02.2011 16:50:25     Reagovat
Autor: [pjandik] - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek:
škoda, Lucka tam bude zase sama.
1 0

Komentář ze dne: 04.02.2011 19:34:06     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Míra M. (@)
Titulek: hodně štěstí
Budu aspoň na dálku držet palce, snad to Lucka bez podpůrného týmu zvládne:-)
1 0

Komentář ze dne: 05.02.2011 14:54:57     Reagovat
Autor: [pjandik] - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: hodně štěstí
Má tam Libora a spřízněné duše slovenské, tak to tak hrozné nemude.
0 0

Komentář ze dne: 05.02.2011 09:32:00     Reagovat
Autor: [pjandik] - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: online přenos
Funguje někomu online přenos? Na Safari vůbec a na FF vidím jen startovní listiny, ale obrázek nic.
0 0

Komentář ze dne: 05.02.2011 10:28:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re: online přenos
Funguje na chrome. Jinak Lucka spadla v asi 2/3cesty.
0 0

Komentář ze dne: 05.02.2011 10:39:55     Reagovat
Autor: [pjandik] - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Re: online přenos
To by mělo na postup stačit, doufejme. Díky
0 0

Komentář ze dne: 05.02.2011 10:55:42     Reagovat
Autor: [pjandik] - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Re: online přenos
Mně to funguje pod Windows v Exploreru. Pod MacOS X nula bodov,
0 0

Komentář ze dne: 05.02.2011 14:23:17     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Šampon (@)
Titulek: FOTKY
Na FB jsou již fotky z rumunska zde je zrovna Lůca http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=143824192344955&se t=at.143572125703495.29476.142898939104147.1475629856&pid=26 3064&id=142898939104147
0 0

Komentář ze dne: 05.02.2011 14:46:33     Reagovat
Autor: [pjandik] - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: FOTKY
Rumuni jsou velmi agilní, fotky tam dávají hodně rychle a výsledky jsou taky brzo. Jednoznačně nejlepší pořadatelé na celém SP. Dal jsem odkaz na celé album přímo do článku. Pro rychlejší orientaci - Lucka leze ve světlých kalhotech, vzadu má helmu zelenou s červenou mašlí, aby ji našli a červené triko. Poznávací znamení - reklama NOrdBlanc a Ravetlik :-)
0 0

Komentář ze dne: 06.02.2011 13:13:01     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: přenos
Jede někomu online přenos?
0 0

Komentář ze dne: 06.02.2011 14:01:30     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Kuba (@)
Titulek: Re: přenos
Já to viděl celé. Lucka vypadla v ledové převisu půl minuty před limitem, dost spěchala a vypadla z toho.Presku, myslím, necvakla a cepoše jí zůstali v ledu.
0 0

Komentář ze dne: 06.02.2011 15:03:55     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: brambora
Dík za report. Já jsem Lucku zahlídl jen asi na půl minuty a pak se mi to zase kouslo.
Brambora je taky dobrá, mohlo to dopadnout i hůř, když vzpomeneme třeba na Radku Petkovou v Saas Fee, kdy šla do finále první a skonšila poslední.
Mluvil jsem s Liborem - Lucka tu expresku cvakla.

Každopádně si Lucka oroti loňsku dost polepšila, vloni nebyla ani ve finále.
0 0

Komentář ze dne: 06.02.2011 18:56:44     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Martin (@)
Titulek: Re: brambora
No, oproti loňsku si Lucka polepšila, ale oproti bronzovému předloňsku zase pohoršila. V té konkurenci je bramborový výkon výborný.:-) Celkové výsledky nějak nejsou, ale Tolokonina musela být za Luckou, když víme umístění prvních čtyř. Co mě nejvíc zaráží, jakým způsobem do finále Chabalin vecpal svoji dceru Tolokoninu. Musel to udělat až několik hodin po oficiálním vyhlášení, výsledky semifinále na UIAA jsou pořád ještě ty původní a ani na rumunských stránkách nejsou ty změněné k dispozici. Nevím přesně, ale myslím, že na podání protestu je limit do 30 minut po ofic.vyhlášení.
0 0

Komentář ze dne: 06.02.2011 20:48:02     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: finále
No znáš to, někteří jsoiu si rovní a někteří rovnější. Co si asi myslíš, že si tak mohli povídat rozhodčí Šabalin, když vedl v některých závodech svou dceru Tolokoninu z izolace na plac a dohlížel, aby jí nikdo neradil.. :-)

Říklám, našinec musí trénovat jako Klapzubova jedenáctka - všechno se píská proti nim a stejně musejí vyhrát.

Jednoznačné je, že i na rumuských stránkách je startovní listina finále s devíti babama a Bazbara Zwerger, která byla původně sedmá, nastoupila z devátého místa, takže první. Šabalin si asi netrouf ji vyšoupnout z finále, tak zvedli počet.
Libor z toho byl dost vedle jak se tam kašlalo na pravidla. Říkal něco jako že zlatej zobodlak, nebo tak nějak, ale moc jsem mu nerozuměl :-)
0 0

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci