Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
inzerce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najděte nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání Cookies

Rock Master


Arco-stěna pro Rock Masters na úpatí hraduRock Master Arco 2006 - AKTUALIZACE

Celkové výsledky a obrázky z přímého přenosu.


Celkovým vítězem kombinovaného závodu Rock Master (OS + pracovní cesta) se stal Španěl Julian Ramón Puigblanque, který byl nejlepší na OS i v pracovní cestě. Podívejte se na obrázky, sejmuté z přímého přenosu (nízká kvalita je způsobena snímáním z obrazovky, zdroj Digital Rock.de)

Julian Ramón Puigblanque, Rock Master Arco 2006Julian Ramón Puigblanque, Rock Master Arco 2006Julian Ramón Puigblanque, Rock Master Arco 2006Julian Ramón Puigblanque, Rock Master Arco 2006

Druhé místo obsadil Holanďan Jorg Verhoeven:

Jorg Verhoeven, Rock Master Arco 2006Jorg Verhoeven, Rock Master Arco 2006Jorg Verhoeven, Rock Master Arco 2006

Třetí místo obsadil náš Tomáš Mrázek, který vymyslel krásný no-hand rest zaklíněním kolena do sokolíku (poslední obrázek vpravo, těsně předtím než pustil obě ruce). V OS byl lepší, než Verhoeven, ale v celkovém součtu jím byl přesto předstižen:

Tomáš Mrázek, Rock Master Arco 2006Tomáš Mrázek, Rock Master Arco 2006Tomáš Mrázek, Rock Master Arco 2006Tomáš Mrázek, Rock Master Arco 2006

Duel vyhráli Tomáš Mrázek a Sandrine Levet:

Vítězové duelu-Tomáš MrázekVítězové duelu-Sandrine LevetVítězové duelu-Tomáš Mrázek a Sandrine Levet



Výsledky bouldering muži: 1. Nalle Hukkataival - Finsko, 2. Tomasz Oleksy - Polsko, 3. Ludovic Laurence - Francie

V sobotu a v neděli na začátku září se Arco stane centrem, ve kterém se ma stěně utkají pozvaní nejlepší světoví lezci. Závody se budou skládat s kombinace lezení jedné cesty na on sight a jedné "pracovní" cesty na RP. Další závod bude paralelní souboj o cenu Ennio Lattisiho, vyhrazený pro čtyři nejlepší závodníky Rock Master. Do závodů bylo zařazeno i lezení na rychlost a bouldering. Poleze se na umělé stěně postavené v romantické scenérii na louce pod hradem, na jehož ostrohu se konaly první Rock Masters v roce 1987.
Arco-stěna pro Rock Masters na úpatí hradu
Arco-stěna pro Rock Masters na úpatí hradu, foto: Petr Jandík


Mezi pozvanými závodníky jsou od nás Tomáš Mrázek na obtížnost, Libor Hroza a Jirka Švácha na rychlost a Helena Lipenská na boulder, ze zbytku světa Angela Eiter, Sandrine Levet, Jenny Lavarda, Natalia Gros a Maja Vidmar a muži David Lama, Tomáš Mrázek, Juan Puigblanque, Flavio Crespi a další.

Před vlastními závody bude v pátek 1. září vyhlášen výsledek dvou anket, a sice ceny "Salewa Rock Award" pro lezce, který nejvíce přispěl k pokroku v lezení na skalách a "La Sportiva Competition Award" pro závodníka, který dosáhl nejlepších výsledků v obtížnosti, boulderingu a rychlosti. Za finalisty Salewa Rock Award byli nominováni Daniel Andrada, Josune Bereciartu, Yuiji Hirayama, Chris Sharma a Maurizio Zanola (Manolo), finalisté La Sportiva Competition Award jsou Flavio Crespi, Angela Eiter a Tomáš Mrázek. Program:
  • Sobota 10.30 zahájení
    • 14.00 Rock master, on sight
    • 20.30 Paralelní závod na rychlost
    • 22.00 boulder ženy
  • Neděle
    • 9.30 Rock Master pracovní cesta
    • 14.00 boulder muži
    • 15.00 Duel, Ennio Lattisi Trophy
    • 16.30 předání cen
    • 18.00 Rock Master party
Vstupné: sobota odpoledne: 10 €, sobota večer 10 €, neděle celý den 15 €, permanentka na všechno 23 €.






Související články:
MČR v lezení na rychlost (08.12.2019)
Adam Ondra si z Toulouse odváží stříbro z kombinace a zaslouženou vstupenku do Tokia (01.12.2019)
Kvalifikační závod kombinace v Toulouse, finále ženy (01.12.2019)
Kvalifikační závod kombinace v Toulouse, Adam Ondra 2. (30.11.2019)
Kombinace v Toulouse, kvalifikace na OH - ženy (29.11.2019)
Olympijská kvalifikace kombinace v Toulouse (28.11.2019)
Světový pohár Xiamen: Adam Ondra zlatý (20.10.2019)
SP v obtížnosti Kranj: Adam Ondra TOP (29.09.2019)
HUDY DĚTSKÉ ZÁVODY 2019 (22.09.2019)
Záznam: 3. kolo Rock Point Českého poháru (13.09.2019)
Absolutní Horák 2019 (10.09.2019)
ME v boulderingu Zakopane: Mickael Mawem a Urska Repušič (07.09.2019)
Mistrovství světa v soutěžním lezení 2019 (27.08.2019)
MS Hachioji: Finále kombinace mužů - Tomoa Narasaki (21.08.2019)
MS Hachioji: Finále kombinace žen (20.08.2019)
MS Hachioji: Kombinace mužů, kvalifikace (18.08.2019)
MS Hachioji: Kvalifikace kombinace žen (18.08.2019)
MS Hachioji: Kříž vicemistrem v rychlosti (17.08.2019)
Adam Ondra potřetí mistrem světa (15.08.2019)
MS Hachioji - Obtížnost: Ondra a Garnbret (15.08.2019)
MS Hachioji - Bouldering:Tomoa Narasaki a Janja Garnbret (15.08.2019)
SP Briancon: obtížnost (21.07.2019)
SP Villars: Janja Garnbret a Sascha Lehmann, (06.07.2019)
Úspěch na EPM: Dvě medaile (01.07.2019)
SP Vail bouldering: Ondra 5., celkově 2. (09.06.2019)
SP boulderig Mnichov: Ondra stříbrný (19.05.2019)
SP rychlost-bouldering Wujiang: Ondra 14. (05.05.2019)
SP Chongqing - bouldering a rychlost (28.04.2019)
SP Moskva, rychlost a bouldering: Adam Ondra stříbrný (14.04.2019)
LOH Paříž 2024: Dvě sady medailí pro závodní lezení o krok blíž (29.03.2019)
Finále ČP na SMíchOFFě (23.03.2019)
Kdo pojede na olympiádu? (06.11.2018)
ING MČR 2018 v lezení na obtížnost - finále (28.10.2018)
MČR 2018 v lezení na obtížnost Zličín kvalifikace a semifinále (27.10.2018)
SP v lezení na obtížnost Kranj: Stefano Ghisolfi a Jain Kim (29.09.2018)
Adam Ondra: Cesta do Tokya (30.08.2018)
SP Arco: Jacob Schubert a Janja Garnbret (28.07.2018)
SP Briancon: Konečný v semifináíle (20.07.2018)
SP Chamonix (L,S): Stefano Ghisolfi a Jessica Pilz, Konečný 9. (14.07.2018)
Jan Kříž akademickým mistrem světa (22.06.2018)
EYC: čtyři finále a jedno zlato (18.06.2018)
SP v boulderingu Vail: Puccio a Sugimoto (10.06.2018)
Čeští lezci excelovali na ME mládeže, Konečný obhájil zlato (29.05.2018)
MEJ Imst: Jakub Konečný mistrem Evropy (27.05.2018)
SP bouldering a rychlost Moskva (22.04.2018)
Pravidla nominace na Olympiádu (20.03.2018)
SP v ledolezení Saas Fee: Děngin a Song (19.01.2018)
MČR na rychlost (17.12.2017)
Mistrovství Slovenska v lezení na obtížnost (13.12.2017)
Finále SP v obtížnosti Kranj (11.11.2017)
DataTrust MČR 2017 (29.10.2017)
MEJ Slaný (16.09.2017)
MEJ v boulderingu Slaný - videopřenosy (14.09.2017)
Adam Ondra vyhrál Duel (27.08.2017)
SP Arco, rychlost a obtížnost (26.08.2017)
SP a ME v boulderingu Mnichov:Stráník 15. (21.08.2017)
SP Briancon: Obtížnost (28.07.2017)
Světové hry: Libor Hroza 8. (22.07.2017)
Světový pohár v Chamonix (13.07.2017)
SP Villars, obtížnost a rychlost (08.07.2017)
ME v lezení na rychlost a obtížnost: Adam stríbrný (01.07.2017)
SP v boulderingu Navi Mumbai (25.06.2017)
SP Tokyo, bouldering: Garnbret a Rubcov (06.05.2017)
SP Nanjing: Watabe a Coxsey (30.04.2017)
SP Chongquing, rychlost a bouldering (22.04.2017)
SP Meiringen:Kokoro Fuji a Shauna Coxey (08.04.2017)
Jak to bude na Olympiádě (14.03.2017)
SP v lezení na obtížnost Kranj (27.11.2016)
Mistrovství světa mládeže Guangžou (13.11.2016)
Jickovická 24, model 2016 (10.10.2016)
Ftime Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2016 (10.10.2016)
O stavění MS s Honzou Zbrankem (06.10.2016)
MČR v boulderingu (25.09.2016)
Adam Ondra o MS v Paříži (23.09.2016)
MS v lezení Paříži v neděli: Adam Ondra mistrem stvěta (18.09.2016)
MS v lezení Paříži v sobotu:Ondra stříbrný v boulderingu, Hroza sedmý (17.09.2016)
MS v lezení Paříži v pátek: Ondra, Hroza a Kříž ve finále (16.09.2016)
MS v Paříži ve čtvrtek: Ondra a Konečný v semifinále obtížnosti (15.09.2016)
MS Paříž ve středu: Adam v semifinále (14.09.2016)
MS v lezení Paříži začalo (14.09.2016)
Konečný mistrem Evropy mládeže (04.09.2016)
Rockmaster Arco: SP v obtížnosti a rychlosti (28.08.2016)
SP v obtížnosti IMST: Škofic a Röcková (18.08.2016)
SP Briancon, obtížnost (23.07.2016)
SP Villers - obtížnost,rychlost (15.07.2016)
SP Chamonix. obtížnost a rychlost: Hroza stříbrný (10.07.2016)
SP bouldering Innsbruck: Stráník šestý (21.05.2016)
SP bouldering Navi Mumbai (15.05.2016)
SP Nanjing: Hroza opět druhý a celkově vede (08.05.2016)
SP Chongqing - boulder a rychlost: Hroza zahájil stříbrem (02.05.2016)
Kalendář závodního lezení (03.03.2016)
Momentky z Kranje (16.11.2015)
Finále Světového poháru Kranj: Ondra dvojité zlato (14.11.2015)
SP Wujiang: Ondra zlatý, Hroza stříbrný (26.10.2015)
SP Stavanger: Ondra stříbrný (22.08.2015)
IFSC Worldcup 2015 výsledky bouldering (16.08.2015)
SP v boulderingu Mnichov: Stráník stříbrný! (15.08.2015)
Startovka v Imstu (27.07.2015)
SP v lezení na obtížnost Briancon (18.07.2015)
Adam Ondra vicemistrem Evropy (13.07.2015)
Libor Hroza zlatý v Chamonix (12.07.2015)
SP v lezení na rychlost a obtížnost, Chamonix (10.07.2015)
SP v boulderingu a rychlosti Haiyang (28.06.2015)
Finále SP v obtížnosti Kranj:Adam zlatý a bronzový (16.11.2014)
SP Inzai: Adam Ondra zlato (26.10.2014)
SP Wujiang, rychlost, obtížnost: Hroza opět stříbrný (19.10.2014)
Světový pohár Mokpo - Libor Hroza stříbrný (12.10.2014)
Mistrovství ČR v lezení na rychlost SAMBARSPEED (10.10.2014)
MS mládeže Noumea: Jan Kříž juniorským mistrem světa! (22.09.2014)
MS Gijón: Adam Ondra dvojitým místrem světa! (14.09.2014)
MS Gijón: semifinále obtížnosti - Adam topuje (13.09.2014)
MS Gijón: Finále rychlosti (12.09.2014)
MS v rychlosti a obtížnosti Gijon (12.09.2014)
adidas Continental Beskydskou sedmičku vyhráli Žákovský a Najvert (10.09.2014)
Krumlovský Doják 2014 (04.09.2014)
SP na rychlost, Arco: Hroza zlatý se světovým rekordem (31.08.2014)
SP v obtížnosti Imst: Zlato pro Adama Ondru. (03.08.2014)
SP Briancon: Ondra osmý (21.07.2014)
SP Chamonix, obtížnost a rychlost (18.07.2014)
SP Haijang: Rychlost, obtížnost i boulder (20.06.2014)
SP v boulderingu Innsbruck: Ondra stříbrný (17.05.2014)
iRCC Wolfsberg (12.05.2014)
SP Baku: druhé kolo (04.05.2014)
Světový pohár v Chongquingu: Hroza bronzový (02.05.2014)
iRCC Zagreb: medaile pro české děti (08.04.2014)
iRCC Tarvisio (ITA) (26.03.2014)
Kalendář závodů IFSC 2014 (03.02.2014)
MČR v Kladně: Rychle a zběsile (04.12.2013)
Světový pohár v obtížnosti Kranj: Adam Ondra stříbrný (17.11.2013)
Adam Ondra: zlato ve Valence (02.11.2013)
Světový pohár Wujiang: Hroza 7., celkově stříbrný (21.10.2013)
Hroza stříbrný v Mokpu (13.10.2013)
Adidas Outdoor Prague 2013 (01.10.2013)
Světový pohár Perm: Hroza stříbrný (29.09.2013)
SP v lezení na obtížnost Puurs (22.09.2013)
GRAND PRIX Holešovice (11.09.2013)
Libor Hroza zlatý v Arcu (07.09.2013)
Bouldering: SP Mnichov a ME Eindhoven (05.09.2013)
SP v obtížnosti Imst (09.08.2013)
Mistrovství Evropy Chamonix: Hroza mistrem Evropy (07.08.2013)
World Games: Hroza pátý (04.08.2013)
Světový pohár IFSC v obtížnosti Briançon (21.07.2013)
Speed project (18.07.2013)
SP na rychlost v Baku (23.06.2013)
Lezení na olympiádě nebude (29.05.2013)
Světový pohár Chongquing: Hroza stříbrný (31.03.2013)
Světový pohár v ledolezení 2013 (13.12.2012)
Světový pohár v obtížnosti v Kranji (19.11.2012)
Světový pohár v Puursu (23.09.2012)
MS Paříž 2012: Bouldering žen, obtížnost a rychlost mužů. Hroza stříbro, Ondra bronz (16.09.2012)
MS 2012 Paříž: Bouldering mužů a obtížnost a rychlost žen (16.09.2012)
MS lezení v Paříži (15.09.2012)
Francouzi ukradli Hrozovi světový rekord (15.09.2012)
Neoficiální světový rekord Libora Hrozy (09.09.2012)
Arco Rock Master (02.09.2012)
Hroza bronzový v Arcu (01.09.2012)
Světový pohár v boulderingu, Mnichov (25.08.2012)
Závod Světového poháru v Imstu (11.08.2012)
Světový pohár v lezení na rychlost (30.07.2012)
Závod Světového poháru v Brianconu (26.07.2012)
Chamonix: Světový pohár se rozbíhá (13.07.2012)
Světový pohár v boulderingu Log Dragomer (21.04.2012)
Světový pohár v boulderingu a rychlosti Chongquing: Hroza stříbrný (17.04.2012)
Světový pohár v lezení na obtížnost (28.11.2011)
Finále SP v obtížnosti Barcelona (27.11.2011)
Světový pohár v obtížnosti Kranj (20.11.2011)
Svěťák v roce 1989 (11.11.2011)
Světový pohár v obtížnosti je na Blízkém východě (22.10.2011)
SP v rychlosti a obtížnosti v Čangži (08.09.2011)
SP Si-Ning, rychlost, obtížnost (03.09.2011)
Mistrovství světa mládeže v Imstu (29.08.2011)
SP ve Val Daone: Zrušeno finále (09.08.2011)
Světový pohár v Brianconu:Schubert a Vidmar (31.07.2011)
Světový pohár v Chamonix: Hroza stříbrný, Ondra nepostoupil (13.07.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu Sheffield (03.07.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu v Barceloně (26.06.2011)
24 hodin na koloběžce (29.05.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu a rychlosti v Miláně. (17.04.2011)
MČR 2010 Brno (31.12.2010)
Jak lezou Mistři v obtížnosti (18.12.2010)
Mistrovství ČR v rychlolezení doménou Hrozových (12.12.2010)
Světový pohár v obtížnosti v Kranji, Slovinsko (14.11.2010)
Horyinfo na Jickovické 24 (15.10.2010)
Závod SP v Puursu - Ondra bronzový (25.09.2010)
Mistrovství Evropy: Ondra vicemistrem Evropy v obtížnosti i v boulderu (18.09.2010)
ME 2010 IMST: Hroza bronzový (16.09.2010)
SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2010 (14.09.2010)
Závod světového poháru v korejském Chuncheonu - obtížnost, rychlost (30.08.2010)
Závod světového poháru v čínském Siningu: Ondra vítězí (21.08.2010)
Rock Master 2010 Arco: Hroza vyhrál rychlost, Ondra duel. (18.07.2010)
SP Chamonix: Hroza vyhrál rychlost (13.07.2010)
Noc a den v sedle koloběžky (21.05.2010)
Bergans Český pohár ve skialpinismu 2010 (29.01.2010)
Horolezecká čtyřiadvacetihodinovka (06.01.2010)
MČR 2009 (04.01.2010)
Akce Kulový blesk (08.12.2009)
Aupeak Drytooling Cup `09 (05.12.2009)
Mistrovství ČR v lezení na obtížnost 2009 (02.12.2009)
Patxi Usobiaga, nebo Adam Ondra? ONDRA! (15.11.2009)
SP Brno finále: Jakob Schubert a Jain Kimová (07.11.2009)
Semifinále SP v Brně: Mrázkův návrat (07.11.2009)
Kvalifikace v Brně skončila úspěchem českých barev (06.11.2009)
Elita se sjíždí do Brna (05.11.2009)
Světový pohár v Brně (22.10.2009)
Adam Ondra vyhrál v Puursu (29.09.2009)
Ferrata Race Dachstein (23.09.2009)
Rock Master, Arco (08.09.2009)
SP v obtížnosti IMST - druhé zlato! (26.08.2009)
SP Barcelona - Adam zlatý! (12.08.2009)
Hroza vítězem závodu Světového poháru (04.08.2009)
Outdoor Speedcup Friedrichshafen (19.07.2009)
Ondra proti Sharmovi (16.07.2009)
MS 2009 v Xiningu - Adam Ondra vicemistrem světa (04.07.2009)
SAMBAR Steel 09 (14.05.2009)
SAMBAR Steel 09 (31.03.2009)
Slovácké OUPN 2009 (16.03.2009)
Mistrovství Evropy ve skialpinismu 2009 (25.02.2009)
BERGANS - Český pohár ve skialpinismu 2009 (08.02.2009)
Držte mi palce do Saas Fee (20.01.2009)
LOAP ČSP, MČR v indoor drytoolingu (08.12.2008)
MČR 2008 v lezení na rychlost a obtížnost (30.11.2008)
Mrázek v SP druhý v obtížnosti a třetí v kombinaci (16.11.2008)
LOAP-ČSP v drytoolingu vyhráli Švingál a Hrozová (08.11.2008)
Mistrovství Evropy v Paříži (28.10.2008)
LOAP Česko-slovenský pohár v indoor drytoolingu začíná! (23.10.2008)
Chamonix a Val di Daone (25.07.2008)
SAMBAR STEEL 2008 (28.05.2008)
24 hodin le Stromovka (16.05.2008)
Pozvánka na 2. ročník Sambar Steel (13.05.2008)
Stříbrná radost Karolíny Grohové (03.03.2008)
CCCP - neobvyklé závody (02.02.2008)
ČHS zbrojí na Světový pohár v ledolezení (26.12.2007)
Sobota plná sportu na Cibulce (14.12.2007)
Mistrovství České republiky 2007 (06.12.2007)
Hrozová leze za Turky (27.11.2007)
Tradičně netradiční závody (22.11.2007)
Mrázkova poslední šance (17.11.2007)
Mistrovství ČR v indoor drytoolingu (14.11.2007)
ČESKÝ POHÁR VE SPORTOVNÍM LEZENÍ (14.11.2007)
Edita Vopatová (22.10.2007)
MS v lezení Aviles (28.09.2007)
Rychlolezecké závody na Kladně (06.09.2007)
Mistovství světa mládeže (30.08.2007)
Mrázek vyhrál v Šanghaji (12.08.2007)
Sambar Steel 2007 (01.06.2007)
Pozvánka na závody -PR- (27.04.2007)
Mrázek 3. na ME v boulderingu (19.03.2007)
Závody v Otrokovicích (21.02.2007)
IWC Busteni - poslední závod SP (11.02.2007)
IWC Valle di Daone a Saas-Fee (07.02.2007)
Pelikán 16. v Saas Fee (04.02.2007)
Závody v Otrokovicích (01.02.2007)
Příborský Pavuk (09.01.2007)
Mistrovství ČR na obtížnost (18.12.2006)
Sherpa Rallye 2006 (01.11.2006)
Nescafé Boulder Projekt 2006 (26.09.2006)
Čerťákovský satan (30.08.2006)
Adventure Race 2005 (16.11.2005)
AdrenalinCup (16.11.2005)
Poděbradka Bike Adventure (16.11.2005)
SP ve Val Daone: Zrušeno finále (00.00.0000)
| Autor: Petr Jandík | Vydáno dne 02. 09. 2006 | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Petr Jandík

Komentář ze dne: 30.08.2006 12:09:11     Reagovat
Autor: neregistrovaný - pítr (@)
Titulek: A co Kostruhová?
To by mne zajímalo, proč na bouldering nepozvali Věru Kostruhovou? Mylím, že měla lapší výsledky, než Helena Lipenská. Možná, že počítali s tím, že jako Mrázova manažerka tam pojede stejně, tak je to za jedny náklady?
0 0

Komentář ze dne: 03.09.2006 19:41:42     Reagovat
Autor: neregistrovaný - honza (@)
Titulek: obrázky
Ty obrázky jsou pěkně mizerrný....
0 0

Komentář ze dne: 03.09.2006 19:56:03     Reagovat
Autor: neregistrovaný - gil (@)
Titulek:
to mráza pěkně v duelu oplatil těm dvěma, co?
0 0

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci
anketa