Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
redakce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najdete nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání Cookies



Rychlost na SP v Chamonix



Finále

V páteční kvalifikaci jako obvykle měli převahu Indonésané a Polky, neztratily se ani USA, nebo Kazachstán. Janu Křížovi se příliš nedařilo. Finále bylo pohromou favoritů.


 

Vítěz a vítězka rychlosti v Chamonix
Vítěz a vítězka rychlosti v Chamonix, foto: Jan Virt - IFSC

 

Rychlost mužů vyhrál Indonésan Rahmad Adi Mulyono, který ve finále porazil Kazachstánce Rišata Kchajbulina (Ano, to je ten, co studoval v Brně), Bronzový je další Indonésan Raharjati Nursamsa. Světový rekordman Veddriq Leonardo měl hned v prvním finálovém kole ulitý start.
 
 Finálový pavouk mužů
Finálový pavouk mužů

 

 

Rychlost žen vyhrála Indonésanka Rjiah Sallsabillah, stříbrná je Francouzka Victorie Andrier a třetí opět Indonésanka Nurul Iqamah.
Finálový pavouk žen
Finálový pavouk žen

 

Kvalifikaci vyhráli Indonésan Veddriq Leonardo před Samuelem Watsonem z USA a dalším Indonésanem Raharjani Nursamsou a Polka Natalia Kalucka před Indonésankou Desak Made Rita Kursuma Dewi a svou sestrou Aleksandrou Kaluckou. Leonardo se s časem 4,98 přiblížil svému světovému rekordu časem 4,9 s. U žen rekord nepadl, protože světová rekordmanka Aleksandra Miroslaw nestartuje. K jejímu rekodru 6,25 se Kalucká časem 6,72 zdaleka napřiblížila.

 

Jan Kříž
Jan Kříž

 

Jan Kříž v prvním startu začal pěkně, ale chtěl více, než mohl. Přepálil tempo, "zakopl" o stup a zasekl se. Trasu doběhl v čase 6,87 s. Ve druhém startu to chtěl napravit, ale spadl. Výsledné 61. místo ze 77 startujících. Zajímavé je, že Jan Kříž používá startovací pozici, kdy drží první chyt levou rukou a pravou druhý chyt, stejně jako třeba Francouz Bassa Mawem. Většina ostatních drží první chyt oběma rukama. První běh Jana Kříže je v záznamu kvalifikace v čase 1:10:00, druhý v 1:52:30.

 

Rychlost v Chamonix
Rychlost v Chamonix , foto: Jan Virt-IFSC

 

 Velmi pěkně zalezl u nás známý Kazachstánec Rišat Kchajbullin na 4. místě s časem 5,05s. Nejlepší Číňan Jinguo Long je na 5. místě. Smůlu měli i borci zvučných jmen. Bývalý světový rekordman Kiromal Katibin z Infonésie spadl při obou startech, bývaký šampion Polák Marcin Dzienski byl penalizován za předčasný start.

Rychlost je disciplína náročná na přesnou koordinaci pohybů a kromě rychlých rukou a nohou vyžaduje také chladnou hlavu. Rozhodují setinky sekundy.

Celkové výsledky zde

 

Podívejte se na záznam. Mužské kvalifikace začíná v čase 1"05:30 prvními běhy. Výkon Veddriqa Leonarda je v čase 1:06:30. První běh Jana Kříže je v 1:10:00 a druhý v 1:52:30. Druhé běhy začínají od 1:48:23.






[Akt. bodový průměr: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Petr Jandík | Vydáno dne 08. 07. 2023 | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Petr Jandík

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme

Související články:
Světový pohár v Chamonix: Ai Mori a Colin Duffy (13.07.2024)
SP Innsbruck obtížnost: Jakob Schubert a Janja Garnbret (01.07.2024)
Adam Ondra se chystá na Budapešť (19.06.2024)
Mistry ČR Stráník a Smetanová (05.06.2024)
Olympijská kvalifikační série Šanghaj: Ondra bronzový (18.05.2024)
Zítra začíná olympijská kvalifikace (15.05.2024)
SP Wujiang (13.04.2024)
SP v obtížnosti WuJiang: Ai Mori a Sorato Anraku (24.09.2023)
Jan Štípek zlatý na MEM v obtížností i v EPM v boulderingu (20.09.2023)
SP Koper (obtížnost): Janja Garnbret a Sorato Anraku (09.09.2023)
Rockmasters duel: Adam Ondra a Janja Garnbret (01.09.2023)
MS Bern - kombinace muži: Jakob Schubert (12.08.2023)
MS Bern - kombinace ženy: Janja Garnbret (11.08.2023)
MS Bern - rychlost (11.08.2023)
MS Bern - kombinace (08.08.2023)
MS Bern - obtížnost muži (06.08.2023)
MS Bern - obtížnost ženy: Ai Mori (06.08.2023)
MS Bern - bouldering ženy:Janja Garnbret (05.08.2023)
MS Bern - bouldering muži: Mickael Mawem (04.08.2023)
Rozhovor s Eliškou Adamovskou (16.07.2023)
SP Briancon: Vika Lukan a Sorato Anraku, Adamovská stříbrná (16.07.2023)
SP Chamonix obtížnost: Jain Kim a Toby Roberts (09.07.2023)
SP Chamonix (07.07.2023)
SP v obtížnosti Villars: Schubert a Garnbretová (01.07.2023)
SP v obtížnosti a rychlosti Vilars: Kvalifikace (30.06.2023)
Širůčková bronzová na Evropských hrách (24.06.2023)
SP Innsbruck (bouldering, obtížnost): Janja bere všechno (16.06.2023)
SP bouldering Brixen (08.06.2023)
SP bouldering Praha, neděle, ženy: Oriane Bertone (04.06.2023)
SP v boulderingu Praha, sobota: Adam stříbrný (03.06.2023)
SP v boulderingu Praha: Adam v semifinále (01.06.2023)
Kdo nás bude reprezentovat na SP (ženy)? (30.05.2023)
Kdo nás bude reprezentovat na SP (muži)? (29.05.2023)
SP Salt Lake City - bouldering, rychlost (22.05.2023)
Štípek zlatý v Grazu, Mokroluský stříbrný (09.05.2023)
SP v rychlosti Jakarta: Nursamsa a Miroslawová (05.05.2023)
SP Soul, bouldering: Miho Nonaka a Mejdi Schalck (29.04.2023)
SP Soul rychlost: Leonardo a Miroslaw, světové rekordy (27.04.2023)
SP v boulderingu Hachioji: Brooke Raboutou a Mejdi Schalck (20.04.2023)
Světový pohár v boulderu - zvýhodněné vstupenky pro členy ČHS (10.03.2023)
MČR v obtížnosti Big Wall: Adamovská a Stráník (04.11.2022)
Světový pohár Jakarta: Yurikusa a Garnbretová (25.09.2022)
Světový pohár Edinburgh: Ai Mori a Jesse Grupper (09.09.2022)
Světový pohár Koper: Potočar a Mori (02.09.2022)
Finále ME mládeže v boulderingu (05.08.2022)
35. RockMaster Arco: Jakob Schubert, Chaehyun Seo a Jessica Pilz (30.07.2022)
SP Briancon pošestnácté: Jesse Grupper a Janja Garnbret (21.07.2022)
Marek Jeliga celkovým vítězem EP mládeže (20.07.2022)
SP Chamonix: Adam Ondra a Janja Garnbret (08.07.2022)
SP Villars - obtížnost: Garnbretová a Homma (03.07.2022)
SP v obtížnosti Innsbruck:Duffy a Garnbretová (25.06.2022)
SP Innsbruck bouldering: Duffy a Grossmanová (23.06.2022)
Akademické MS Innsbruck (16.06.2022)
SP v boulderingu Brixen: Flohé a Grossmanová (10.06.2022)
Evropský pohár v Arcu (05.06.2022)
Bouldering v Salt Lake City podruhé: Grossmanová a Ogata (30.05.2022)
SP boulderingu v Salt Lake City: Grossmanová a Schalck (23.05.2022)
SP v lezení na rychlost v Salt Lake City (23.05.2022)
Evropský pohár v boulderingu Klagenfurt (22.05.2022)
Kvalifikace na Olympiádu Paříž 2024 (17.05.2022)
Světový pohár IFSC v Soulu: Grossmanová a Fujii (08.05.2022)
Dva světové rekordy v Soulu (06.05.2022)
Světový pohár v Soulu (06.05.2022)
Evropský pohár v boulderu: Eva Maria Hammelmüller a Adam Ondra (01.05.2022)
Evropský pohár v boulderingu semifinále (01.05.2022)
Kvalifikace EP boulderu muži (30.04.2022)
EP v boulderingu v Praze (27.04.2022)
SP Meiringen, finále (10.04.2022)
SP bouldring Meiringen (08.04.2022)
SP v boulderingu přeložen (24.03.2022)
Test v Barceloně: López a Almendrosová (05.03.2022)
EB MOV: Zrušte nebo přesuňte akce v Rusku a Bělorusku. (26.02.2022)
Světový pohár v Moskvě zrušen (26.02.2022)
Nový závod Světového poháru v Číně bude ve formátu Paříž 2022 (22.12.2021)
Sportovní lezení doporučeno na LOH Los Angeles 2028 (11.12.2021)
MČR v obtížnosti Brno: Ondra a Adamovská (24.10.2021)
Kalendář závodů IFSC 2022 (05.10.2021)
MS Moskva 2021: Obtížnost: Schubert a Seo (21.09.2021)
MS Moskva 2021: Bouldering muži - Kokoro Fujii zlatý (18.09.2021)
MS Moskva 2021: Bouldering ženy pro Grosmanovou (18.09.2021)
Moskva 2021: Rychlost Boldyrev a Kalucká (16.09.2021)
MS v lezení Moskva 2021 (16.09.2021)
SP v obtížnosti Kranj: Janja Garnbret a Masahiro Higuči (06.09.2021)
Olympijská kombinace: zlato pro fenomenální Janju Garnbret (06.08.2021)
Adamovská a Ghisolfi našli zlato na konci duhy v Brianconu (19.07.2021)
SP v obtížnosti Briancon: Adamovská zlatá, Stráník bronzový (18.07.2021)
Laura Rogora a Sean Bailey zvítězili v Chamonix (14.07.2021)
SP Chamonix - obtížnost, Stráník bronzový (11.07.2021)
Multisportovní Mistrovství EVROPY 2022 (06.07.2021)
SP Villars - finále obtížnosti (04.07.2021)
SP Villars - obtížnost a rychlost (02.07.2021)
SP Innsbruck - obtížnost, bouldering: Janja Garnbret a Jakob Schubert (25.06.2021)
Tři medaile z EPM Imst (14.06.2021)
SP Salt Lake City: americký koncert (31.05.2021)
SP v boulderingu Salt Lake City: Adam zlatý! (23.05.2021)
ME mládeže Perm: Bernardová mistryní Evropy (06.05.2021)
Marco Scolaris a Debra Gawrych vedou IFSC do roku 2025 (26.04.2021)
SP v boulderingu Meiringen: Adam Ondra a Janja Garnbret (15.04.2021)
Nominace na Olympiádu jsou komplet (09.03.2021)
Zprávy z IFSC (19.02.2021)
Loužecká a Vrtík mistry ČR. (14.12.2020)
ME Moskva kombinace: Rubcov a Meškova, Adamovská třetí (26.11.2020)
ME Moskva 2000 - Obtížnost: Adamovská stříbrná. (24.11.2020)
ME Moskva: Mistry v boulderingu jsou Meškova a Kruder (23.11.2020)
ME Moskva: kvalifikace boulderingu (22.11.2020)
Baraščuková a Boldyrev mistry Evropy v rychlosti (21.11.2020)
Naši profesionální závodníci (04.11.2020)
MČR 2020 finále mužů (04.10.2020)
Kalendář závodů IFSC 2021 (03.09.2020)
Adam Ondra zaslouženě zlatý v Brianconu (23.08.2020)
SP v obtížnosti Briancon: Ondra a Rogora (21.08.2020)
Zahajuje Světový pohár v lezení ma obtížnost (19.08.2020)
Upravený kalendář závodů Světového poháru (28.06.2020)
IFSC odkládá červencové závody a MEmládeže (24.04.2020)
Akční plán IFSC (07.04.2020)
SP v ledolezení Cheongsong: M. Tomilov a Tolokonina (12.01.2020)
Aneta Loužecká 5. na Mistrovství Ruska (15.12.2019)
MČR v lezení na rychlost (08.12.2019)
Adam Ondra si z Toulouse odváží stříbro z kombinace a zaslouženou vstupenku do Tokia (01.12.2019)
Kvalifikační závod kombinace v Toulouse, finále ženy (01.12.2019)
Kvalifikační závod kombinace v Toulouse, Adam Ondra 2. (30.11.2019)
Kombinace v Toulouse, kvalifikace na OH - ženy (29.11.2019)
Olympijská kvalifikace kombinace v Toulouse (28.11.2019)
Světový pohár Xiamen: Adam Ondra zlatý (20.10.2019)
SP v obtížnosti Kranj: Adam Ondra TOP (29.09.2019)
HUDY DĚTSKÉ ZÁVODY 2019 (22.09.2019)
Záznam: 3. kolo Rock Point Českého poháru (13.09.2019)
Absolutní Horák 2019 (10.09.2019)
ME v boulderingu Zakopane: Mickael Mawem a Urska Repušič (07.09.2019)
Mistrovství světa v soutěžním lezení 2019 (27.08.2019)
MS Hachioji: Finále kombinace mužů - Tomoa Narasaki (21.08.2019)
MS Hachioji: Finále kombinace žen (20.08.2019)
MS Hachioji: Kombinace mužů, kvalifikace (18.08.2019)
MS Hachioji: Kvalifikace kombinace žen (18.08.2019)
MS Hachioji: Kříž vicemistrem v rychlosti (17.08.2019)
Adam Ondra potřetí mistrem světa (15.08.2019)
MS Hachioji - Obtížnost: Ondra a Garnbret (15.08.2019)
MS Hachioji - Bouldering:Tomoa Narasaki a Janja Garnbret (15.08.2019)
SP Briancon: obtížnost (21.07.2019)
SP Villars: Janja Garnbret a Sascha Lehmann, (06.07.2019)
Úspěch na EPM: Dvě medaile (01.07.2019)
SP Vail bouldering: Ondra 5., celkově 2. (09.06.2019)
SP boulderig Mnichov: Ondra stříbrný (19.05.2019)
SP rychlost-bouldering Wujiang: Ondra 14. (05.05.2019)
SP Chongqing - bouldering a rychlost (28.04.2019)
SP Moskva, rychlost a bouldering: Adam Ondra stříbrný (14.04.2019)
LOH Paříž 2024: Dvě sady medailí pro závodní lezení o krok blíž (29.03.2019)
Finále ČP na SMíchOFFě (23.03.2019)
Kdo pojede na olympiádu? (06.11.2018)
ING MČR 2018 v lezení na obtížnost - finále (28.10.2018)
MČR 2018 v lezení na obtížnost Zličín kvalifikace a semifinále (27.10.2018)
SP v lezení na obtížnost Kranj: Stefano Ghisolfi a Jain Kim (29.09.2018)
Adam Ondra: Cesta do Tokya (30.08.2018)
SP Arco: Jacob Schubert a Janja Garnbret (28.07.2018)
SP Briancon: Konečný v semifináíle (20.07.2018)
SP Chamonix (L,S): Stefano Ghisolfi a Jessica Pilz, Konečný 9. (14.07.2018)
Jan Kříž akademickým mistrem světa (22.06.2018)
EYC: čtyři finále a jedno zlato (18.06.2018)
SP v boulderingu Vail: Puccio a Sugimoto (10.06.2018)
Čeští lezci excelovali na ME mládeže, Konečný obhájil zlato (29.05.2018)
MEJ Imst: Jakub Konečný mistrem Evropy (27.05.2018)
SP bouldering a rychlost Moskva (22.04.2018)
Pravidla nominace na Olympiádu (20.03.2018)
SP v ledolezení Saas Fee: Děngin a Song (19.01.2018)
MČR na rychlost (17.12.2017)
Mistrovství Slovenska v lezení na obtížnost (13.12.2017)
Finále SP v obtížnosti Kranj (11.11.2017)
DataTrust MČR 2017 (29.10.2017)
MEJ Slaný (16.09.2017)
MEJ v boulderingu Slaný - videopřenosy (14.09.2017)
Adam Ondra vyhrál Duel (27.08.2017)
SP Arco, rychlost a obtížnost (26.08.2017)
SP a ME v boulderingu Mnichov:Stráník 15. (21.08.2017)
SP Briancon: Obtížnost (28.07.2017)
Světové hry: Libor Hroza 8. (22.07.2017)
Světový pohár v Chamonix (13.07.2017)
SP Villars, obtížnost a rychlost (08.07.2017)
ME v lezení na rychlost a obtížnost: Adam stríbrný (01.07.2017)
SP v boulderingu Navi Mumbai (25.06.2017)
SP Tokyo, bouldering: Garnbret a Rubcov (06.05.2017)
SP Nanjing: Watabe a Coxsey (30.04.2017)
SP Chongquing, rychlost a bouldering (22.04.2017)
SP Meiringen:Kokoro Fuji a Shauna Coxey (08.04.2017)
Jak to bude na Olympiádě (14.03.2017)
SP v lezení na obtížnost Kranj (27.11.2016)
Mistrovství světa mládeže Guangžou (13.11.2016)
Adventure Race 2005 (05.11.2016)
AdrenalinCup (05.11.2016)
Poděbradka Bike Adventure (05.11.2016)
Jickovická 24, model 2016 (10.10.2016)
Ftime Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2016 (10.10.2016)
O stavění MS s Honzou Zbrankem (06.10.2016)
MČR v boulderingu (25.09.2016)
Adam Ondra o MS v Paříži (23.09.2016)
MS v lezení Paříži v neděli: Adam Ondra mistrem stvěta (18.09.2016)
MS v lezení Paříži v sobotu:Ondra stříbrný v boulderingu, Hroza sedmý (17.09.2016)
MS v lezení Paříži v pátek: Ondra, Hroza a Kříž ve finále (16.09.2016)
MS v Paříži ve čtvrtek: Ondra a Konečný v semifinále obtížnosti (15.09.2016)
MS Paříž ve středu: Adam v semifinále (14.09.2016)
MS v lezení Paříži začalo (14.09.2016)
Konečný mistrem Evropy mládeže (04.09.2016)
Rockmaster Arco: SP v obtížnosti a rychlosti (28.08.2016)
SP v obtížnosti IMST: Škofic a Röcková (18.08.2016)
SP Briancon, obtížnost (23.07.2016)
SP Villers - obtížnost,rychlost (15.07.2016)
SP Chamonix. obtížnost a rychlost: Hroza stříbrný (10.07.2016)
SP bouldering Innsbruck: Stráník šestý (21.05.2016)
SP bouldering Navi Mumbai (15.05.2016)
SP Nanjing: Hroza opět druhý a celkově vede (08.05.2016)
SP Chongqing - boulder a rychlost: Hroza zahájil stříbrem (02.05.2016)
Kalendář závodního lezení (03.03.2016)
Momentky z Kranje (16.11.2015)
Finále Světového poháru Kranj: Ondra dvojité zlato (14.11.2015)
SP Wujiang: Ondra zlatý, Hroza stříbrný (26.10.2015)
SP Stavanger: Ondra stříbrný (22.08.2015)
IFSC Worldcup 2015 výsledky bouldering (16.08.2015)
SP v boulderingu Mnichov: Stráník stříbrný! (15.08.2015)
Startovka v Imstu (27.07.2015)
SP v lezení na obtížnost Briancon (18.07.2015)
Adam Ondra vicemistrem Evropy (13.07.2015)
Libor Hroza zlatý v Chamonix (12.07.2015)
SP v lezení na rychlost a obtížnost, Chamonix (10.07.2015)
SP v boulderingu a rychlosti Haiyang (28.06.2015)
Finále SP v obtížnosti Kranj:Adam zlatý a bronzový (16.11.2014)
SP Inzai: Adam Ondra zlato (26.10.2014)
SP Wujiang, rychlost, obtížnost: Hroza opět stříbrný (19.10.2014)
Světový pohár Mokpo - Libor Hroza stříbrný (12.10.2014)
Mistrovství ČR v lezení na rychlost SAMBARSPEED (10.10.2014)
MS mládeže Noumea: Jan Kříž juniorským mistrem světa! (22.09.2014)
MS Gijón: Adam Ondra dvojitým místrem světa! (14.09.2014)
MS Gijón: semifinále obtížnosti - Adam topuje (13.09.2014)
MS Gijón: Finále rychlosti (12.09.2014)
MS v rychlosti a obtížnosti Gijon (12.09.2014)
adidas Continental Beskydskou sedmičku vyhráli Žákovský a Najvert (10.09.2014)
Krumlovský Doják 2014 (04.09.2014)
SP na rychlost, Arco: Hroza zlatý se světovým rekordem (31.08.2014)
SP v obtížnosti Imst: Zlato pro Adama Ondru. (03.08.2014)
SP Briancon: Ondra osmý (21.07.2014)
SP Chamonix, obtížnost a rychlost (18.07.2014)
SP Haijang: Rychlost, obtížnost i boulder (20.06.2014)
SP v boulderingu Innsbruck: Ondra stříbrný (17.05.2014)
iRCC Wolfsberg (12.05.2014)
SP Baku: druhé kolo (04.05.2014)
Světový pohár v Chongquingu: Hroza bronzový (02.05.2014)
iRCC Zagreb: medaile pro české děti (08.04.2014)
iRCC Tarvisio (ITA) (26.03.2014)
Kalendář závodů IFSC 2014 (03.02.2014)
MČR v Kladně: Rychle a zběsile (04.12.2013)
Světový pohár v obtížnosti Kranj: Adam Ondra stříbrný (17.11.2013)
Adam Ondra: zlato ve Valence (02.11.2013)
Světový pohár Wujiang: Hroza 7., celkově stříbrný (21.10.2013)
Hroza stříbrný v Mokpu (13.10.2013)
Adidas Outdoor Prague 2013 (01.10.2013)
Světový pohár Perm: Hroza stříbrný (29.09.2013)
SP v lezení na obtížnost Puurs (22.09.2013)
GRAND PRIX Holešovice (11.09.2013)
Libor Hroza zlatý v Arcu (07.09.2013)
Bouldering: SP Mnichov a ME Eindhoven (05.09.2013)
SP v obtížnosti Imst (09.08.2013)
Mistrovství Evropy Chamonix: Hroza mistrem Evropy (07.08.2013)
World Games: Hroza pátý (04.08.2013)
Světový pohár IFSC v obtížnosti Briançon (21.07.2013)
Speed project (18.07.2013)
SP na rychlost v Baku (23.06.2013)
Lezení na olympiádě nebude (29.05.2013)
Světový pohár Chongquing: Hroza stříbrný (31.03.2013)
Světový pohár v ledolezení 2013 (13.12.2012)
Světový pohár v obtížnosti v Kranji (19.11.2012)
Světový pohár v Puursu (23.09.2012)
MS Paříž 2012: Bouldering žen, obtížnost a rychlost mužů. Hroza stříbro, Ondra bronz (16.09.2012)
MS 2012 Paříž: Bouldering mužů a obtížnost a rychlost žen (16.09.2012)
MS lezení v Paříži (15.09.2012)
Francouzi ukradli Hrozovi světový rekord (15.09.2012)
Neoficiální světový rekord Libora Hrozy (09.09.2012)
Arco Rock Master (02.09.2012)
Hroza bronzový v Arcu (01.09.2012)
Světový pohár v boulderingu, Mnichov (25.08.2012)
Závod Světového poháru v Imstu (11.08.2012)
Světový pohár v lezení na rychlost (30.07.2012)
Závod Světového poháru v Brianconu (26.07.2012)
Chamonix: Světový pohár se rozbíhá (13.07.2012)
Světový pohár v boulderingu Log Dragomer (21.04.2012)
Světový pohár v boulderingu a rychlosti Chongquing: Hroza stříbrný (17.04.2012)
Světový pohár v lezení na obtížnost (28.11.2011)
Finále SP v obtížnosti Barcelona (27.11.2011)
Světový pohár v obtížnosti Kranj (20.11.2011)
Svěťák v roce 1989 (11.11.2011)
Světový pohár v obtížnosti je na Blízkém východě (22.10.2011)
SP v rychlosti a obtížnosti v Čangži (08.09.2011)
SP Si-Ning, rychlost, obtížnost (03.09.2011)
Mistrovství světa mládeže v Imstu (29.08.2011)
SP ve Val Daone: Zrušeno finále (09.08.2011)
Světový pohár v Brianconu:Schubert a Vidmar (31.07.2011)
Světový pohár v Chamonix: Hroza stříbrný, Ondra nepostoupil (13.07.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu Sheffield (03.07.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu v Barceloně (26.06.2011)
24 hodin na koloběžce (29.05.2011)
Závod Světového poháru v boulderingu a rychlosti v Miláně. (17.04.2011)
MČR 2010 Brno (31.12.2010)
Jak lezou Mistři v obtížnosti (18.12.2010)
Mistrovství ČR v rychlolezení doménou Hrozových (12.12.2010)
Světový pohár v obtížnosti v Kranji, Slovinsko (14.11.2010)
Horyinfo na Jickovické 24 (15.10.2010)
Závod SP v Puursu - Ondra bronzový (25.09.2010)
Mistrovství Evropy: Ondra vicemistrem Evropy v obtížnosti i v boulderu (18.09.2010)
ME 2010 IMST: Hroza bronzový (16.09.2010)
SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2010 (14.09.2010)
Závod světového poháru v korejském Chuncheonu - obtížnost, rychlost (30.08.2010)
Závod světového poháru v čínském Siningu: Ondra vítězí (21.08.2010)
Rock Master 2010 Arco: Hroza vyhrál rychlost, Ondra duel. (18.07.2010)
SP Chamonix: Hroza vyhrál rychlost (13.07.2010)
Noc a den v sedle koloběžky (21.05.2010)
Bergans Český pohár ve skialpinismu 2010 (29.01.2010)
Horolezecká čtyřiadvacetihodinovka (06.01.2010)
MČR 2009 (04.01.2010)
Akce Kulový blesk (08.12.2009)
Aupeak Drytooling Cup `09 (05.12.2009)
Mistrovství ČR v lezení na obtížnost 2009 (02.12.2009)
Patxi Usobiaga, nebo Adam Ondra? ONDRA! (15.11.2009)
SP Brno finále: Jakob Schubert a Jain Kimová (07.11.2009)
Semifinále SP v Brně: Mrázkův návrat (07.11.2009)
Kvalifikace v Brně skončila úspěchem českých barev (06.11.2009)
Elita se sjíždí do Brna (05.11.2009)
Světový pohár v Brně (22.10.2009)
Adam Ondra vyhrál v Puursu (29.09.2009)
Ferrata Race Dachstein (23.09.2009)
Rock Master, Arco (08.09.2009)
SP v obtížnosti IMST - druhé zlato! (26.08.2009)
SP Barcelona - Adam zlatý! (12.08.2009)
Hroza vítězem závodu Světového poháru (04.08.2009)
Outdoor Speedcup Friedrichshafen (19.07.2009)
Ondra proti Sharmovi (16.07.2009)
MS 2009 v Xiningu - Adam Ondra vicemistrem světa (04.07.2009)
SAMBAR Steel 09 (14.05.2009)
SAMBAR Steel 09 (31.03.2009)
Slovácké OUPN 2009 (16.03.2009)
Mistrovství Evropy ve skialpinismu 2009 (25.02.2009)
BERGANS - Český pohár ve skialpinismu 2009 (08.02.2009)
Držte mi palce do Saas Fee (20.01.2009)
LOAP ČSP, MČR v indoor drytoolingu (08.12.2008)
MČR 2008 v lezení na rychlost a obtížnost (30.11.2008)
Mrázek v SP druhý v obtížnosti a třetí v kombinaci (16.11.2008)
LOAP-ČSP v drytoolingu vyhráli Švingál a Hrozová (08.11.2008)
Mistrovství Evropy v Paříži (28.10.2008)
LOAP Česko-slovenský pohár v indoor drytoolingu začíná! (23.10.2008)
Chamonix a Val di Daone (25.07.2008)
SAMBAR STEEL 2008 (28.05.2008)
24 hodin le Stromovka (16.05.2008)
Pozvánka na 2. ročník Sambar Steel (13.05.2008)
Stříbrná radost Karolíny Grohové (03.03.2008)
CCCP - neobvyklé závody (02.02.2008)
ČHS zbrojí na Světový pohár v ledolezení (26.12.2007)
Sobota plná sportu na Cibulce (14.12.2007)
Mistrovství České republiky 2007 (06.12.2007)
Hrozová leze za Turky (27.11.2007)
Tradičně netradiční závody (22.11.2007)
Mrázkova poslední šance (17.11.2007)
Mistrovství ČR v indoor drytoolingu (14.11.2007)
ČESKÝ POHÁR VE SPORTOVNÍM LEZENÍ (14.11.2007)
Edita Vopatová (22.10.2007)
MS v lezení Aviles (28.09.2007)
Rychlolezecké závody na Kladně (06.09.2007)
Mistovství světa mládeže (30.08.2007)
Mrázek vyhrál v Šanghaji (12.08.2007)
Sambar Steel 2007 (01.06.2007)
Pozvánka na závody -PR- (27.04.2007)
Mrázek 3. na ME v boulderingu (19.03.2007)
Závody v Otrokovicích (21.02.2007)
IWC Busteni - poslední závod SP (11.02.2007)
IWC Valle di Daone a Saas-Fee (07.02.2007)
Pelikán 16. v Saas Fee (04.02.2007)
Závody v Otrokovicích (01.02.2007)
Příborský Pavuk (09.01.2007)
Mistrovství ČR na obtížnost (18.12.2006)
Sherpa Rallye 2006 (01.11.2006)
Nescafé Boulder Projekt 2006 (26.09.2006)
Rock Master (02.09.2006)
Čerťákovský satan (30.08.2006)
SP ve Val Daone: Zrušeno finále (00.00.0000)



K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
nejbližsí akce
20.07.2024
ŽOFKA Žlebská outdoorová filmová kulturní akce, 17 ročník. Hospoda U Kosti

Oznámení o akcích posílejte redakci