Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
redakce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najdete nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání CookiesSP v drytoolingu Cheongsong


První závod SP 2014

V jihokorejském Cheongsongu začíná letošní seriál Světového poháru. Závod je současně mistrovstvím Asie. O prvenství a prize money 4000 EUR bude bojovat 58 mužů a 27 žen. Jedinou naší zástupkyní je Lucie Hrozová. Aktuálně: Vyhráli Maria Tokikonina a Alexej Tomilov, Lucka osmá.


 

Podívejde se na krátkou reportáž s korejskými dojmy, jak ji přes noc sestřihal Lukasz Warzecha s kolegou:

 

Feel the excitement… 10th / 11th January 2014 | Cheongsong, Korea from UIAA - Mountaineering & Climbing on Vimeo.

 

 

Jejich umělecké zpracování finálových bojů:

Finals - 12th January 2014 | Cheongsong, Korea from UIAA - Mountaineering & Climbing on Vimeo.

Tohle už není online, ale běží tam nějaké záznamy, zkuste co uvidíte: 

 


Live streaming video by Ustream

 

Neděle 12. 1.

Rychlost

Rychlost byla ruskou záležitostí. V kvalifikaci se mezi Rusy dostal jen Korejec Jang MyungWook na 11. a Švýcar Kevin Huser na 15. místě. Vyřazovacího pavouka vyhrál Nikolaj Kuzovlev před Alexejem VaginemIvanem Spicynem a Pavlem Guljajevem. Kvalifikaci žen vyhrála Maria Tolokonina, první Korejka na 8. místě. Do vyřazovacího pavouka postoupily všechny co nespadly, včetně jedné Iránky a jedné Cíňanky. Na konci vyřazovacího pavouka zbyly tri Rusky a jedna Korejka. Zvítězila Natalija Kulikova předMaryam FilippovouJulií Olejnikovou a MinYoung Ha

Obtížnost

Chlapská finálovka opět řádně přitvrdila, nepříjemný sestupný traverz uprostřed potrápil řadu závodníků. Jediného topu se dočkala cesta od Alexeje Tomilova. Jeho brácha Maxim Tomilov spadl chyt před topem, bronz získal domácí Hee Yong Park.

Výsledky:

1. Alexej Tomilov (rus) TOP (8.47)
2. Maxim Tomilov (rus) 12.292
3. Park Hee Yong (kor) 12.28

Že bude ženská finálovka lehká a spíš rychlostní bylo jasné už když první startující Korejka Jeong Woon Wha dolezla do čtyř pětin cesty. Naďa Galljamova došla na čas o trochu níž, ale pak nastala topová extáze. První dala Ruska Maryam Filippova, kterou rychlejším topem překonala Korejka Woon Seon Shin. Ještě rychlejší byla rychlíková lokomotiva Maria Tolokonina, kterou už nikdo nepřekonal. Následující Lucka Hrozová lezla zpočátku pomalu, protože očekávala dlouhou a těžkou cestu. Když pochopila, že je cesta lehká a spíš na rychlost, přidala na tempu, ale smekl jí cepín a spadla nad čtvrtou expreskou. Výsledková listina pro ni ukazovala průběžné poslední místo ve finále a na tom už zůstalo. Angelika Rainer dala další top, i když čas stačil jen na třetí místo. Podobně jako v semifinále to napálila a pak neměla tolik sil udělat na první pokus správně krok do topu a to jí stálo sekundy, třetí místo. V rozhovoru po závodě řekla, že se cítila unavená. Vítězka semifinále, Korejka Song Han Na Rai dolezla do závěrečné střechy už vycukaná, v traverzu k poslední struktuře ztratila cepín, ale i tak se dostala na 5. místo. Lucka trochu doplatila na to, že byla v Koreji sama. Při současném lezení mužského i ženského finále se ze zvukových projevů nedalo poznat, jestli jsou topy a musí se utíkat, nebo je cesta těžká. Rusové a Korejci a další víácečlenné výpravy informují svého závodníka způsobem povzbuzování, jestli to má hned napálit. nebo šetřit síly a na ostatních bylo vidět, že věděli.

Přímý přenos fungoval dobře, i když problémem bylo současné lezení mužů i žen. Je to sice rychlejší, ale přichází se tím o důležité momenty, protože kemery nemohou sledovat oba lezoucí současně. Prostřih na poloviny obrazu se nedělal. Snímání bylo velmi pěkné. Kamera na celkový záběr, jedna na pohyblivém rameni, záběru ze vzduchu dělal optokoptérový dron. Zajímavé bylo, že si jako spíkra UIAA půjčila chlapíka od IFSC, co komentuje obtížnost, rychlost a bouldering. Zajímavé byly závěrečné rozhovory s vítěnými Rusy. Zatímco Tolokonina šprechtí anglicky velmi dobře, bratři Tomilovové měli korejskou tlumočnici mezi angličtinou a ruštinou. 

Výsledky:

1. Maria Tolokonina (rus) TOP (6.13)
2. Woon Seon Shin (kor) TOP (6.35)
3. Angelika Rainer (I) TOP (8.17)
4. Maryam Filippova (rus) TOP (8.56)
5. Song HanNaRai (kor) 12.250
6. Jeong Woon Wha (kor) 11.23
7. Naďa Galljamova (rus) 10.212
8. Lucie Hrozová (CZE) 4.110

 

Semifinálové cesty žen s Luckou vlevo, mužská je vpravo 
Semifinálové cesty žen s Luckou vlevo, mužská je vpravo, foto: UIAA video stream

 

 Sobota 11.1. 2014:

Kvalifikace
Muži byli rozděleni do dvou skupin. První cestu topovalo pět borců v čele s Alexejem Tomilovem. Do semifinále se dostala i neznámáj jména, jako Rus Radimir Proščenko, ze čtyř Korejců je známý jen Park Hee Yong. Tabulku uzavírají na společném posledním místě Taiwanec a Ital - přítel Angeliky Rainerové Marco Servalli, který tam především dělá servis pro ni. O fous uniklo finále dvěma Japoncům.
Na druhé kvalifikační cestě padly jen dva topy od Rusů Kuzněcova a Maxima Tomilova. Celkově postoupili do semifinále z této skupiny čtyři Korejci, kromě Han Jung Heeho neznámá jména, tři Rusové a po jednom zástupci má Francie, Kanada, a Velká Británie.
Vítěz MČR v Brně a Mistrovství Severní Ameriky v Bozemanu Slovinec Janez Svolšak figuruje na 17. místě ve skupině (34. celkově) za neznámým Iráncem Masoudem Zeynalim, což vysvětluje v pondělí vydané video, kde Svoljšak ukazuje zlomený cepín. Nebýt toho, asi by dopadl lépe. 

 

Semifinále, Park Hee Yong 
Semifinále, Park Hee Yong, foto: UIAA video stream

 

 

Kvalifikace žen byla celá lehká až na závěrečný převis, kde výrazně přitvrdilo. Top není psaný kupodivu žádný, i když to tak v pohledu na videostream vypadalo. Protože mělo postupovat z 25 žen do semifinále 16, nakonec to bylo kvůli stejnému výsledku třech na 16 místě osmnáct, lezla Lucka opatrně, na jistotu a nejspíš čekala kdy to přijde. Vypršení času bylo dřív než obtíže, ale 8. místo bylo pro semifinále zcela optimální. Kvalifikaci vyhrála Korejka Shin Woon Seon, kromě ní a Jeong Woon Wha postoupilo ještě dalších 6 Korejek. Pět zástupkyní má v semifinále Rusko - Tolokonina,FilippovaKulikovaFeoktistova a Naďa Galljamova. Kromě Lucky Hrozové postoupila ještě Irka Elmir Mc Swiggan, Italka Angelika Rainer, Francouzka Marjorie Juarez, Japonka Adachi Naoko. Adachi ovšem lezla jen na oko.
 
Semifinále
 
Semifinále mužů přitvrdilo v obtížnosti i délce. Na 14expreskové cestě topovali jen bratři Tomilovové, Maxim o 17 sekund dřív. Za třetím Rusem Kuzovlevem skončil jako nejlepší z pěti Korejců drobný postavou a velký výkonem Park Hee Yong, který v minulých sezónách proháněl fenoména Markuse Bendlera. Mezi smečku Korejců se do finálové startovní listini dostal už jen Ukrajinec Valentin Sypavin.
 
Semifinále, Naďa Galljamova 
Semifinále, Naďa Galljamova, foto: UIAA video stream

Semifinále žen naopak přidalo dvě expresky na délce, ale málo na obtížnosti. Výsledkem je šest topů v rozmezí času 5:39 neznámé Korejky Song HanNaRai po 6:45 Rusky Maryam Filippové při osmiminutovém limitu. Angelika Rainer na druhém místě celou cestu dost upalovala, ale trochu tempo přepálila. Dlouhý natahovák do topu s nutností přesně trefit malou dírku v chytu se jí nepodařil na první pokus a tak ztratila čas a je druhá.

 

Semifinále, Angelika Rainer 
Semifinále, Angelika Rainer, foto: UIAA video stream

 

Lucka Hrozová na třetím místě šla pomaleji, ale plynule. Po elegantní procházce pod top dala v poklidu natahovák a trefila topovou dírku bez problémů, jen 16 sekund za Angelikou. Překonala tak i tradičně rychlou a silově disponovanou Tolokoninu, Korejku Woon Seon Shin i další Rusku Maryam Filippovou. Další dvě postupující finalistky už top nedaly a na děleném 7. místě jsou Jeon Woon Wha a Naďa Galljamova. Pro Lucku je třetí místo dobrou pozicí pro finálový boj o medaile.

 

 

Semifinále, Lucka jde na plac. Televize neumí á. 
Semifinále, Lucka jde na plac. Televize neumí á., foto: UIAA video stream

 

 

Semifinále, Lucka Hrozová 
Semifinále, Lucka Hrozová, foto: UIAA video stream

 

Semifinále, Lucka Hrozová 
Semifinále, Lucka Hrozová, foto: UIAA video stream

 

Semifinále, Lucka Hrozová 
Semifinále, Lucka Hrozová, foto: UIAA video stream

 

Semifinále, Lucka Hrozová, nátah do topu 
Semifinále, Lucka Hrozová se chystá na nátah do topu označeného zelenou páskou vpravo, foto: UIAA video stream

Lucčin komentář: "...tak finále klaplo (postup ze 3.m)!! Velká radost:)) zválšť po kvalifikaci, ze které jsem neměla úplně dobrý pocit.. Zítra doufám už bez takových šílených nervů a hlavně si to užít...(v kombinaci se zimou jsem se v kvalifikaci skoro nemohla ani navázat, jak se mi ry ruce klepaly) "

 


Ve startovním poli jsou zástupci v ledolezení dříve nevídaných zemí, jako je Irán, Čína, nebo Mongolsko. Lucka Hrozová zde byla vloni pátá, předloni a v roce 2011 třetí. Letos má ztíženou úlohu, protože nejen, že jela na rozdíl od loňska sama, ale ve startovním poli nemá ani kamarádky, které byly ochotné jí pomáhat a radit, jako byla Radka Petkova, nebo Petra Klingler. U velkých výprav je samozřejmostí, že pomocí kódovaných způsobů povzbuzování svého závodníka navigují, jestli musí lézt rychle, nebo má čas, a jestli má místo, na kterém váhá, lézt levo, vpravo, na spoďáka a podobně. Toto vše, co mohou dělat větší výpravy, je Lucce odepřeno a tak jí zbývá jen její vůle, lezecké umění a psychická odolnost. 

Přímé přenosy v časech nočních flamendrů budou k dispozici na adrese www.iceclimbingworldcup.org, tak se naspěte předem do zásoby a fanděte alespoň na dálku.

Plné výsledky: zde. Jak se to počítá? Zde.

 


11. - 12. 1. 2014 Cheongsong, Jižní Korea 

Program závodu v místním čase, u nás je o 8 hodin méně

Sobota 11. 1. 

09:00 - 13:00 (01:00 - 05:00 SEČ) Kvalifikace obtížnosti muži, ženy
16:00 - 18:30 (08:00 - 10:30 SEČ) Semifinále obtížnosti  muži, ženy

Neděle 13.1.

14:40 - 16:00 (06:40 - 08:00 SEČ) Finále obtížnosti  muži, ženy
16:30 - 17:00 (08:30 - 09:00 SEČ) Výsledky a vyhlášení vítězů

 


  

 


[Akt. bodový průměr: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Petr Jandík | Vydáno dne 12. 01. 2014 | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Petr Jandík

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme

Související články:
Aneta Loužecká mistryní světa a vítězkou Světového poháru v rychlosti. (18.02.2024)
MS v ledolezení Edmonton (17.02.2024)
Loužecká čtvrtá v Sunderlandu a třetí celkově (10.02.2024)
MČR 2024 v ledolezení na rychlost (31.01.2024)
SP v ledolezení Saas Fee obtížnost (28.01.2024)
SP v ledolezení Saas Fee - rychlost: Loužecká stříbrná (26.01.2024)
Loužecká stříbrná v Ouray (22.01.2024)
SP v ledolezení Cheongsong: Loužecká zlatá v rychlosti (13.01.2024)
Dry Tool Cup Brno 2023: Loužecká a Bosshard (02.12.2023)
Kalendář ledolezeckých závodů (27.10.2023)
EP v ledolezení Oulu: Devin a Van Der Steen (26.02.2023)
EP v ledolezení Skotsko: Virgile Devin a Marianne van der Steen (17.02.2023)
Světový pohár 2023 v drytoolingu (29.01.2023)
SP v ledolezení Saas Fee: Ladevant Louna a Sina Götz (27.01.2023)
Ouray Ice Festival (22.01.2023)
SP v ledolezení v Champagny-en-Vanoise (21.01.2023)
SP v ledolezení Cheongsong: Heeyong Park a Petra Klingler (21.01.2023)
MM Holandska (10.12.2022)
UIAA Ice Climbing European Cup 2022/23 (05.12.2022)
Loužecká šestá v Žilině (27.11.2022)
Světové poháry UIAA v ledovém lezení v Rusku zrušeny (26.02.2022)
ME v ledolezení Oulu (19.02.2022)
Mistrovství Severní Ameriky v drytoolingu - Ouray (05.02.2022)
MS dospělých a mládeže v ledolezení (30.01.2022)
Loužecká zlatá i bronzová v Ouray (29.01.2022)
Skialpinismus na ZOH (13.08.2021)
SP v ledolezení Kirov: Loužecká sedmá (07.03.2021)
Loužecká třetí v boulderingu na MS mládeže (02.03.2021)
ME v ledolezení Champany: Loužecká čtvrtá a šestá (27.01.2021)
Ouray Ice Festival live (21.01.2021)
EP v drytooligu Žilina (08.12.2020)
SP v ledolezení Saas Fee: Tolokonina a Louna Ladevant (25.01.2020)
SP v ledolezení Čangčun, Čína: Loužecká 9. (04.01.2020)
MS v ledolezení Kirov: Kuzovlev a Woonseon Shin (10.03.2019)
SP v ledolezení Denver: Glatthard a Tolokonina (22.02.2019)
SP v ledolezení Saas Fee: Glatthard a Woonseon Shin (31.01.2019)
SP v ledolezení Cheongsong: Kuzovlev a Tolokonina (12.01.2019)
SP v ledolezení Kirov (04.03.2018)
EP v ledolezení (25.02.2018)
SP v ledolezení Hohhot (04.02.2018)
ICWC Cheongsong, závod překvapení (15.01.2017)
ICWC Beijing 7. - 9.1. (09.01.2017)
ICWC Durango (20.12.2016)
Prozatímní kalendář ICWC (30.07.2016)
SP v ledolezení a ME Rabenstein: Svoljšak a Song (31.01.2016)
ICWC 3: Saas Fee pro Rusy, Dvořáček 12. (24.01.2016)
Ouray: Lucka první a třetí mezi chlapy (21.01.2016)
SP v drytolingu Cheongsong: Tolokonina a Hee Yong Park (17.01.2016)
Ledolezecká sezóna končí v Kirově (08.03.2015)
Vírský cepín - MČR v lezení na rychlost (15.02.2015)
MS v ledolezení na obtížnost a SP na rychlost (01.02.2015)
SP v ledolezení Cheongsong (13.01.2015)
2. kolo slovenského poháru ve drytoolingu (19.11.2014)
ME v ledolezení Ufa: Lucka Hrozová bramborová, Česko třetí v týmech (02.03.2014)
Ve Víru rychlosti Hrozová a Dvořáček (16.02.2014)
SP v Rabensteinu zrušen! (14.02.2014)
Martina Kratochvílová a Janez Svoljšak mistry světa juniorů (09.02.2014)
SP v drytoolingu Champagny-en-Vanoise, France (01.02.2014)
SP v ledolezení Saas Fee (27.01.2014)
Světový pohár v ledolezení Saas Fee od zítřka (23.01.2014)
SP v drytoolingu Busteni (17.01.2014)
Světový pohár ICWC se rozbíhá (09.01.2014)
Drytooling v Bozemanu (04.01.2014)
Black Diamond Drytool cup 2013 (10.12.2013)
Lucka v Bratislavě (20.11.2013)
K2 Drytoolcup 2013 (20.11.2013)
Kalendář závodů v ledolezení (02.08.2013)
Světový pohár v ledolezení Kirov - Lucka Hrozová bronzová! (18.03.2013)
Světový pohár v Busteni: Hrozová zlato! (09.02.2013)
Rabenstein, třetí kolo SP v ledolezení (28.01.2013)
Světový pohár v ledolezení v Saas Fee: Hrozová bronz (24.01.2013)
Mistrovství světa v Cheonsongu (14.01.2013)
Black Diamod Drytool Cup (11.12.2012)
Gutovka drytool cup 2012 (06.12.2012)
Rekord v paragánech (29.11.2012)
Finále Světového poháru v Kirově: Hrozová stříbrná (10.03.2012)
MČR v ledovém rychlolezení (27.02.2012)
SP v Busteni 2012: Lucka šestá, Míra devátý (22.02.2012)
Glace Glise: Bendler a Hrozová (19.02.2012)
SP v ledolezení Busteni (11.02.2012)
Světový pohár v ledolezení Champagny-en-Vanoise: Hrozová bronz (05.02.2012)
Rabenstein 2012 (31.01.2012)
Světový pohár v Saas Fee (21.01.2012)
Fotogalerie ze Saas Fee (21.01.2012)
Hrozová bronzová v Cheongsongu (18.01.2012)
Světový pohár v ledolezení Cheongsong (15.01.2012)
Videa z Kanderstegu 2012 (15.01.2012)
ICE Climbing festival Kandersteg 2012 (09.01.2012)
Začíná ledolezecká sezóna (01.01.2012)
MČR drytooling: fotogalerie (13.12.2011)
Blue Cave Cup 2011 (18.05.2011)
Hrozová stříbrná ve Světovém poháru (08.03.2011)
MS v rychlosti a SP v obtížnosti v Kirově (08.03.2011)
Evropský pohár českou kořistí (19.02.2011)
Lucie Hrozová čtvrtá na Mistrovství světa (08.02.2011)
Mistrovství světa v drytoolingu v Busteni (06.02.2011)
Adrex Ice Run (04.02.2011)
Hrozová stříbrná v Saas Fee (24.01.2011)
Světový pohár v Saas Fee (23.01.2011)
Hrozová v Koreji bronzová (09.01.2011)
Závod světového poháru v drytoolingu v korejském Cheongsongu (09.01.2011)
Otevřené mezinárodní MČR v drytoolingu, Hrozová bere všechno (30.12.2010)
Europa cup Eisklettern 2010/2011 (11.11.2010)
Hrozová pátá v SP v ledu (10.02.2010)
Saas Fee - Hrozová čtvrtá (23.01.2010)
Světový pohár ve Val Daone: Lucka bronz (18.01.2010)
SP v Kirově: Hrozová čtvrtá (12.01.2010)
SP Kirov: Lucka ve finále (08.01.2010)
Tak nám zase přituhlo…. (22.12.2009)Komentář ze dne: 10.01.2014 20:01:30     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Láďa (@)
Titulek: SP
Lucce držím palce a přeji pěkné umístění. Kde se dá najít startovka?
0 0

Komentář ze dne: 10.01.2014 21:38:38     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: SP
1 0

Komentář ze dne: 11.01.2014 09:09:04     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Robert (@)
Titulek: Lucka kvalifikace
Z kvalifikace Lucka postoupila jako osmá.
1 0

Komentář ze dne: 11.01.2014 10:43:21     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Láďa (@)
Titulek: Finále
Do finále jde ze 3. místa. Úctyhodný výkon.:-)
1 0

Komentář ze dne: 11.01.2014 11:24:51     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Robert (@)
Titulek: Re: Finále
Jo, a je to krutě vyrovnaný. Prvních šest dalo top a minimální rozdíly v časech.
1 0

Komentář ze dne: 11.01.2014 12:14:37     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Re: Finále
Doufejme, že bude finále dost těžké na to, aby nebylo na rychlost. To by bylo pro Lucku dobré. To, že Lucka předběhla v semi Lokomotivu znamená znak dobré formy.
0 0

Komentář ze dne: 11.01.2014 12:36:47     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Robert (@)
Titulek: Re: Re: Re: Finále
Lokomotiva je kdo? Tolokoninová??
0 0

Komentář ze dne: 11.01.2014 12:41:45     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Finále
Tolokonina je Lokomotiva. Nevim proč vymyslali takovou koninu, buď že je silná, nebo že funí, nebo voboje.
0 0

Komentář ze dne: 12.01.2014 08:11:38     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Sysel (michalsylla@seznam.cz)
Titulek: FInále: Škoda!
Cesta byla postavená spíš na rychlost. Bohužel Lucka brzo spadla. Snad to vyjde příště.
0 0

Komentář ze dne: 12.01.2014 10:25:55     Reagovat
Autor: neregistrovaný - LRH (@)
Titulek: Rychloobtížnost
Asi takový trend bude i dál :-) Pro diváky je to samozřejmě atraktivní a napínavé až do konce A tak to u sportu má být. Ale Lucce to asi svědčit nebude.
0 0

Komentář ze dne: 12.01.2014 10:30:48     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Rychloobtížnost
Že to bude trend bych netvrdil. Podívej se na chlapské cesty v tom samém závodě. Finále jeden top, semifinále dva. To spíš stavěč podcenil výkonnost holek.
0 0

Komentář ze dne: 12.01.2014 11:28:40     Reagovat
Autor: neregistrovaný - LRH (@)
Titulek: Re: Re: Rychloobtížnost
Čas ukáže :-)
0 0

Komentář ze dne: 13.01.2014 20:17:50     Reagovat
Autor: neregistrovaný - zoban (zoban@seznam.cz)
Titulek: porovnani zavodu
Porovnavat Brno, Bozeman a Cheongsong mi trochu prijde jako michat hrusky s jabkama, nicmene kdo si zhledne highliht z Cheongsongu, tak pokud ho bude sledovat pozorne pochopi, proc skoncil vitez z Brna i Bozemanu Janez ve skupine az za neznamym Irancem.
Kolikrat se vam za zivot uz podarilo zlomit motyku, ze :-)
Osobne jsem na nej zejmena v Saas Fee hodne zvedavy...
Radek
0 0

Komentář ze dne: 13.01.2014 21:35:59     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: porovnani zavodu
Ukazovat zlomenej pikl jsem ho viděl, ale to vyšlo až po napsání článku, jak si pozorný čtenář může povšimnout.V Bozemanu kromě Angeliky nikdo z užší špičky nebyl a v Brně jen Lucka. Will Gadd (druhý) vyhrál svěťák před mnoha a mnoha lety. To, co jsem, psal nebylo míněno jako porovnávání závodů, ale spíš pro představu jakou úroveň má svěťák a jakou regionální závody. Svoljšak v loňském svěťáku skončil na celkovém 25. místě. Jedno 8. a jedno 20. místo tak si to porovnejte.
0 0

Komentář ze dne: 14.01.2014 16:56:36     Reagovat
Autor: neregistrovaný - zoban (zoban@seznam.cz)
Titulek: Re: Re: porovnani zavodu
omlouvam se jestli to vyznelo jizlive, ale proste zabehnuty svetak v Cheongsongu, zavody v Bozemanu a Brno jsou uplne samostatne kategorie.
Navic, po te co jsem videl jak na tom letos Janez je, tak mi z toho hned po vysledcich kvalifikace vychazeli tri varianty - bud technicky problem (jak se ukazalo), nebo incident s vymezenim cesty a nebo nesikovne a nestastne smeknuti v lehkem kroku, ktere se nevyhyba ani tem nejlepsim.
Kazdopadne diky za zpracovane zpravodajstvi :-)
Radek
0 0

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci